Sarımsak + Ceviz = 1 Ayda 16 Kilo

bende kıştan beri internette diyet arayıp duruyorum.15-18 kg.fazlam.1 ay içinde hepsini vermem gerek.bir sürü diyet buldum.yaptım yaptım bıraktım.5-6 kilo verdim.diyetisyene bile gittim.
doktor;
3 öğün yiyeceksin dedi.
sabah:2 ince dilim kepek ekmeği,5-6 tane zeytin,1 kibrit kutusu(35 gr.falan)peynir
öğle:1 porsiyon yemek
akşam:1 porsiyon yemek
ben bu diyeti yapmadım.ama 1 ayda 5-6 kilo verebilirsiniz..

Ben yaklaşık bu karışımı bir aydır yapıyorum sadece kilo aldırmıyor bence çünkü ben diet yaptım spor yapamadım bazı nedenlerden dolayı verdirmedi kilo ama kilo alımına engel omuş olabilir diet ve sporlan denedigimde ise faydası arada kabızlık için iyiydi hala devam ediyorum bakalım ne olcak.Bence bünye meselesi bu kimine iyi geliyor kimine kötü ne duysam deniyorum zaten yine duyduklarımı denemeye devam edicem.

ARKADAŞLAR!BEN BU SUYU 18 GÜNDÜR HİÇ AKSATMADAN İÇİYORUM.ŞU ANDA TAM 2 KG. VERDİM.AMA TATLI VE EKMEK DE YEMİYORUM.SPORLA HİÇ İŞİM OLMAZ ZATEN.BİRAZ TEMBELİM O KONUDA.ÇOK SIK TUVALETE ÇIKAR OLDUM.AYRICA TUVALET BİRAZ SARIMSAK KOKUYOR.süprizzzzzBİR ZARARININ OLACAĞINI DA SANMIYORUM.DOĞAL ŞEYLER ÇÜNKÜ.

kizlar ben ictim bi etkisini göremedim öyle daha fazlada dayanamadim sabahlari icmeye öyle kokusu felan yok ama ne bilem cicimide kolay ama her sabah ac karnina icmek zor roluyo bana etki etmedi

Ben biryadan fazla kullandım kilo veremedim tamamen bünye kimine fayda ediyor kimine etmiyor sonuçta bitkisel denemekte fayda var.a.s.

sarmısak fazlaca tüketildiğinde barsaklarda mantar yaparmış söyleyenler oldu ne kadar doğru bilmem:1no2:

yerimseniben bende tam tersini duymuştum sarımsak antibiyotik gibidir bağırsaklarıda temizler kabızlık çektiğim dönemde doktorum önermişti.....içinrahat olsun tatlım a.s.

arkadaşlar 1 ayda 16 kg kulağa çok hoş geliyor değil mi :dance:hemen hayal kuruyoruz.evet hayal kuruyoruz ama inanın yok böyle birşey..
yok böyle birşey dediğime kızmayın:tomato::eek: bakalım neden 1 ayda 16 kg verilemez;

1)diyet yapılan ilk hafta vücuttaki fazla kilo ile orantılı olarak ,suyun dışarı atılması gerçekleşir.ilk hafta yağ yakımı yok denecek kadar az olur hadi suda 4kg olsun.bu suyun dışarı atılması sadece şişkinlik hissinizi azaltır.bedende oynama yapmaz.
2) 2. haftada yağ yakımı başlar birey bir haftada normal şartlar altında (NŞA'da) 2 kg yağ yakabilir.spor gibi etkinliklerde varsa
3)elbet hepimiz kadınız ve üreme döneminde olanlarımız menstrual döneme giriyoruz.bu dönemde kilo verimi yavaşlar 1 kg yağ veren öpsün başına koysun.vücudun ödem yapmasıda yanında eşantiyon olur
4)geldik ayın son haftasına 3. haftada oluşan ödem altılır.hadi nşa'da 2kg olsun .

işte hesap ortada yok sarımsak yok soğan... kesmez arkadaşlar bunlar.
2+4+1+2=9 kg

hadi diyelim süpersiniz harikasınız ,yağ yakmak sizin için kibrit yakmak kadar kolay işte :teytey:eek: zaman kıskanırım sizi ve nazarım değer ona göre...jeyyar

düşünün bir kere o kdr kiloyu verince suratınız ne hale gelicek sapsarı bir beniz ,mosmor gözlatları .... sizce değer mi ?

