Sandaloz Sakızı ve Elma Sirkesi ile Zayıflama Deneyimlerimiz

ben her sabah çiğneyip üstüne elma sirkesi içiyorum şişliklerim biraz indi e yediklerimede dikkat ediyorum tabi. kendimde o kadar fark hissetmedim ama etrafımdaki insanlar özellikle son 1 haftadır inanılmaz zayıfladığım resmen çöktüğüm yönünde yorumlar yapıyorlar anlamadım gitti :KK49:

ben her sabah çiğneyip üstüne elma sirkesi içiyorum şişliklerim biraz indi e yediklerimede dikkat ediyorum tabi. kendimde o kadar fark hissetmedim ama etrafımdaki insanlar özellikle son 1 haftadır inanılmaz zayıfladığım resmen çöktüğüm yönünde yorumlar yapıyorlar anlamadım gitti :KK49:
Ben de kullanıyorum canım. Sen tartıda kendini kontrol etmiyor musun? Ne kadar verdin acaba? Ne zamandır kullanıyorsun bi de söyler misin canım lütfen

ben 2 haftadır falan kullanıyorum canım ama son 3 gündür çok düzenli olduğu söylenemez ama dediğim gibi gerçekten metabolizmam çalışmaya başladı ama tartılmaktan nefret ettiğim için tartılmıyorum :KK22::confused:

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır yazan olmamış bende bugün katıldım aranıza sandalozu ve elma sirkesini de bugün kullanmaya başladım. kullanıp sonuç alanlar yazabilir mi acaba :KK45:

Merhaba hanimlar siteye yenibuye oldum motivasyon amacli sandaloz sakizi ve elma sirkesi yontemi kafama yatti daha öncedenhic butarz bitkisel deneyimler yasamadim yarin bende baslayacagim baslayacak olan varsa ses versin birlikte takip edersek daha iyi motive olcagimizi dusunuorum

Ilk sandaloz sakizini bugun elma sirkesiyle tukettim midemde acayip sislik var istahsizim kahvalti bile yaparken tikandim bakalim neler olcak katilan arkadas yok mu hala hu huu

Öncelikle porsiyonlar yarı yarıya azalacak herseyden ama az az yiyoruz. Sabah kalkar kalkmaz fındık büyüklüğünde sandaloz çigneyip üzerine 1 kaşık elma sirkesi koyduğumuz ılık suyu içiyoruz . Yarım saat snra yumurtalı peynirli yeşillikler ve 1 dilim tambugday ekmekli kahvaltı. Ara öğünlerde ceviz kuru kayısı taze meyve vs tüketiyoruz . Gün içinde 2-2,5 tl su içiyoruz bir de 3 fincan yeşil çay. Öğle ve akşam yemeğinde hamur işi hariç ne yemek varsa çok olmayacak şekilde yiyoruz . Akşam 7 de yemek yemeyi bırakıyoruz. Ben kendime her haftasonu ödül verdim bu şekilde canım ne çektiyse yedim ve diyetine istikrarlı devam ettim arada kaçamak iyidir ☺️

bende bugün başladım, ve porsiyon kontrolü yapıyorum. birde yoğurt kürü.
75 ile başladım bakalım hayırlısı :)

kızlaaar :)
düzenli kullanmadığım ve kaçamak yaptığım halde sandaloz kürü+7otlu doğadan çay(günde 2 defa) 5-6 gün gibi bir süreçte 75,6'dan 72,3'e düşmüşüm :KK70:
bundan sonra çikolatasız ve düzenli yapıp sonuçları paylaşırım :)

ve birde bol bol su içtim eklemeyi unuttum

kızlaaar :)
düzenli kullanmadığım ve kaçamak yaptığım halde sandaloz kürü+7otlu doğadan çay(günde 2 defa) 5-6 gün gibi bir süreçte 75,6'dan 72,3'e düşmüşüm :KK70:
bundan sonra çikolatasız ve düzenli yapıp sonuçları paylaşırım :)

ve birde bol bol su içtim eklemeyi unuttum
Yok artık:KK57:

Amaa ben yiyemedim o sandaloz sakizini agzimda cignedim kum gibi oldu yutamadim midem bulandi siz nasil kullandiniz

ay iğrençti bende ilkte yiyemedim. sonra farkettim ki ben bunun tadından formundan tırsıp hemen ağzımdan atabileyim diye hep ön dişlerimle çiğniyodum çocuk gibi. bi sefer normal bişey yer gibi çiğnedim üç dört tıkır tıkır etti midem bulanmadan hemen yuttum. asıl eziyet sabah aç açına o sıcak sirkeli su oldu yarabbim allahım.

ama sirke sağlıktır diyip bi dikişte içtim.
şimdi haftanın bir günü kendime herşeyi serbest bırakacağım sandaloz da yapmayacağım bünye şaşırsın.
artık unuttuğum günü haftada bir off günü yaparım :KK70:
hem hep aynı gün olunca rutine bağlamaz.

gelişmeleri aktarmaya devam edeceğim kızlar.

X