Saç Bakım Ürünleri (Schwarzkopf) Glıss Saç Bakım Ürünleri

çok teşkkr ederm cnm maskeyi denycem nekadara almıştın. ısıya karşı koruyucu spreyi nasıl kullanıyosun anlatrmısın ben mi yanlış kullanıyorum neden böyle yapıyo

çok teşkkr ederm cnm maskeyi deniycem nekadara almıştın. peki bu ısıya karşı koruyucu spreyi nasıl kullandığını anlatrmısın neden bnde böyle oluyor yanlış mı kullanıyorum acaba

bahsettiğim maske bu canım

ben daha ilk kullandığımda tararken rahatlığı hissetmiştim
bir aydır kullanıyorum bunu ,yani en çok bir ayda sen de sonuç alırsın çünkü tam hatırlamıyorum ne zaman oldu bu kırıklardaki düzelmem

ve hayır yapış yapış olmuyor elim
acaba erken mi sıkıyorsun ben kurumaya bırakıyorum böyle nemliyken sıkıyorum sonra taramaya başlıyorum altlardan yavaş yavaş zaten kayıyor ve hiç yapışkanlık hissi falan olmuyor

çok teşkkr ederm cnm maskeyi deniycem nekadara almıştın. peki bu ısıya karşı koruyucu spreyi nasıl kullandığını anlatrmısın neden bnde böyle oluyor yanlış mı kullanıyorum acaba

Gliss i keşfettiğim günden beri vazgeçemedim. Resmen Gliss im bittiğinde üşenmeyip dışarı çıkıp, alıp öyle duşa giriyorum başka şampuan kullanamıyorum. Saçlarım hafif dalgalı ve malesef çok fazla elektrikleniyor. Gliss Satin Relax şampuan, şaç kremi ve sıvı saç kremini kullanıyorum, kesinlikle elektriklenmeyi önlüyor vede saçları ışıl ışıl yapıyor. Herkez özel bir bakım yapıp yapmadığımı soruyor parlaklık için:) Ayrıca sıvı saç kreminin kokusu muhteşem.:21:

rica ederim canım anlattığım oydu aslında :KK1:
yani çık banyodan ben kurutma makinesi kullanmıyorum çünkü saça çok zarar veriyor sıcak bir yerde oturup bir kahve iç saçın kurumaya yaklaşsın ama hafifte böyle nemli olur ya işte tam o zaman bolca sık ,elinle yedirmeye çalışma ,sık bir 10 saniye bekle sonra dediğim gibi altlardan başlayarak yavaş yavaş tara ^^

Canim benimde ayni senin gibi ellerimi ve saclarimi yapis yapis yapiyodu bu sprey ama ben sacimi kurutmadigim icin sadece kuruyken duzlestirmeden once suruyorum bugun saclarimi kurutmam gerekti ve kuruya yakin nemliyken surdum sacima hic yapis yapis yapmasi yumusacik yapti kuruttuktan sonra tekrar surup oyle duzlestirdim yapis yapis olmadi aksine nemlendirdi =)

ama bu sadece gecici olarak nemlendiriyo gercek bi bakim yapmiyo sonrasinda baska urunler de kullanmak lazim glissin sari sivi sac kremini almak istiyorum kullanan var mi

Son düzenleme:
rica ederim canım anlattığım oydu aslında :KK1:
yani çık banyodan ben kurutma makinesi kullanmıyorum çünkü saça çok zarar veriyor sıcak bir yerde oturup bir kahve iç saçın kurumaya yaklaşsın ama hafifte böyle nemli olur ya işte tam o zaman bolca sık ,elinle yedirmeye çalışma ,sık bir 10 saniye bekle sonra dediğim gibi altlardan başlayarak yavaş yavaş tara ^^

canım ben kurutuyordum daha sonra bunu sıkıp yaşken düzleştiriyordum demekki bu şeklde kullanmak gerekiyormuş yani mesela sabah okula gitcem saçlarımı düzleştrcem bunu sıkıp kurutp öylemi düzleştrmem gerekiyor

