Anti-Aging Secret Age Kullanıcı Yorumları

Anti-Aging - Sağlıklı Yaşam ve Yaşlanma
bende geçen sene maske gözaltı ve nemlendiricinden almıştım. sıcak havada kullanmıştım nemlendiriciyi iyi gelmişti. havadaki nem gidince cildimi hiç nemlendirmedi . ilk başlarda hoşuma gitti kırışıklıkları dolduruordu sadece biraz. yüzümü yıkayınca etki yok oluyordu. yani bedava verseler sürmem bir daha yüzüme. nivea Q10 karma ciltler için kullanıyorum şu anda ve çok memnunum
Kızlar bundan 1,5 ay önce secret agenin kaşkirpik bakım serumu ile botoks kreminden aldım ama en ufak bi değişiklik bile yok.Sakınalmayın.Belki işe yarardiye aldım boşa gitti param.Zaten herkes denemek için alıyo bi umut sonunda yine kandırılıyoruz.Ben aldım pişman oldum siz almayın boşa para harcamayın

Merhaba Arkadaşlar, ben nebahat çehre'nin reklamlarından beri takip ediyorum secret age ürünleri ama karar veremediğim için almamıştım. 2 hafta önce kil maskesi reklamını gördüm bu seferde İkbal Gürpınar oynuyordu bende İkbal Hanıma güvenerek sipariş verdim. Çok da memnun kaldım. haftadır kullanıyorum hem kil maskesini aldım termal sulu bir kil maskeleri var , hem de kırışıklık gidericiyi aldım. haftadır düzenli olarak kullanıyorum bence çok kaliteli ürünler.

39 yaşındayım çok kırışıklığım yok ama çizgilerde gerçekten azaldı. Birde gözenek problemim vardı. Minik delik gibi şeyler vardı onlarda baya azalma oldu. İnşallah ürünler bittiğinde tamamen gitmiş olur. Ben kozmetiğe çok meraklıyım o yüzden bir sürü şey kullanırım kullanmasamda takip ederim. Secret Age baya iyi ürünler yapmış tereddütsüz kullanabilirsiniz.

.[/QUOTE 23 yaşındayım secret egenin göz kremi kullunmkta kararrsızım çok fazl belirgin bir kırışıklığım yok.ürünü tavsye eder misiniz.? secret age nin yaşlnma karşıtı kremini sabah kullandıktan sonra güneş kremi kullanbilirmiyiz.yüzümüzü yıkadıktan sonra tekrarlayacakmıyız.?::KK49:

23 yaşındayım secret egenin göz kremi kullunmkta kararrsızım çok fazl belirgin bir kırışıklığım yok.ürünü tavsye eder misiniz.? secret age nin yaşlnma karşıtı kremini sabah kullandıktan sonra güneş kremi kullanbilirmiyiz.yüzümüzü yıkadıktan sonra tekrarlayacakmıyız.?::KK49:

Hiçbir kozmetik ürününe inanmıyorum.
Kullandığımız bütün ürünler zamanla bize zarar olarak geri dönüyor . Tek gerçek düzenli beslenme , uyku ve bol su tüketmek.:KK16:
Yediğiniz meyvelerin kabuklarını yüzünüzde gezdirin ve arada bir sıkıp cildinize sürün geceleri yatmadan evvel sabahta bir güzel yüzünüzü yıkayın.:21:

Acaba bu krem (Secret Age)Hamilelik sırasında kullanılabilir mi? Bi Sakıncası Var mı?
Cevap Verirseniz sevinirim...

Son düzenleme:
arkadaşlar 1 ayı aşkın bir süre düzenli olarak kırışıklık giderici kremi kullandım, 1 tüp bitirdim ancak zerre faydasını görmedim..şikayet için firmayı arayınca da bir bayan görevlinin hışmına uğradım. sadece, kullanmayı düsünenlerin paralarını ve ümitlerini kaybetmelerine mani olabilmek için yazıyorum...BU ÜRÜNÜ AL-MA-YINNNNNN!!!!!