1 ayda değil 2 ayda 3 ayda 16 kg verelim yani nolucak:smiley-cool: ,çok güzel olacak kanaatimce...ben 2 yıldır bu kilolarımla yaşıyorum 3 ay daha sabrederim ne var yani:1rolleyes::1hug:

arkadaşlar 1 ayda 16 kg kulağa çok hoş geliyor değil mi :dance:hemen hayal kuruyoruz.evet hayal kuruyoruz ama inanın yok böyle birşey..
yok böyle birşey dediğime kızmayın:tomato::eek: bakalım neden 1 ayda 16 kg verilemez;

1)diyet yapılan ilk hafta vücuttaki fazla kilo ile orantılı olarak ,suyun dışarı atılması gerçekleşir.ilk hafta yağ yakımı yok denecek kadar az olur hadi suda 4kg olsun.bu suyun dışarı atılması sadece şişkinlik hissinizi azaltır.bedende oynama yapmaz.
2) 2. haftada yağ yakımı başlar birey bir haftada normal şartlar altında (NŞA'da) 2 kg yağ yakabilir.spor gibi etkinliklerde varsa
3)elbet hepimiz kadınız ve üreme döneminde olanlarımız menstrual döneme giriyoruz.bu dönemde kilo verimi yavaşlar 1 kg yağ veren öpsün başına koysun.vücudun ödem yapmasıda yanında eşantiyon olur
4)geldik ayın son haftasına 3. haftada oluşan ödem altılır.hadi nşa'da 2kg olsun .

işte hesap ortada yok sarımsak yok soğan... kesmez arkadaşlar bunlar.
2+4+1+2=9 kg

hadi diyelim süpersiniz harikasınız ,yağ yakmak sizin için kibrit yakmak kadar kolay işte :teytey:eek: zaman kıskanırım sizi ve nazarım değer ona göre...jeyyar

düşünün bir kere o kdr kiloyu verince suratınız ne hale gelicek sapsarı bir beniz ,mosmor gözlatları .... sizce değer mi ?

1 ayda değil 2 ayda 3 ayda 16 kg verelim yani nolucak:smiley-cool: ,çok güzel olacak kanaatimce...ben 2 yıldır bu kilolarımla yaşıyorum 3 ay daha sabrederim ne var yani:1rolleyes::1hug:

canım teşekkür ederim söylediklerine aynen katılıyorum ben 2 ayda 17,5 kilo verdim ama düzenli beslenip spor yaparak ve bugün sürekli gittiğim marketteki bayan yüz hatların oturmaya başladı ilk zamanlar yüzün saramış gibi halsizdi falan dedi,ben kiloyu ilk surattan ve basenden veriyorum,
gerçi ben güzeşten çabuk kararırım ondan gelmiştir belki rengim ama kızlar dikkat edelim kilo verirken...

