Samsun'da Önerebileceğiniz Falcı ?

esrana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Ağustos 2009
49
1
merhabaaaabayanssulusmile arkadaslar SAMSUNDA önerebileceginiz iyi bır falcı var mı:)

çiftlikte eski haşetetten bir önceki arada, köşede tatlıcı var ordan dümdüz yukarı çıkarken yolun sağında kalan bayanlar kahvesi mi ne öyle bir cafe var küçük bir yer. oradaki bayan bana şimdiye kadar en iyi bakan kişiydi. Ama çok yoğun olduğunda ya da öğleden sonraysa sallıyor tecrübeyle sabittir. Sabah saatlerinde iyi bakıyor. Tarotu daha iyi bakıyor gidersen ona baktır. Daha detaylı oluyor ve isim şehir falan söylüyor. Gerçi bana İstanbul falan dedi hiç alakam yok ama onun dışında çok şeyi bildi. Kolay gelsin

doğum evinin alt tarafında ki bi sokakta figalp var oda çok iyi bakıyo ben misafirliğe geldiğimde baktırmıştım türk telekomun karşısı sitelerin altında ufak bi dükkan kahve bizden yazıo camda..

merhabaaaabayanssulusmile arkadaslar samsunda önerebileceginiz iyi bır falcı var mı:)
ewt var muhtesem fal bakıyor figalp bende gittim harika ama yerini degişmiş cumhuriyet fırınından asagıya iniyorsun gazi caddesine varmadan son aradan sağa dönun karsınızda randevu alın ama randevusuz bakmıyor isterseniz telinide yazayım 0506 3831255

süper bir kadın bayıldım hersey dogru cıktı randevusuz almıyomus hakkaten mutlaka gidin 05063831255 telefonu adıda figalp figen

Son düzenleme:
ewt var muhtesem fal bakıyor figalp bende gittim harika ama yerini degişmiş cumhuriyet fırınından asagıya iniyorsun gazi caddesine varmadan son aradan sağa dönun karsınızda randevu alın ama randevusuz bakmıyor isterseniz telinide yazayım 0506 3831255

bende gittim süper ötesi bir sey ya gitmeyenlar mutlaka deneyin telefonlada bakıyor hesaba yatırıyorsunuz o da bakıyor harikaaa sevdiğine kavusacaksın dedi zaman verdi aynı o zamanda geldi nisanlandım mutluyum mutluyummmmmmmm

Arkadaslar Figen Hanım'a gitti gercekten cok guzel bakıyor hakkınız varmış ayrıca kendısı şimdiye kadar baktırdıgım hıcbır medyumla kıyaslanmayacak kadar kültürlü ne yaptığını bılen vede sonderece sempatık bır hanım efendı düşünmeden gıtmenızı tavsıye ederım oncesınde randevu alırsanız beklemezsınız kendılerı bor hayali yogun ayrıca gün ıcerısınde ıkı buçuktan sonra randevu vermekte bılgınıze şahsen ben tanıdığıma cok memnun oldum ne demmişler fal inanma falanız kalma öpüyorum herkezi bol şans diliyorum grami üzere kankişler:KK5:

sanslıymısısın sen esrarana ben salı gününe denk geldim salı günleri izin yapıyormus cok tatlıda bir kedisi fal yarın bakım yapacak bana cok tatlı bir kadın hos sohbet bir insan bakalım yarın ola hayrola ......:)

bende fal manyağı birisi olarak samsunda olsun istanbulda olsun baya falcıya gittim samsunda gülün evimidir nedir oradaki bakan bayan hiçbirşey bildiği yok tavsiye etmem.....tavsiye edeceğim birisi varsa samsunda medyum arzu ssk hastanesine çıkarken ara sokakda bir okul var adını bilmiyorum tam ama okulun tam karşısında küçük dükknı var ben 3 ay önce gittim ve çokda memnun kaldım ilkten tarottan 3 kart çektiriyor sonra kahve falına bakıyor nette medyum arzu diye aratın nosu var 25 tl ye bakıyor yarım saatte yakın bakım yapıyor ben 3 ay önce gittiğimde bana uzun yolun var ve bu uzun yolda 1.5 ay kalacaksın dedi ozamanlar hiç aklımın ucunda yok yol filan ve tam 1.5 ay istanbulda kaldım geçen hafta geldim evime bence harika istanbulda taksimde gittim bi falcıya 20 tl verdim yazık oldu parama 10 dk bile sürmedi fala herkes bakamıyor malesefki..

sanslıymısısın sen esrarana ben salı gününe denk geldim salı günleri izin yapıyormus cok tatlıda bir kedisi fal yarın bakım yapacak bana cok tatlı bir kadın hos sohbet bir insan bakalım yarın ola hayrola ......:)

bende gittim cok hoş bir bayan dedikleri hep cıktı tavsiye ederim mutlaka gidin ama randevu almayı unutmayın....

arkadaşlar ben bu figen hanıma gitmek isterim ama biraz bilgi verebilirmisiniz..bide cep telefonu vermek yasak değilmi :)

ben bu bayana baktırdım tatlı bi bayandı sevdim yani ama bazı harfler söyledi onlarla ilgili hiç tanıdığım kimse yok :)

meraba bayanlar aslında istanbuld ayaşıyorum ama geçen gün önce samsundaydım orda birine baktırdım gittiğim yerlerde fal baktırmayı pek severim yer atakum sahildeydi arkadaşım götürmüştü çocuğun adı aresti önceden yine atakum sahilde kafe biryerdeymiş bu ares şimdi xlarge kafede bakıyo ben orda baktırdım gerçekten çok başarılıydı çok beğendim baktırmayanlar varsa denemenizi öneririm çok memnun kalırsınız....sahilde passha barın yanında xlarge cafe

bu nasil baslik reklam dolu zaten samsunda falci yok ! arzuya gittim ben cok kotuydu bence bide gulun cafesi mi ne varmis var mi giden?

meraba bayanlar aslında istanbuld ayaşıyorum ama geçen gün önce samsundaydım orda birine baktırdım gittiğim yerlerde fal baktırmayı pek severim yer atakum sahildeydi arkadaşım götürmüştü çocuğun adı aresti önceden yine atakum sahilde kafe biryerdeymiş bu ares şimdi xlarge kafede bakıyo ben orda baktırdım gerçekten çok başarılıydı çok beğendim baktırmayanlar varsa denemenizi öneririm çok memnun kalırsınız....sahilde passha barın yanında xlarge cafe

ne kadara bakiyo reklam degilse tabi

reklam değil tabiki kahve tarot birlikte elli liraydı detaylı ve güzeldi fal kişinin nmarasınıda vereyim sizlere 0544 449 18 36

merhabaaaabayanssulusmile arkadaslar SAMSUNDA önerebileceginiz iyi bır falcı var mı:)

ben izmirden samsuna akrabalarımı ziyerete geldim kuzenim bana önerdi ciflik caddesının alt sokaklarında bir yeri varmış ismide FİGEN'MİŞ oraya götürdü beni kuzenim hayla şoklardayım şimdi izmirdeyim FİGENCIGIMIN numarasını aldım hala görüşüyrum bence sizde gidir kesinlikle şoke olcagınızı düşünüyorum muhteşem bir kadın gerçekten cok sevdım ayrıyetten cok sevecen birisi bayılllldım acıkcası :KK1::KK1:

X