Canim benimde ayni senin gibi ellerimi ve saclarimi yapis yapis yapiyodu bu sprey ama ben sacimi kurutmadigim icin sadece kuruyken duzlestirmeden once suruyorum bugun saclarimi kurutmam gerekti ve kuruya yakin nemliyken surdum sacima hic yapis yapis yapmasi yumusacik yapti kuruttuktan sonra tekrar surup oyle duzlestirdim yapis yapis olmadi aksine nemlendirdi =)

canım ben şu şekilde kullanıyordum saçlarımı kurutuyordum tatmemn kuruttktan sonra saçıma sıkıyordum sprey sıktıktan sonra yaş oluyorya o şekilde düzleştiriyordum şimdi saçım nemlyken sürüp kurutp öylemi düzleştrmem grekio ozman etksi olurmuki

ama bu sadece gecici olarak nemlendiriyo gercek bi bakim yapmiyo sonrasinda baska urunler de kullanmak lazim glissin sari sivi sac kremini almak istiyorum kullanan var mi
cnm ben bu ısıya karşı koruyucu sprey dışında bu iki ürünü kullanıyorum henüz bir ay olmadı etkisi oldumu pek anlamadım ama saçlarımı çok yumuşak yapıyo

valla nasil kullanildigini bende tam anlamadim ama anlattigim gibi kullaninca gercekten yumusadi sacim
zaten arkasinda soyle diyor sacinizi islakken kurutmadan uygulayin kurutunca da sekil vermeden once tekrar uygulayin ben bugun boyle yaptim aslinda ise yaradi ama normalde kurutma makinesi kullanmiyorum :) bide o sari sac kremini bende kullaniyorum ama sadece banyo sonrasi etki ediyo sonra etkisi geciyo o yuzden sivi sac kremini sordum canim

valla nasil kullanildigini bende tam anlamadim ama anlattigim gibi kullaninca gercekten yumusadi sacim
zaten arkasinda soyle diyor sacinizi islakken kurutmadan uygulayin kurutunca da sekil vermeden once tekrar uygulayin ben bugun boyle yaptim aslinda ise yaradi ama normalde kurutma makinesi kullanmiyorum :) bide o sari sac kremini bende kullaniyorum ama sadece banyo sonrasi etki ediyo sonra etkisi geciyo o yuzden sivi sac kremini sordum canim

cnm benm anlamadığım düzleştricen önce kullanacağız zaman bu spreyi sıktığımz için yaş oluyoya tekrarmı kurutmamz gerekio ozaman iki kere saç urtumak gerekiyo yaa ben cidden analadım bu işi :KK43:

cnm biliyorum seni yordum ama tekrar ayrıntıyla nasıl kullandığını yazarmısın cidden bu konu çok canımı sıkıyor lütfen yardım et :KK43:

Ben bir kez daha her birini nasıl kullanıyorum yazayım belki yararı olur :KK70:
Şimdi bu ultimate repair maskeyi banyoda kullanıyoruz: normal şampuanımla bir kez yıkıyorum duruluyorum sonra maskeyi sürüyorum bir dakika duruyor ve yıkıyorum bitti :KK70:
mükemmel taranıyor sonrasında yani kurumasını beklemiyorum pek.
Gliss ısıya karşı koruyucu spreyi aslında saçınız çok kurumaya yaklaşmışken sıkıp bir on saniye beklemenizi öyle şekillendirmeye geçmenizi öneririm ama çogunuz sabah kalıkınca yapıyor anladıgım kadar bu işi :KK1:
o zaman normal kuru açınızı önce tarayın ama güzelce sonra sıkın bunu son bir kez daha tarayın hafifçe ve şekillendirin dediğim gibi mıncıklamayın haha yesin saç diye

sıvı saç kremini de ben banyodan çıkıyorum kurudu kurucak gibi oluyor saçım ama elleyince hissediyorum nemli hala o zaman sıkıyorum acele etmeden güzelce tarıyorum
bu kadar bende çok işe yarıyorlar anlattığım gibi uyguluyorum umarım yararı olur sizde de
yalnız kendimi gliss satış görevlisi gibi hissettim gece gece :KK53: haha

