Seçeneğiniz Olsa Hangi İlde Yaşamak Isterdiniz ?

$images (8).jpg TRABZON sahil dersen sahil turizm dersen turizm manzara, temiz hava, kültür sanat tarih kısacası aradığım herşey burada..

hayalim izmirde yaşamak.......
olacak bigün biliyorum...
çocuklarımı orada büyütücem herkesten uzak

Marmaris- İçmeler ya da Datça :KK19:

Çanakkale tabi ki yazları da Akçay (Balıkesir) :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

uzun zamandır düşüncesideyiz eşimle birlikte sanırım kısa bir süre sonra toparlanıp istanbuldan kaçıp, çanakkale yerleşeceğiz bunun için araştırmalara başladık bu yaz kısa kısa geziler yapıp çanakkale yakından tanımaya çalışacağız. Tek düşüncem benim iş sorunum

ben istanbul da yaşıyorum. artık az buçuk yolu saatlerce gitmeyeceğim, sessiz sakin, trafiğin olmadığı, evlere sadece kafamı sığdırmadığım ayrıca rahat rahat evde nefes alabildiğim bir şehir istiyorum. tabii deniz kenarı olsa, fazla pahalı olmasa yemede yanında yat kıvamında olur.:KK52:

çoğu kişi gibi izmir diyorum ama bu gidişle istanbul gibi olacak :)

bn yıne memleketımde çanakkale' de yaşamak isterm :) vazgecılmezım :))

Tabi ki İZMİR. Okullar kapansa seminerler bitse ve ben İzmir'e gidebilsem artık:KK43: sayın Bakanım uzatma seminerleri memleketini özleyenler var bizleri de düşün

memleketimde tabikide ankarada.antalyada olabilir

istanbulda yşıyorum ama artık çok yoruldum burda o yüzden karadenizde yaşamak istiyorum
Ve babam seneye emekli oluyor hayırlısıyla samsun -atakum a taşıncaz :KK16:

Eskişehirde yaşamak isterdim.Hem memleketim kütahyaya yakın,hem de tam öğrenci şehri,canlı cıvıl cıvıl ve insanı yormayan bi şehir

X