Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

Benimde bugun 3. gunum.zor oluyor yutmasi sarimsagi (kucuk kucuk dogranmis olsada)koku acisindan bir $ikayetim olmadi esime sordum hatta yok dedi zaten bir iki hafta deniyicem rahatsiz olsada :)
kilo verdim mi ? bilmiyorum henuz, cumalari tartiliyorum.Bu cumada tam adet baslangici, tartilsam mi tartilmasam mi :) ama bence ben dayanamam tartilirim.Fazla cikinca acayip moralim bozuluyor ki adet oncesi fazla cikmam normal bildigim halde.
Bende ki etkisine gelince kendimi incelmis hissediyorum siskinligim yok adet oncesi olmasina ragmen.normalde bu donemde hem sporu hem diyeti birakirim cok acayip istahim acilir .Su ana kadar cok iyi gidiyorum.Spora devam istahimda kalmadi pek.Troitim yavas calisiyor cok zor veriyorum kiloyu sarimsagin metabolizmayi hizlandirmasi beni cezbetti.Insallah ise yarar.
Tansiyon olayina gelince beni biraz etkiledi gibi (ogleden sonra 2 saat kadar kestiriyorum uykum geliyor )
Birde bir sorum olacak kullanan arkadaslara , bu sabah farkettim kucuk tuvaletimi yaptiktan sonra baktim yuzeyinde sanki yag vardi cok ilginc geldi. Diyorum acaba hep oyle mi olurdu? Hic farketmemistim daha once .sizlerdede oldu mu .cevizden mi oluyor acaba (ben umud ediyorum ki vucudumdaki yaglardir :KK70: )

SLM KIZLAR ÇOK MORALIM BOZUK SU 3-4 GUNDUR TAM KILO VERIYORUM DERKEN VUCUDUM ÖZELLIKLEDE GÖ BEĞİM DAVUL GIBI OLDU ONUMUZDEKI HAFTA REGL DÖNEMIM ONUN ETKISI MIDIR BILMEM AMA ÇOK CANIM SIKILDI BEN ONA BAĞLAMAK ISTIYORUM ACIKCASI ...
SABAH TARTILDIGIMDA VEMIŞ GÖZÜKÜYORUM KOMSUDA ALIŞVERIS MERKEZINDE TARTILINCA 2 KILOYA YAKIN FAZLA CIKIYORUM ŞİŞTİĞİM İÇİNDE KORKUYORUM NE YAPACAGIMI SASIRDIM HAYIR BISEYI ANLAMADIM SU ARALAR CIDDEN DIKKAT EDIYORUM AMA NEDEN BÖLE OLDU YAA OFF NEYSE BEN KAÇAR KEYFIM YOK YINE YAZARIM BURDAN senağlama

Canim hic uzulme adete yakin vucut su tutuyor biliyorsun.Bir gun oncesinden yedigin yada gece gec saatte ictiyin suyu vucudun tutmus olabilir.bende de cok oluyor ordan biliyorum bir gunde ustelik ayni tartida bir kilo fazla cikiyorum delirecek gibi oluyorum .Artik alistim takmiyorum.Gece suyu bile fazla icmemek lazim eskiden icerdim gece artik icmiyorum.Birde onemli olan herzaman tartildigin tartinin kac gosterdigi .Fazla yada az tartmasi onemli degil .En azindan verdin mi,aldin mi yerinde mi sayiyorsun ordan anlarsin ancak .Baska tartiya cikma .Hic moralini bozma canim sen devam et.Insallah hepimiz istedigimiz kiloya kavusuruz en kisa zamanda hemide

selammm
bende ceviz-sarımsak a cuma günü başladim bugün 4. günüm 500 gr ancak verebilmişim bu arada hem exsodex te devam ediyorum hem yürüyüş yapıyorum hem form lıght çay içiyorum bağırsaklarım çalışmıyor metabolizmam da yavaşladı dememkki...benim yaptıklarımı başkası yapsa tuvaletten çıkamaz hepsi bağırsak çalıştırıcı ama benim hala çalışmıyor