Kızlar hızla verilen kiloların fazlasıyla ve yine aynı hızla geri alındıgını unutmayın...En iyisi yavaş yavaş kilo vermek...

doğal bi birleşim olduğu için yan etkisi olmaz,denemekte fayda var,sarımsak ve soğan zaten başlı başına ilaç,mısırda tıp adına atılan ilk adımlarda hastalara reçete olarak sarımsak ve soğan yazarlarmış

cevizi 1 yıldır her gün 2 tane mecburi yiyorum zaten(doktorumun tuvalete çıkmam için tavsiyesiydi)
bu sabah başladım,tabiki bu sadece ek üründür zayıflamada,günde bi saat yürüyüş ya da müzikle tepinmek falanda gerekicek:))

arkadaşlar bu forumun en kötü yanı hep başladım deyip ortadan kaybolmuşsunuz çoğunuz,ben 3 günde bir gelip rapor yazıcam böyle çok daha işe yarar olur paylaşımlarımız,sabah tartıldım 85 kiloyum,boydan kurtarıp iri kadın kategorisine girsemde sadece 2buçuk ayda 17 kilo almak psikolojimi çok bozdu,ehehe tabi aslında şu da var,ağır bi depresyon sonucu eve kapandığım için aldım bu kiloları,psikolojimmi kilomu,kilommu psikolojimi etkiledi tartışılır:))

hadi bakalım 3 gün sonra görüşürüz :icecream:

canım teşekkür ederim söylediklerine aynen katılıyorum ben 2 ayda 17,5 kilo verdim ama düzenli beslenip spor yaparak ve bugün sürekli gittiğim marketteki bayan yüz hatların oturmaya başladı ilk zamanlar yüzün saramış gibi halsizdi falan dedi,ben kiloyu ilk surattan ve basenden veriyorum,
gerçi ben güzeşten çabuk kararırım ondan gelmiştir belki rengim ama kızlar dikkat edelim kilo verirken...

arkadaşım nasıl bi diyet ve spor uyguladın anlatır mısın? 2 ayda 17 kilo çok ii ve benim de vermeye çok ihtiyacım var :eek: bu hafta başı başladım diyete ve eylül sonuna kadar en az 10 kilo vermek istiyourm ama senin gibi 17.5 kilo verirsem çok ii olur yaaa :1hug:

bugün ikinci gün,2 gün daha geçirip tartılayım diyorum,,metabolizmayı hızlandırıdığı bi gerçek,,mısır püskülünde olduğu gibi bu karışımda tuvalete çıktıktan sonra idrara baktığınızda rahatlıkla görebiliceğiniz bi yağ atımı yapıyo,,spor ve diyetin yanında yan etkisi olmayan bi yöntem,,ama tabi sadece her sabah bunu içerek bir ayda 16 kilo vermek söz konusu olamaz,,ek ürünleri sadece diet ve sporu tamamlayıcı yardımcı maddeler olarak görmeliyiz,,
bu arada kokusu çekilmez falan diye düşünen arkadaşlar varsa içiniz rahat olsun,bende öyle düşünmüştüm ama suya çok ağır işlemiyo sarımsak kokusu,,tadı bildiğimiz mısır püskülü ya da funda çayı gibi herangi bi bitki çayına benziyo,,

Arkadaşlar
-az yiyin
-öğün atlamayın
-öğünü 6 öğüne çıkartıp,kendinizi aç bırakmayın
-çok hareket edin
-öğlenlere kadar uyumayın.kendinize iş çıkartın.
en iyi kiloyu uyku yapar...

kızlar sakın ha böyle 1 haftada 5 kilo, 1 ayda 16 kilo diyetlerine inanmayın sağlığınızdan olursunuz bırakın kilo vermeyi. gerçek kilo vermek yağ yakmaktan geçer ve bu 16 kilonun hepsinin yağ olması mümkün değil!
yağ kaslara oranla çok daha haififtir. bu kadar kısa sürede bu kadar çok kilo verdiğiniz zaman yağlarınız değil kaslarınız erir ve vücudunuzun su oranı azalır. bu da sağlık için kırmızı alarmdır!!

haftada yarım kilo veya 1 kilo idealdir. istediğiniz doktora danışınız, internetten araştırınız.

spor yapmadan da sadece yemeden keserek, değişik diyetler deneyerek kesinlikle gerçek kilo verilmez. yağ yakmak için spor şarttır!

