Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

Evet bende direk etkisini gösteriyor. Etki göstermemesinin nedeni ideal kilonuza çok yakın olmanızdan ileri gelebilir. Genellikle ideal kiloya yaklaştıkça kilo vermek çok zorlaşır. Veya tatlı ve ekmek yemeye devam ediyorsanız belki ondan da olabilir. Ben tatlı ve ekmek yemiyorum başladığımdan beri, çay ve kahveyi de şekersiz içiyorum. Sandaloz ve elma sirkesini ilk kullanmaya başlamadan önce internette epeyce yorum okumuştum, hepsinde de sandalozu kullanırken şekeri ve tatlıyı hayatınızdan çıkarın, bunlarla beraber tüketince hiçbir işe yaramıyor diyordu.

Evet bende direk etkisini gösteriyor. Etki göstermemesinin nedeni ideal kilonuza çok yakın olmanızdan ileri gelebilir. Genellikle ideal kiloya yaklaştıkça kilo vermek çok zorlaşır. Veya tatlı ve ekmek yemeye devam ediyorsanız belki ondan da olabilir. Ben tatlı ve ekmek yemiyorum başladığımdan beri, çay ve kahveyi de şekersiz içiyorum. Sandaloz ve elma sirkesini ilk kullanmaya başlamadan önce internette epeyce yorum okumuştum, hepsinde de sandalozu kullanırken şekeri ve tatlıyı hayatınızdan çıkarın, bunlarla beraber tüketince hiçbir işe yaramıyor diyordu.

Dogum yapali 7 ay oldu 25 kg verdim son üç kilom kaldi ideal kiloma cok yaklastim hala diyetteyim ama gitmedi son olarak sandoloz sakizini deneyim dedim ama sonuc yok

Merhaba arkadaşlar. Sabah içilen sandoloz ve sirkeden sonra kahvaltı ne zaman yapılacak? Biraz daha ayrıntılı bilgi verir misiniz?gün içerisinde bir daha bu ikili içilecek mi vs..

Gun icinde tuketmiyorum ben sadece sabah veaksam ac karnina. Yemegi de bazen hemen arkasindan bazen yarim saat sonra yiyorum bazen bir saat. O konuda ssınırlama getirmedim kendime. Ama ilk kullandigimda hemen ictikten sonra yiyordum yine de sonuç almıştım

Hilal4545 dogumdan sonra vücuttaki kilolar kalıcı hale gelebiliyor sanırım ama sen 25 kg cok iyi vermissin tebrikler

Teşekkür ederim kalıcı olmasin diye sutumde yoktu hemen diyette girdim ikinci dogumum digerinde 8 ayda vermiştim ama bunda cok zorlandim motivem düşüyor sürekli duraklama artik sandoloz sakızından care aramaya basladim henüz etkisini görmedim ama devam edecemm sizde gelismeleri paylasirsaniz sevinirim motive olur banada

Teşekkür ederim kalıcı olmasin diye sutumde yoktu hemen diyette girdim ikinci dogumum digerinde 8 ayda vermiştim ama bunda cok zorlandim motivem düşüyor sürekli duraklama artik sandoloz sakızından care aramaya basladim henüz etkisini görmedim ama devam edecemm sizde gelismeleri paylasirsaniz sevinirim motive olur banada
Ben daha şimdiden bir buçuk kilo verdim bile ama pes etmek yok kullanmaya devam :) çok iradeliyim bu aralar sanırım havalar ısınmaya başladığından

merhaba arkadaşlar ben de başladım bugün inşallah iyi olur. Bir arkadaşımın annesi önerdi 2,5 aydır kullanıyorum 10 kilo verdim dedi. Ben de başlamaya karar verdim. Spora da daha dikkat etmeye çalışıcam bakalım. :KK51:

merhaba arkadaşlar ben de başladım bugün inşallah iyi olur. Bir arkadaşımın annesi önerdi 2,5 aydır kullanıyorum 10 kilo verdim dedi. Ben de başlamaya karar verdim. Spora da daha dikkat etmeye çalışıcam bakalım. :KK51:

Hadi bakalım gelişmeleri yazarsiniz ben de kilo verirsem yazacam inşallah

Hadi bakalım gelişmeleri yazarsiniz ben de kilo verirsem yazacam inşallah
Merhaba, birbirimize destek oluruz burdan :) gitsin kilolar :)

merhaba kızlar, ben 3 gündür kullanıyorum ve gerçekten etki ediyor. tartılmadım ama göbek bölgemdeki şişlik indi ve metabolizmam hızlandı. normalde sürekli kabızlık sorunu çekiyorum şimdi çok rahatladım

Günaydın,
Ben de başlamayı çok istiyorum ama emzirme dönemi yasakmış maalesef. Bekleyeceğim artık

Merhaba arkadaşlar. Siteye yeni üye oldum. Vermem gereken 10 kilo var. Sandaloz sakızıni ilk defa duydum. Aktardan mi alıyorsunuz acaba? Eminim daha önceki mesajlarda yazılmıştir ama hepsini okuyamadim haliyle :) Diyet ve her gün bir saat yürüyüş yapıyorum. Yarın da pilatese başlayacağım. Bunların yanında sandaloz sakızına da başlarsam faydası olur mu acaba? Çok teşekkür ederim şimdiden,sevgiler :)

Merhaba arkadaşlar. Siteye yeni üye oldum. Vermem gereken 10 kilo var. Sandaloz sakızıni ilk defa duydum. Aktardan mi alıyorsunuz acaba? Eminim daha önceki mesajlarda yazılmıştir ama hepsini okuyamadim haliyle :) Diyet ve her gün bir saat yürüyüş yapıyorum. Yarın da pilatese başlayacağım. Bunların yanında sandaloz sakızına da başlarsam faydası olur mu acaba? Çok teşekkür ederim şimdiden,sevgiler :)

Aktarda satılıyor bir corba kadigi elma sirkesi ilik suyla iciyorsunuz sabah aksam yemeklerden önce ben henüz etkisini görmedim ama devam ediyorum

Sonunda Bugün bu sakızı bulabildim. Az önce de denedim(sabaha bırakamadım :oops:)
Ağzımda Şekersiz bir şeker varmış gibiydi. Hiç öyle sakız gibi boğazıma takılmadı (bazı arkadaşlar bunu demişti de korkmuştum)

X