Seçeneğiniz Olsa Hangi İlde Yaşamak Isterdiniz ?

izmir benim cennetim egenin incisi denizi manzarasi tarihi insanları eğitimi kızları erkekleri kültürü izmir bir sanat sehri bir yaşam tarzıdır:)

ne demiş sezen: izmirin kızları bir elindede çımbızları,,,
çıktılarmıydı ipek çoraplarla kordon boyuna avaştada aşktada esaslıdır kadın duruşları.....
izmirin kızları ayıptır söylemesi ama laf aramızda sevişe sevişe de ölür dövüşe dövüşede icabında....

hiç bir topuk tıkırtısı bu kadar davwetkar çalamaz bir göz vuruşuyla yerle bir eder böyle bişey olamaz.... iste yazı baharı denizi yeşili havası suyu piknikleri alıncakları kuşları martışı izmir çiğdemi izmir domatı izmir gevreği bir başkadır cayın yanında peyniri:) izmirin üzümü izmirin yakamozu izmirin havalimANI hepsi hepsi bir başka çimde yürümesi kordonda ıslanması:) denizinde yüzmesi:KK19:

eskişehir her konuda mükemmel birde ben foruma yeni dahil oldum nasıl kendim konu açabilirim.

Ankara...sokakların denize çıkmasada seviyorum seni ankara :KK69:

Çok memleketler Gezdim İzmirden vazgeçemedim İklimi Ilıktır sıcaktır İnsanı da sıcaktır candandır Hava Yağarken Bie bakarsınız Güneş açmış Bulutların arasından moralinizin en bozuk olduu anda Güneş sizi mutlu etmeye çabalar daha ne diyim

çanakkaledeyim ve başka bi ilde değil yine burda olmak isterdim...

istanbuldayım, şansım olsa londraya geri dönerdim
veya moskova

İstanbuldayım ama olursa eğer inş. giresun/görelede tekrardan yaşamak istiyorum :82:

antalya'da ama yazları yaşancak gibi olmuyor sıcak nem :KK52:

izmirde yasamak isterdim.ogrenciyke stajimi yapmistim daha sonra tatilede gittim severim izmiri.

doğa ile iç içe olmak için trabzon da yaşamak isterdim:KK55:

ben aslen trabzonluyum cok guzel bir kent ama inanilmaz yagis alir ve cok nemlidir dogasi harika ama dısardan gelenler neme pek dayanamaz hele kuru bir iklimden geliyorsaniz size cok islak gelecektir

Türkiyede izmir veya bodrumda yaşamak isterdim
yurt dışı california

Son düzenleme:
canım memleketim ısparta da yaşamak isterdim çok özledim çoooook...bayramda ordayım inşallah.

Bolu'da yaşamak isterdim son kararıma göre galiba. kişi başı milli gelirin en yüksek olduğu ilimizmiş kendileri :KK52: yaşam kolay olur o zaman diye düşündüm.. ama gönlüm izmir'de yatar her zaman:KK16:

X