günde binlerce kadının baktığı, tavsiye aldığı bir foruma da bir şeyler yazmadan önce lütfen araştırınız. siz de kızlar her okuduğunuza inanmayın. sağlık bu deneme yanılma yöntemine gelmez. kızlar nelere nelere para veriyoruz, gerçekten kilo vermek istiyorsanız bi diyetisyene bi doktora gidin.

bir de belirtmeden geçemeyeceğim herkesin diyeti kendinedir. komşum denedi oldu, ablam denedi verdi gibi başkalarının başarılı oldukları diyetler sizde işe yaramayabilir. o yüzden denediğiniz diyetler sonuç vermezse umutsuzluğa kapılmayın sorun sizde değil diyette!

sağlık ve diyet konularında daha dikkatli olmanız dileğiyle iyi günler.

Son düzenleme:
kızlar sakın ha böyle 1 haftada 5 kilo, 1 ayda 16 kilo diyetlerine inanmayın sağlığınızdan olursunuz bırakın kilo vermeyi. gerçek kilo vermek yağ yakmaktan geçer ve bu 16 kilonun hepsinin yağ olması mümkün değil!
yağ kaslara oranla çok daha haififtir. bu kadar kısa sürede bu kadar çok kilo verdiğiniz zaman yağlarınız değil kaslarınız erir ve vücudunuzun su oranı azalır. bu da sağlık için kırmızı alarmdır!!

haftada yarım kilo veya 1 kilo idealdir. istediğiniz doktora danışınız, internetten araştırınız.

spor yapmadan da sadece yemeden keserek, değişik diyetler deneyerek kesinlikle gerçek kilo verilmez. yağ yakmak için spor şarttır!

günde binlerce kadının baktığı, tavsiye aldığı bir foruma da bir şeyler yazmadan önce lütfen araştırınız. siz de kızlar her okuduğunuza inanmayın. sağlık bu deneme yanılma yöntemine gelmez. kızlar nelere nelere para veriyoruz, gerçekten kilo vermek istiyorsanız bi diyetisyene bi doktora gidin.

bir de belirtmeden geçemeyeceğim herkesin diyeti kendinedir. komşum denedi oldu, ablam denedi verdi gibi başkalarının başarılı oldukları diyetler sizde işe yaramayabilir. o yüzden denediğiniz diyetler sonuç vermezse umutsuzluğa kapılmayın sorun sizde değil diyette!

sağlık ve diyet konularında daha dikkatli olmanız dileğiyle iyi günler.

canım konuyu iyi takip edemedin sanırım,,bu başlık altında herhangi bir diyet yok,,doğal bi karışımı önermiş arkadaş,,tabiki bu karışımla 16 kilo veren insan doktor kontrolünde rejim ya da spor yapmıştır,,bu sadece yan etkisi olmayan doğal bi ek ürün zayıflamada,,,ben faydasını gördüm,,5. günüm bugün,,ve de tavsiye ediyorum kızlar,,metebolizmayı hızlandırdığı ve boşaltımı kolaylaştırdığı bi gerçek,,biraz spor ve yediklerinize dikkat ederek bu karışımdan faydalanabilirsiniz,,

arkadaşlar,
ablam zayıf olduğu halde onda kolesterol çıktı. her ay düzenli olarak ölçtürdü. akşamdan ceviz içini bir çay bardağı suya koyup sabah içme işini önerdiler. aynı şekilde sarımsak da çok faydalı. anneannem yapardı bunu, ablamda kolesterol çıkınca o da birkaç ay kullandı. ve çok şükür ki düzeldi, son sayımları normal çıktı. zayıflama etkisi ilginç geldi bana...

kızlar 16 kılo dıyor ya içerım valla ne olacak kı aman gerekırse bır aydışarı çıkmam sımdı sıcak suya cevız ve sarımsak atacagız sabahları dıgercsabah içeçegız dogru mu anlamışımmmmmmmmmmm su sıcak mı soguk muuuuuuuuu

X