Ben bir kez daha her birini nasıl kullanıyorum yazayım belki yararı olur :KK70:
Şimdi bu ultimate repair maskeyi banyoda kullanıyoruz: normal şampuanımla bir kez yıkıyorum duruluyorum sonra maskeyi sürüyorum bir dakika duruyor ve yıkıyorum bitti :KK70:
mükemmel taranıyor sonrasında yani kurumasını beklemiyorum pek.
Gliss ısıya karşı koruyucu spreyi aslında saçınız çok kurumaya yaklaşmışken sıkıp bir on saniye beklemenizi öyle şekillendirmeye geçmenizi öneririm ama çogunuz sabah kalıkınca yapıyor anladıgım kadar bu işi :KK1:
o zaman normal kuru açınızı önce tarayın ama güzelce sonra sıkın bunu son bir kez daha tarayın hafifçe ve şekillendirin dediğim gibi mıncıklamayın haha yesin saç diye

sıvı saç kremini de ben banyodan çıkıyorum kurudu kurucak gibi oluyor saçım ama elleyince hissediyorum nemli hala o zaman sıkıyorum acele etmeden güzelce tarıyorum
bu kadar bende çok işe yarıyorlar anlattığım gibi uyguluyorum umarım yararı olur sizde de
yalnız kendimi gliss satış görevlisi gibi hissettim gece gece :KK53: haha

cnm brn zaten sabah kuruyken sıkıyodum saçlarım tekrar yaş olyor malum spreyden dolayı sonra düzleştiriodum düzleştirici tarak elim fln hep yapış yapış oluyodu şimdi spreyi sıkıp taradıktan sonra kurutp ölemi düzlştrym yoksa dier türlü yapış yapış oluyor bu arada çok güzel uzunca cevap vermişin cnm ama yine açıklığa kavuşmadı konu :)

cnm brn zaten sabah kuruyken sıkıyodum saçlarım tekrar yaş olyor malum spreyden dolayı sonra düzleştiriodum düzleştirici tarak elim fln hep yapış yapış oluyodu şimdi spreyi sıkıp taradıktan sonra kurutp ölemi düzlştrym yoksa dier türlü yapış yapış oluyor bu arada çok güzel uzunca cevap vermişin cnm ama yine açıklığa kavuşmadı konu :)

tüh ben yanlış anlamışım o zaman kusura bakmayın dediğim gibi bende olmuyor yapış yapış o yüzden şimdi ne desem pek bilemedim.
bence o zaman öncesinde sabah biraz ıslat saçlarını sonra sık spreyi ve on beş saniye falan bekle ? o zaman yapış yapış olmaz belki diye bir öneri getireceğim : (

tüh ben yanlış anlamışım o zaman kusura bakmayın dediğim gibi bende olmuyor yapış yapış o yüzden şimdi ne desem pek bilemedim.
bence o zaman öncesinde sabah biraz ıslat saçlarını sonra sık spreyi ve on beş saniye falan bekle ? o zaman yapış yapış olmaz belki diye bir öneri getireceğim : (

canım ozaman acaba ürünümdemi bi sorun var çünkü ciddi anlamda resmen yapış yapış oluyor. yani bu ürünü kullanırken nemlimi olması gerekiyor saçın oysa arkasında tamamen kuruttktan sonra yazıyordu

çok ilginç gerçekten ya,hayır başka 2 arkadaşım daha var onlarda gayet memnun..
acaba saç tipinden mi diyeceğim de üstünde tüm saç tipleri için yazıyor o.o
bir iş var bunun içinde ama çözmedik gitti :KK50:
ne yaptılar arkaya yazarken çevirisini mi beceremediler kullanım önerisinde acaba :KK70:

Son düzenleme:
çok ilginç gerçekten ya,hayır başka 2 arkadaşım daha var onlarda gayet memnun..
acaba saç tipinden mi diyeceğim de üstünde tüm saç tipleri için yazıyor o.o
bir iş var bunun içinde ama çözmedik gitti :KK50:
ne yaptılar arkaya yazarken çevirisini mi beceremediler kullanım önerisinde acaba :KK70:

bu ürünün son kullanma tarihi fln mı var cnm yaa cidden bilemedim bnde aldğm yerlemi konuşsam onlarında anlycaklarını sanmıyorm ciddi anlamda nefretb etmiştim bu üründen bidaa almamayı düşünüordum :KK43:

canım madem yapış yapış oluyor sende sıkma canını daha fazla , kullanma çünkü çözemedikte zaten :KK70:
ama kesinlike başka bir tane ısıya koruyucu bir sprey edin çünkü çok yıpratıyor şekillendirme. :)

X