Canim hic uzulme adete yakin vucut su tutuyor biliyorsun.Bir gun oncesinden yedigin yada gece gec saatte ictiyin suyu vucudun tutmus olabilir.bende de cok oluyor ordan biliyorum bir gunde ustelik ayni tartida bir kilo fazla cikiyorum delirecek gibi oluyorum .Artik alistim takmiyorum.Gece suyu bile fazla icmemek lazim eskiden icerdim gece artik icmiyorum.Birde onemli olan herzaman tartildigin tartinin kac gosterdigi .Fazla yada az tartmasi onemli degil .En azindan verdin mi,aldin mi yerinde mi sayiyorsun ordan anlarsin ancak .Baska tartiya cikma .Hic moralini bozma canim sen devam et.Insallah hepimiz istedigimiz kiloya kavusuruz en kisa zamanda hemide

canım desteğin için çok tesekkur ederım bunları okumak ıı geldi bana sanırım dediğin doğru bende buarlar pilatese taktım içinnizde pilates yapan varmı ben hangı boy top alacagımı bılemedım netten sıpariş vercem bılgısı olan arkadaslardan yardım beklıyorum senı kocaman öptüm canım gelişmelerı senle paylaşıcam.....
hepiniz Allaha emanet olun

cevaplar için teşekkürler kızlar.ben bu hafta regl yim.haftaya pazartesi başlıyorum ve gün gün sizlerle paylaşıyorum. bu kilocuklardan tez elden kurtuluruz inşallah...!

arkadaşlar regl döneminde diyeti bırakıyor musunuz...bir zararı var mı açıklarsanız sevinirim..

arkadaşlar regl döneminde diyeti bırakıyor musunuz...bir zararı var mı açıklarsanız sevinirim..

kendi adıma konuşayım tabiki diyeti bırakmıyorum.hatta hiç mi hiç kaçamak yapmıyorum ve buna rağmen gr gr veriyorum ve en kötüsü 3 haftadır hiç veremiyorum senağlama

canim sen ( sedemets ) sen 6 yil önce sarimsakli yöntemlemi zayiflamistin yoksa baska birseyler daha mi yaptin

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum tesadüf olarak bu siteyi buldum sarmısağın metabolizmayı hızlandırdığını duydum ve araştırırken siteye girdim iyikide girmişim 1 ayda 16 kiloyu okuyunca yok artık bu kadarda olurmu dedim ama yinede iyiki bu sarmısaklı cevizli karışımı denedim bir aydır sadece 2 kilo verebilmiştim çok sıkı bir diyetde uyguladığım halde metabolizmam hiç çalışmıyor gibi bir şeydi bundan 4 gün önce markete gitiğimde marketin kapısına tartı koymuşlar hani şu yağ kitlene kadar ölçen tartılardan attım içine bir milyon tartıldım tam 90 kilo geldim o an eşimde yanımda olduğu için eşimdende utandım moralim bozuk bir şekilde eve geldim gelir gelmez hemen internetten metabolizmamı nasıl hızlandırırım diye araştırırken bu siteyi buldum o gün pazardı bu gün ise perşembe sabah yine tartıldım 86 kilo geldim evdeki tartımla marketeki tartı aynı tartıyor çünkü o gün evdede aynı 90 gelmiştim yani 4 günde 4 kilo verdim inanılmaz bir şey ama inanınki doğru müthiş pazar gününden perşembeye kadar her gün sarmısaklı cevizli karışımı uyguladım üç buçuk litre su içtim yediklerimede dikkat ettim ve sonuç 4 günde 4 kilo mutlaka uygulayın diyorum

sezen burak arkadaşım burdan sana çok teşekür ediyorum bu bilgleri bizle paylaştığın için allah senden razı olsun kendime güvenim geldi artık bu kiloları verebileceğime inandım 70 kiloya düşüncüye kadar sarmısaklı cevize devam edecem inanıyorumki en kısa zamandada verecem tekrar teşekürler

