Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

bugun ikinci bardagıo içtim
düğn acayip bi tokluk hissi vardı pisikolajikmidir bilmiyorum ama
bugunde aynıyımm

aşırı derecede su içiyorum

bugun ikinci bardagıo içtim
düğn acayip bi tokluk hissi vardı pisikolajikmidir bilmiyorum ama
bugunde aynıyımm

aşırı derecede su içiyorum

hayır cnm piskolajik dehil gerçekten tokluk hisi veriyor.hadi cnm seni takip ediyorum sonuçları yaz.kib:enbuyukkk:

yaa eger gerçekten buysa beni böyle tok hissettirenn
mütiş
bir ara iyi diyet yapıyodum ama uzun süredir adapte olamıyodum
2 gündür aman nazar degmesinn elime aldıgım bişey tam bitiremiyorum bile
kaldıkii bi alime aldımmıı gerisi gelirdii :1ninca:

merhaba kızlar.
ben bu sarımsak ve ceviz suyu karışımı bu sabah içtim. bünyedenmidir bilmem benim tansiyonumu düşürdü. kendime gelene kadar öğlen oldu.mide ağrısı ve ekşimesi yaptı.tekrar denemeyi düşünmüyorum. verilen bilgiler için hepinize tşkkr ederim.

ya canım napıyım ama sırkeli suyu deedikten sonra bu kur super oldu hiç kokmuyo çunku sirkelisuyu içene kadar lavobaya kendımı zor atıyodum.....cevizlerde ıslanınca taze gibi oluyo kuru ceviz hayatta yemem buna fındıkta dahil....:kedi:

slm arkadasım bende bu cevızı yaptım ama osarımsak kokusu benı bıtırdı resmen bence sırke bal daha mantıklı bu busenenın trendı oldu daha önce bukadar meshur değildi:)umarım faydasını görürsun cnm

Kızlar, ben de 6 gündür yapıyorum bu karışımı.Tabi bunun 5 günü her şey dahil bir otelde geçti :) Ama kilo almadan tatilden dönmek de güzel :)
Bakalım, inşallah gider şu kilolar...

benimde bügün ücüncü günüm..gercekten sarimsak kokusu beni bayiyo.sirkeli su daha berbat bir sey.esimde bana soruyo ne iciyosun sabahlari böyle.kendinin hasta edicen dedi kizdi banaa...kilo veririm insallah.

benimde bügün ücüncü günüm..gercekten sarimsak kokusu beni bayiyo.sirkeli su daha berbat bir sey.esimde bana soruyo ne iciyosun sabahlari böyle.kendinin hasta edicen dedi kizdi banaa...kilo veririm insallah.

:roflol::roflol:alah seni benim kide bir gün butür şeyleri içerken zehirlenip gidecen diyorsenağlama aman olsun kilo verelim de yarın tartılıyorum kızlar sonucu yazarım

lahana çorbası yaptım dün gece ama öyle kötü görünüyor ki sanırım içemeyeceğim :))
birde bunu deneyelim bakalım...

ekodans seninde oluyormu bilemicem benim öglene dogru cok kötü midem bulandi.yedigim her sey agzima geliyo.birde mide rahatsizligi gecirmiyelim.ben beklemis suyu dahi icemem.sarimsakli su midemi kaldirmaya basladi.gercektn kilo verenler varsa yazsin ya..bosu bosuna mideden de olmiyam zayifliyacaz diye..yengem midesinde bakteri kapmis. icine falan hortum soktular.kac defa aylarca haplar kullandi gecmedi.bizde öyle durumla karsilasmayalim.bilgisi varsa yazin ya.lahana da yapmistim bir zamanlar bir hafta dan sonra tansiyonum düstü.yüzüm sapsari gezdiydim . ya en iyisi ac kalarak yapcaz

hafif bir migde yanması yaşıyorum ama tadı hiçte fena değil :)
ben zaten ceviz ve sarımsağı severim yapacağım arkadaşlar bu iksir mi desem karşım mı desem herneyse onu, 1 ay sonra yazacağım size sonucu :)

