Samsun'da Önerebileceğiniz Falcı ?

rüveyde varmış meşhurmuş baya ama hiç bir iletişim bilgisi ne yazıkki bende yok.. kimdir nerde bakar ev mi kafe mi bilmiyorum, kaça bakar onu da bilmiorum..
kadın yıllardır bu işi yapıyormuş.. asla yanılmazmış diye duydum..
numarasını bulan olursa bana da özelden gönderir mi??

rüveyde varmış meşhurmuş baya ama hiç bir iletişim bilgisi ne yazıkki bende yok.. kimdir nerde bakar ev mi kafe mi bilmiyorum, kaça bakar onu da bilmiorum..
kadın yıllardır bu işi yapıyormuş.. asla yanılmazmış diye duydum..
numarasını bulan olursa bana da özelden gönderir mi??
Canım numarasını bulabildinmi merak ettim..ben bu forumda ismi gecen herkese gittim ama düşünüyorumda hiç evet dogru dediğim yok :) rüveydeyi merak ettim ne taraflarda acaba :)

56'larda simitçi dünyasında bakıyor canım.

şuanda ben rukiye hanımı öneriyorum.
rukiye hanım önceden annemin evi denen bir yer vardı orda bakan teyzemi acaba ben yıllar önce gitmiştim kahve falıma bakmıştı güzeldi nişanlımın araba rengini filan bile söylemişti ama ileriye yönelik söyledikleri olmadı malesef... aynı kişidenmi bahsediyoruz acaba :)

rukiye hanım önceden annemin evi denen bir yer vardı orda bakan teyzemi acaba ben yıllar önce gitmiştim kahve falıma bakmıştı güzeldi nişanlımın araba rengini filan bile söylemişti ama ileriye yönelik söyledikleri olmadı malesef... aynı kişidenmi bahsediyoruz acaba :)
Rukiye çok kötü sakın denemeyin, buradaki arkadaş da sanırım Rukiye hanımın bir tanıdığı sürekli Rukiye var deneyin diyen Herneyse sonuç olarak çok kötü falcı.gidecek arkadaşları uyarayım

Rukiye çok kötü sakın denemeyin, buradaki arkadaş da sanırım Rukiye hanımın bir tanıdığı sürekli Rukiye var deneyin diyen Herneyse sonuç olarak çok kötü falcı.gidecek arkadaşları uyarayım

Kızlar Samsun'da yaşamıyorum ama telefonda baktırdım Rukiye'ye. Şöyle ki tutturduğu oluyor ama isimleri başlıyor saymaya elbette bir tutan oluyor. Sonra burçları başlıyor saymaya onda da elbet tutan oluyor. Soru soruyor bir sürü yok diyince hayır diyince de işi çeviriyor. Şimdi bahsettiğimiz Rukiye aynı kişi mi bilmiyorum ama ben tavsiye etmiyorum. 40 tl 'ye baktı pişman değilim aklımda kalacaktı ama gereksiz bence.

Medyum Arzu diye birini duydum kızlar. Nasıl sizce baktıran var mı ? Samsun da yaşıyormuş

ben rukiye hanımın tanıdığı değilim ayrıca siz düşmanısınız ki kötülüyorsunuz.

ben ve arkadaşlarım baktırdık memnun kaldık

Rukiye hanımı öneririm genelde başarılı bakıyor %80 oranında..

Diğer falcılara da gittim sallamasyon bir çoğu..

X