merhaba arkadaşlar ben yeni üye oldum tesadüf olarak bu siteyi buldum sarmısağın metabolizmayı hızlandırdığını duydum ve araştırırken siteye girdim iyikide girmişim 1 ayda 16 kiloyu okuyunca yok artık bu kadarda olurmu dedim ama yinede iyiki bu sarmısaklı cevizli karışımı denedim bir aydır sadece 2 kilo verebilmiştim çok sıkı bir diyetde uyguladığım halde metabolizmam hiç çalışmıyor gibi bir şeydi bundan 4 gün önce markete gitiğimde marketin kapısına tartı koymuşlar hani şu yağ kitlene kadar ölçen tartılardan attım içine bir milyon tartıldım tam 90 kilo geldim o an eşimde yanımda olduğu için eşimdende utandım moralim bozuk bir şekilde eve geldim gelir gelmez hemen internetten metabolizmamı nasıl hızlandırırım diye araştırırken bu siteyi buldum o gün pazardı bu gün ise perşembe sabah yine tartıldım 86 kilo geldim evdeki tartımla marketeki tartı aynı tartıyor çünkü o gün evdede aynı 90 gelmiştim yani 4 günde 4 kilo verdim inanılmaz bir şey ama inanınki doğru müthiş pazar gününden perşembeye kadar her gün sarmısaklı cevizli karışımı uyguladım üç buçuk litre su içtim yediklerimede dikkat ettim ve sonuç 4 günde 4 kilo mutlaka uygulayın diyorum
sen nasıl kullandın aynı başta yazılan şekildemi seni öyle görünce imrendim

ayyyyy iğğğğreeeençtiiii:bbo:
bende bi kaç kilo fazla var onun için bi deneyeyim dedim bi gün önceden bi diş sarımsağı ve cevizi suya koydum su sapsarı olmuştu öteki sabah kalktım içmeye çalıştım ama iğğğrençti cevizlerini yedin sarımsağını yuttum ama suyundan burnumu kapatıp içince bi felaketti kustum baya ıııııyyyyy hatarladıkça bi fena oluyorum
üstelik utanarak söylüyorum kızlar sifonu çekerken sarımsağıda aynen attığımı gördüm yani çiğnemeden sarımsağı mide eritememiş
sonuç tammmm bi fiyaskoyduuu :eek:klava:

Bende 5 gündür uyguluyorum bu formulü ki ilk defa böyle birşeye kalkıştım kendime de hayran kaldım bu arada üşenmeden yapabildiğim için.Daha hiç tartılmadım ama hissedebiliyorum kiloların gittiğini.
Ayrıca öyle özel bir diyet falanda yapmıyorum.Ama zaten karışım sonucunda işhahımda artmıyor...
Sarımsak+cevize devam şimdilik.Tartılınca haber veririm sonuç bekleyenlere...

başta okuduğuma göre su içilecek diyor. cevizi yemek ve sarımsağı yutmak konusuna gelince ceviz neyse ama sarımsağı yutmak istemiyorum çünkü kokusu çok rahatsız ediyor. yutmak şart mı bu sarımsağı, sadece suyunu içsek olmaz mı?4 gündür içiyorum ama bakalım etki edecek mi :))

günaydın ben 2 haftadır ceviz sarımsak ı hergün düzenli olarak içiyorum bu arada 1 aydır da exsodex e de devam ediyorum 1 kg 200 gram ancak gitti yürüyüşüde ihmal etmiyorum tabiiki ama sonuç üzüyor beni çok zor kilo verebiliyorum haşimato var bende kilo vermek çok zor

başta okuduğuma göre su içilecek diyor. cevizi yemek ve sarımsağı yutmak konusuna gelince ceviz neyse ama sarımsağı yutmak istemiyorum çünkü kokusu çok rahatsız ediyor. yutmak şart mı bu sarımsağı, sadece suyunu içsek olmaz mı?4 gündür içiyorum ama bakalım etki edecek mi :))

Ben sarımsağı yutuyorum 1 bardak suyla tabi ama inan hiç koku almıyorum ve çevremide rahatsız etmiyorum.Bence sende bi yutmaya çalış.

nasıl gidiyor sarımsaklı ceviz seni merakla takip ediyorum bende deniyecem ama bi ceviz alıp başlıyamadım cevizi kırılmış olarak alınca 3,4 tanemi koyuyorsun senin şeklinde uygulamak istiyorum veremiyorum şu ara durdum 5 kilo verdim kaldım memlekete gidinceye kadar 2 kilo daha vermek istiyorum

buraya hiç uğrayan yok artık her gelen bende deneyeceğim diyor bir daha uğramıyor=((((
ben 1 aydır cevizle sarımsağı deniyorum kabızlığım hala devam ediyor bir faydasını göremedim daha ...metabolizman çok yavaş exsodex ,,yürüyüş,,, ceviz,,, belime 25 dkk kemer takıp çıkarıncada elimle 10 dkk masaj yapıyorum bir ayda 1.5 kg ancak=((((

X