Acaba bu krem (Secret Age)Hamilelik sırasında kullanılabilir mi? Bi Sakıncası Var mı?
Cevap Verirseniz sevinirim...

sevgili hello, bu ürünü ne hamilelikte ne de başka bir zamanda kesinlikle kullanmanı tavsiye etmiyorum..incir çekirdeği kadar fayda göremezsin çünki..kullandım ve 100 tl mi kaybetmekle kaldım..arayınca ürünü geri falan almıyolar haberiniz olsun sadece agresif yaklaşımlarla sizi susturmaya çalışıyorlar..yinede karar sizin..

bende 5 gün oldu tesadüfen kanalları dolaşırken gördüm bir anda aradım sipariş verdim. 3 gün sonra elime ulaştı başladım kullanmaya ..

bilmiyorum psikolojik mi dir nedir cildimin parladığını hissediyorum umarım işe yarar...????

evt doğrudur. tamam bitkisel içerikde vardır ama paraben zaten zararlı olan kimyevi bir madde. geçen aradılar secret age den. eski müşterilerine büyük indirimli kampanya varmış. bende memnun olmadığımı söyledim. kış aylarında yeterince nemlendirmiyor dedim. o eski formülmüş şimdi yenilenmiş felan fistan. istemiyorum dedim.
secret içerik. göz çevresi kreminde PARABEN var. % 100 bitkisel diye YALAN söyleniyor. ürünü aldım sayamayacağım kadar kimyasal var.

Annem almış kendine. Kil maskesini bana verdi. Beğendim. Bana kattığı pek bir şey yok gibi ama o an cildim güzel oluyor. Yağını dengeliyor diyebilirim.

annem almış bende kullandım fakat hiç bir işe yaramadı:KK43:

evet para vermeyin boşa . Tam set olarak aldım. kullandım.

maskesi bildiğim kil maskesi . aktardan al kullan kil maskesi daha iyi . siyah noktalarıda hiç gidermedi bu arada.
nemlendiricisi de öyle abartılacak bir nemlendirici değil. Eczaneden danışarak başka nemlendirici alsan daha iyi yani..
ben ikbal Gürpınar tanıtım yapınca güvenip aldım açıkçası ama o paraya inanın deymez.

Yok onun sırrıymış yok bunun sırrıymış.. ya ben ikbal gürpınarı bildim bileli kadının cildi öyledir. doğuştan, genetik bu işler.. trt 1 deki programından beri takip ederim.
Bir de esas fiyatı 2500 müşde 200 tl ye düşmüşmüş.. yok daha neler:KK53:.. bunların yalan olduğunu anlamak için ürünü alıp kullanmaya gerek var mı? reklam içinde nasıl oyun oynadıkları belli zaten..

Valla ben kil maskesini kullandim 2 küp ve hic bir etki falan da yaratmadi. reklam yapmayi cok iyi biliyorlar ee herkes de inaniyor bunlara .ikbal gürpinar övüp duruyor bu ürünleri acaba nesini övüyor. hahaha .ikbalin gürpinarin yüzü ben bildim bileli böyledir sadece zayiflamis ve bakim yapmis okadar .yok 2000 tl den 200 e indirim yapmalar yok yok inanmayin bunlara inanmayin . ben yüzüme mikrodermabrazyon yaptiriyorum artik herkese tavsiye ederim :-)

Gözümüz aydın ilkbal hanım secret ageden ayrılmış aybel diye bir Markaya geçmiş onu millete aldırmaya çalışoyor artık. Secret age için ne diller döktü ömür boyu vazgeçemezdi harika bir marka tamaman doğal... Şimdi içinde kimyasallar var diye bırakmışmış. Para para para lafın kısası bu

Ben kullandım hiç bir ise yaramıyor yıllardır kullanmadigim ürün kalmadi tek tavsiyem ibrahim saracoglu ürünleri bir göz çevresi kremi aldım 50tl ye kullandıktan sonra 100 olsa şu dakika veririm.

X