Bebek İkinci El Satılık Concord Neo Bebek Arabası ve Concord Ion Ana Kucağı

ebru_bora

Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2013
16
0
34
2013 yılında alınmıştır. Az kullanılmıştır.

Concord Travel Sistem

İçeriği:

Concord Neo Bebek Arabası
Concord Ion Ana Kucağı

Resimdeki gibi Mavi renktedir. Orjinal Fotoğraflarını daha çekemedim. Çekince buraya koyarım.

Sıfır fiyatı 1.600 - 1.700 TL arasındadır. İlgilenen olursa 1.000 TL'ye satmayı düşünüyorum.

$concord-neo-travel-sistem-z.jpg

http://www.kadinlarkulubu.com/bebek...ncord-neo-travel-sistem-sifirdan-farksiz.html

bu linkteki araba satılmış ama bazı kişiler tekrardan sormuş canım..rengi onlar için sorun değilse belkide bakarlar senin ürününede..istersen iletişime geçebilirsin..

sana yardımcı olabilme amacıyla yazdım bu mesajı..

Çok teşekkür ederim canım, yardımın için. Kimin kısmetindeyse mutlaka gelip beni bulacaktır diye düşünüyorum. :) Ama tabiiki birazda çaba sarfetmek lazım. :)

merhabalar bizde concord neo travel set almaya karar verdik ancak sizin elinizdeki setin orjinal fotoğraflarını yollarsanız bizde emin oluruz temiz ve kullanılabilir olduğuna. teşekkürler

İlan günceldir. Travel Set resimlerde de görüldüğü gibi sıfır gibidir. Son Fiyat 900,00 TL olarak belirlenmiştir.

hilaall_ hanım özel mesaj hakkım olmadığı için size buradan cevap yazıyorum. Ürün çok az kullanıldı. Ankarada ikamet ediyoruz.

Ankara mı :KK5: ben İstanbul'dayım. ben size e-mail adresimi özelden atayım oradan bi konuşalım isterseniz.

glsnz .!.:
concord arabanızdan memnun kalmadıgınız için mi sattınız? bende düşünüyorum ama karar veremiyorum kullanmış biri olarak yardım eder misiniz?

Aynı ürünün muadili hediye olarak geldiği için, fazlalıktan dolayı sattık. ürün her şeyiyle dört dörtlük. Sağlamlık, bebek için konfor, sürüş kolaylığı, manevra kabiliyeti vs.

Eğer daha somut örneksemem gerekirse; bu arabayı, bebek arabalarının cipi olarak düşünün.

Arabanızın bagajınız dar ise, ağırlık probleminiz var ise, yer kaplaması konusunda takıntılı iseniz kesinlikle almayın. Çünkü çok yer kaplıyor, ağır bir bebek arabası.

Biz uzun zamanlı dışarı çıktığımızda, güvenlik konusunda dikkat etmemiz gereken mekanlarda, açık havaya çıktığımızda concord neoyu kullanıyoruz. Ancak kısa süreli gezintiler, arabamız olmadan dışarıya çıktığımızda veya alışveriş merkezine gittiğimizde yedek olarak aldığımız yer kaplamayan, hafif olan nuna peppimizi kullanıyoruz.

Ancak concord neonun verdiği güveni ve kullanım rahatlığını ayrıca bebeğe verdiği konforu hiçbir şeyde bulamazsınız.

Bunlar nacizane fikirlerimdir. Kimseyle bu araba konusunda tartışmaya girmek istemem.

X