Şampuan ve Saç Kremleri Gliss Ultimate Repair Çok Yıpranmış Kuru Saçlar

2 aydır kullanıyorum. Ne olumlu bir etkisini gördüm ne de olumsuz.Kokusu berbat onu bilirim onu söylerim :)

Kızlar ben bu serinin

$SDC15023.jpg
$img-thing.jpg
$glisskur_ultimate_repair_odzywka_regeneracyjna_polysk-400x400.jpg

Saç bakım maskesini
Saç bakım onarım spreyini
Ve sıvılaştırılmış saç kremini aldım.

Banyodan sonra nemli saçlarıma saç bakım maskesini uyguladım .buraya kadar tamam da bu saç spreyi ile saç kremini ne zaman uygulamak gerekıyor ? üzerinde ıkısınin de banyodan sonra nemli saçlara uygulanır yazıyor ikisini aynı anda mı kullanayım ?
ne yapayım şaşırdım biraz

kızlar şimdiye kadar bi çok şampuanı denedim en iyisi denilen loreal profesyonel seriden tutunda kerastase' a kadar
market şampuanlarının en ucuzundan en pahalısına kadar da.

Ama son 3 gündür gliss' in yeni çıkardığı seriyi kullanıyorum
belki karar vermek için kısa bi süre ama
gerçekten sanıyorum ki aradığım şampuan bu
saç tipim kalın telli gür inatçı ve sert
bunun üstüne boyama saç açma işlemleri de eklenince
içinden çıkılmaz bi durum aldı saçlarım

ilk kullanımda pek fark etmedim yıkarken
kreminin değişik bi yapısı var su gibi ama çok etkili
saçlarım ıslakken al işte şampuan mezarlığına el sabunu olmak üzere gidecek
bi şampuan daha dedim kendi kendime

ama saçlarım kuruduktan sonra bi yatışmış sakinleşmiş o yıpranan yerlerin daha uslu
başlı durduklarını gördüm
ertesi gün maskesini de denedim sonuç bu kez daha iyiydi ıslakken
kuruduğunda yine şık bi manzara
ben 3 ürünü kapmanya vardı 21 liraya aldım aldığım yerde sıvı durulanmayan saç kremi yoktu
bulursam onu da denerim sanırım

ürünün görseli ve açıklamsı bu şeklilde
benden başka kullanan var mı ve yorumlar nasıl merak ediyorum

Eki Görüntüle 229967

saç bakım uzmanı schwarzkopf tecrübesiyle gliss’in yeni serisi gliss ultimate repair saçlarınıza her yıkamada profesyonel bir bakım ve onarım sunuyor. çok yıpranmış, kuru ve ekstra hasara uğramış saçlar bile, içeriğindeki 3 kat sıvılaştırılmış keratin ile ilk yıkamadan itibaren saça güçlü, parlak ve sağlıklı bir görünüm kazanıyor. şampuan, saç kremi, onarım ve parlaklık çift fazlı bakım spreyi ve saç bakım maskesi ürünleri ile komple bakım ve onarışampuanm sağlayan gliss ultimate repair, saçlarınızın en güvenilir dostlarından. Yüksek ısılı, güneş ışınları ve denizden ciddi şekilde hasar gören saçlar yüzde 100’e varan göz görülür farklılık kazanıyor. Gliss ultimate repair, saç kökünden ucana kadar daha hızlı ve kolay nüfuz ederek ekstra onarım sağlıyor ve saçı sağlığına geri kavuşturuyor. özelliklede yazın ihtiyaç duyacağınız bu seri ile daha güçlü ve sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz
saçımı çok ağırlaştırdı hiç memnun kalmadım

Aşırı kurumuş saçlar için uygun olabilir belki fakat diğerleri için çok döküyor

mükemmel ilk defa aradığım şampuanı buldum....hepsini set olarak aldım hele maskesi süper :KK16:

Demekki saçtan saça çok değişkenlik gösteren bir durum bu yani tavsiyeler pek sonuç vermiyorr

Gliss gerçekten harika! kullanmadan önce bır kaç arkadaşımda görmüştüm o kadar çok övdüler ki
denemek ıstedım saçlarımın dalgası zamanla daha belirgin oldu ve kabarıklığı gitti
şimdi doğal dalgasıyla yıkayp çıkıyorum föne flan hiç gerek duymadan :KK9:

bende bu seriyi almak istiyorum ama bir türlü bu civarda bulamadım :KK43::KK43: nerede bulabilirim bilmiyorum izmirde yeşilyurt / hatay/ üçyol/ bornova biri yardımcı olursa sevinirim bir de şey kokusu nasıl ?:44:

Kımse lutfedıp bana cvp vermemıs sağolun hanımlar.
neyse ,
A101 de suan kampanyada seti bakın isterseniz

bende bu seriyi almak istiyorum ama bir türlü bu civarda bulamadım :KK43::KK43: nerede bulabilirim bilmiyorum izmirde yeşilyurt / hatay/ üçyol/ bornova biri yardımcı olursa sevinirim bir de şey kokusu nasıl ?:44:

Kımse lutfedıp bana cvp vermemıs sağolun hanımlar.
neyse ,
A101 de suan kampanyada seti bakın isterseniz

ayyyy çok sevindim çok sağolun yakınlarımda iki tane A101 var hiç girmemiştim çok dolaşamıyorum çünkü bu aralar burun ameliyatı oldum havalarda sıcak olunca hemen kanama yapıyor burnum :KK14::KK14::KK14: hemen bakıcam A101 e gidip :KK17: çok teşekkür ederim canım :KK54::KK54::KK54::KK54::KK71::KK71::KK71::KK71:

aldımm şampuanımı,kremimi,maskemi,onarım ve parlaklık bakım spreyi yani komple 4 lü olarak aldım aldımmm :KK52::KK52::KK52::KK52:

Şuana kadar 3.kez kullandım bakım maskesını + spreyı ve saç kremini kesınlıkle verdiğim paraya değmiyor yazık oldu ..
Saç kremi saçlarımı kaskatı ve yağlı yapıyor jöle sürmüşüm gb duruyor ..
Saç spreyınden ve bakım maskesınde en azından beklediğim ilk etkiyi göremedim aktardan aldıgım 10 tllik bakım maskesı bundan iyiydi.
Bende husranla sonuclandı gliss..

Şuana kadar 3.kez kullandım bakım maskesını + spreyı ve saç kremini kesınlıkle verdiğim paraya değmiyor yazık oldu ..
Saç kremi saçlarımı kaskatı ve yağlı yapıyor jöle sürmüşüm gb duruyor ..
Saç spreyınden ve bakım maskesınde en azından beklediğim ilk etkiyi göremedim aktardan aldıgım 10 tllik bakım maskesı bundan iyiydi.
Bende husranla sonuclandı gliss..

bakalım canım bende denicem yorumlara bağlı olarak aldım ama görücez bakalım iyi bi şampuan bulamadım bir türlü

Bende geçen gün maske ve şampuanını indirimden aldım maskeyi denedim çok beğendim bence çok başarılı denemeden ürüne ön yargı yapmayın saçlarım boyalı ve kıvırcık kokusuda şahane :)

canım turuncu seri de güzel ama o saçlarımı benim hacimsizleştirmişti ağırlaşmıştı
bu şampuan da öyle bi sıkıntı yaşamıyorum tüy gibi hafif saçlarım
ben sadece durulanmayan sıvı saç kremini almadım yoktu diye
3 ürün 21 liraya aldım şampuan 8 lira krem 9 maske 15 lira normalde ama
indirim vardı gliss ürünlerinde ondan ucuza geldi

nerede indirim vardı acaba?

Arkadaslar selam bende yeniyim buralarda.Saçlarımi boyayla açmaktan ve duzlestirmelerden mafolduu.Birde simdi kepeklendi.Head and shoulders alcaktim kepegi gidersin diye ama saci sertlestiriyomus.Bende burdan Gliss Ile ilgili guzel yorumlar okudum ve gittim aldim siyahindan.maskeleri almadim henuz sampuan hosuma giderse onlarida alcam.Umarim saclarim hem yumusar hem güclenirr..:)

benim saçlarımı anlatmaya kelime bulamıyorum inanın bana ..misal saçımda toka var tokayı çıkarıyorum ama hala toka varmış gibi orda kalıyordu o kadar kuru sert kıvırcık kabarık...allahım dıyordum beni saçlarımlamı sınıyorsun tövbe tövbe :)) ama taki bu glis serisiyle tanışana dek 10 gündür kullanıyorum kafam hafifledi resmen yumuşacık akıyor ya böyle bişey olmaaz bu duyguyu yaşamak muhteşem kesinlikle tavsiye ediyorum herkese

X