Şekerim cıktı cok korkuyorum

Ben ilac ve sonrasinda insulin kullandim 🙏🏻
Tekrardan merhaba insuline başladım akşam 8 doz ama size birsey sormak istiyorum sabah aclik ve tokluklari gayet yoluna soktu fakat oglen ve akşam aclik bugün 104 cikti .insulini 3 gün vurdum şuan doktor hemen etki eder dedi ama sonrasında mi etki eder erken mi beklentilerim siz tecrubelisiniz

Tekrardan merhaba insuline başladım akşam 8 doz ama size birsey sormak istiyorum sabah aclik ve tokluklari gayet yoluna soktu fakat oglen ve akşam aclik bugün 104 cikti .insulini 3 gün vurdum şuan doktor hemen etki eder dedi ama sonrasında mi etki eder erken mi beklentilerim siz tecrubelisiniz
Sadece aksamlari mi vuruyorsunuz? 24 saat etkili olanlardan mi yoksa kisa sureli etkili olanlardan mi?

Sadece aksamlari mi vuruyorsunuz? 24 saat etkili olanlardan mi yoksa kisa sureli etkili olanlardan mi?
Merhaba... dun Google dan gebelikte mide koruyucu kullananlar diye arattım sizin yorumlarınızı gördüm. Adınızı bu form da gorunce yazmak istedim. Gebelikte sizde panpast kullanmissiniz. Çocuklarında sağlıklı olduğunu okudum, maşallah. Allah bagislasin. midemden çekiyorum hergun mide koruyucu alıyorum. Doktorum kullanabilirsin dedi ama burda bi kaç şeye denk geldim, korktum... size sormak istedim tekrardan. Kusura bakmayın

X