arkadaşlar ben bu karışımı yapalı tam bir ay oldu ve sonuç tam 11 kilo müthiş mutluyum yanlız şunuda belirtmek istiyoryum bu karşım süper birşey ama tek başına olmaz illaki diyet yapmak lazım ben sabahları aç karnıma önce ılkı suyun içine bir yemek kaşığı sirke koyup içiyorum arkasından cevizli sarmısak karışımını içiyorum 10 dakika aralarla bir yarım saat sonrada kahvaltı yapıyorum kahvaltıma yani peynirin yanınakarpuzda koyuyorum hem doyurucu hem kalorisi az olduğu için günlük üç buçuk litre su içtim diyetimede dikkat ediyorum hergün düzenli spor yaptığımı söylüyemem bazen haftada 5 gün yürüyüşe çıkabiliyorsam bazen hiç gidemiyorum bu arada hafta sonları mangal kaçamaklaım olmadı değilde et değil tavuğumuda doyasıya yedim ekmeksiz yani kısacası bu karışımı yapmadan öncede diyet yapıyordum ama inanın bir ayda sadece 2 kilo verebilmiştim ben inanıyomki bu sarmısaklı ceviz müthiş bir metabolizma hızlandırıcı ve ayrıca iştah kesici vermem gereken bir 9 kilom kaldı gelişmeleri yazarım bütün kilolu arkadaşlara tavsiye ederm su içmeyi kesinlikle ihmal etmeyin bol kilo vermeli günler dileğiyle

Ayy bende denıyım bunu aslında dıyetısyenede gıdıyorum bakalım hayırlısı bırde yanında bunu yapayım :))))))))

ekodans seninde oluyormu bilemicem benim öglene dogru cok kötü midem bulandi.yedigim her sey agzima geliyo.birde mide rahatsizligi gecirmiyelim.ben beklemis suyu dahi icemem.sarimsakli su midemi kaldirmaya basladi.gercektn kilo verenler varsa yazsin ya..bosu bosuna mideden de olmiyam zayifliyacaz diye..yengem midesinde bakteri kapmis. icine falan hortum soktular.kac defa aylarca haplar kullandi gecmedi.bizde öyle durumla karsilasmayalim.bilgisi varsa yazin ya.lahana da yapmistim bir zamanlar bir hafta dan sonra tansiyonum düstü.yüzüm sapsari gezdiydim . ya en iyisi ac kalarak yapcaz

yooo öyle bir problemim yok cnm olmuyor .herkesin bünyesi işde benide elme sirkesi yapıyor.,,du ben verdim 4 kg cnm bugün 15 gün oldu başlıyalı yanlız .iştahım acayip kapandı tatlı hastasıydım yiyemeden hayatta duramam diyordum onu bile yiyemiyorum şimdi aşırı su içiyorum gelişmeleri yazacam. kızlar ben diyetisyene sordum bu kürü.şu şekilde sordum mideye bir rahatsızlık verirmi emzikliler kulanabilirmi şeklin de
(cevabı cevizin kolostrol düşme etkisi var sarımsak ise motobolizma hızlandırıcı.hiçbirzararı olmaz mideye ve emziklilere. içebilirsin dedi.)yanlız tabikide ne olursa olsun mucize diye bişey yok az yidikleri me de dikat ediyorum gece yatarken de elma sirkeli su içiyorum.

sl kizlar su anda bu suyu iciyorum ,okadar kotu ki,sarimsak kokusu hic yok ama zehir gibi,cevizi cokmu atyorum acaba,sarimsagi butun olarak atiyorum icine parcalamak gerekmiyordu degilmi,suyu agzima alip birazda normal su icyorum ikisini yutuyorum,herhalde bi farki olmaz,cunku yalniz icsemde icer icmez su icmenin bi zarari olmaz galiba,20 kg fazlam var neredeyse,ve mutlaka zayiflamam lazim,uffffffffffff allahim yaaa

X