Selam hayali cizgi mi goruyorum acaba?

Hala hasta olmadım ve bu gün kaset test yaptım farklı bir marka onda da sonuç negatif çıktı. Fakat regl gecikmesinde 5. Günün sonundayim şuanda nasıl bi yol izlesem bilemiyorum

Evet ben de gördüm inanın benim de aynen böyle havaya kaldırınca fln görünmüştü öyle silikti adetime 4 5 gün varken yapmıştım ben. kan vermiştim hemen çok şükür dunyaya da geldi şuan 27 aylık🥰 sizin ne kadar var adetinize ?
IMG_20240110_211050.jpg
kizlar benim testime de bakarmisiniz

Eki Görüntüle 3367538 kizlar benim testime de bakarmisiniz
Benim adetime 3-4 gün var erken oldu biraz ama çok belirtim var göğüslerim ağrıyor mide yanması bulantısı bir diğer sebebi de grip olmamdan dolayı malum salgın var görmeniz beni çok mutlu etti biraz toparlanıp kan vermeye giderim yarın eşim erken gebelik alır gelirim dedi çok ustalastik artık bir buçuk senedir bekliyoruz ❤️

Ben de gördüm son regl tarihiniz ne ?🥰 Ve kaçıncı dakikaya çıktı ?
Benim adetime 3-4 gün var erken oldu biraz ama çok belirtim var göğüslerim ağrıyor mide yanması bulantısı bir diğer sebebi de grip olmamdan dolayı malum salgın var görmeniz beni çok mutlu etti biraz toparlanıp kan vermeye giderim yarın eşim erken gebelik alır gelirim dedi çok ustalastik artık bir buçuk senedir bekliyoruz❤️

Evet ben de gördüm inanın benim de aynen böyle havaya kaldırınca fln görünmüştü öyle silikti adetime 4 5 gün varken yapmıştım ben. kan vermiştim hemen çok şükür dunyaya da geldi şuan 27 aylık🥰 sizin ne kadar var adetinize ?
Benim adetime 3-4 gün var erken oldu biraz ama çok belirtim var göğüslerim ağrıyor mide yanması bulantısı bir diğer sebebi de grip olmamdan dolayı malum salgın var görmeniz beni çok mutlu etti biraz toparlanıp kan vermeye giderim yarın eşim erken gebelik alır gelirim dedi çok ustalastik artık bir buçuk senedir bekliyoruz 🥺❤️

Benim adetime 3-4 gün var erken oldu biraz ama çok belirtim var göğüslerim ağrıyor mide yanması bulantısı bir diğer sebebi de grip olmamdan dolayı malum salgın var görmeniz beni çok mutlu etti biraz toparlanıp kan vermeye giderim yarın eşim erken gebelik alır gelirim dedi çok ustalastik artık bir buçuk senedir bekliyoruz❤️
O Zmaan ben de silik çizgiyle öğrendim ilk sikayetimm mide yanmasıydi ve regl tarihimden 4 5 gün öğrenmiştim desem?🥰 Kan verirsen çıkar benim 38 di ilk değerim dusuk cikarsa korkma . ❤️

O Zmaan ben de silik çizgiyle öğrendim ilk sikayetimm mide yanmasıydi ve regl tarihimden 4 5 gün öğrenmiştim desem?🥰 Kan verirsen çıkar benim 38 di ilk değerim duduk cikarsa korkma . ❤️
İki tane kimyasalim var o beni çok tedirgin ediyor ama sanki bu ikisinden farklı gibi rahatsızlığım biraz daha azalsın doktoruma giderim hemen kan veririm inşallah bu sefer yolunda gider 🙏❤️

İki tane kimyasalim var o beni çok tedirgin ediyor ama sanki bu ikisinden farklı gibi rahatsızlığım biraz daha azalsın doktoruma giderim hemen kan veririm inşallah bu sefer yolunda gider 🙏❤️
Hiçbir şey yoktur insallah . Gönlünü ferah tut . Olumlu düşün hep ❤️

Ben de ben de . Sen yine duruyosun ben hemen kan testine gittim acile😂
Şuan üç gündür yattığımda koltuktan kalkıp lavaboya zor yetiştim öyle halim yok kemiklerim acıyo 🥺 benimde teyzem soktu aklıma sen böyle halsiz düştün hastalandın mide bulantıları hayır değil kalk evde test varsa yap ona göre ilaç iç dedi ben icmiyodum ilaç nolur nolmaz diye sonuç bu şimdi eşim diyo sabretceksen yat sen bilirsin 😂😂

Şuan üç gündür yattığımda koltuktan kalkıp lavaboya zor yetiştim öyle halim yok kemiklerim acıyo 🥺 benimde teyzem soktu aklıma sen böyle halsiz düştün hastalandın mide bulantıları hayır değil kalk evde test varsa yap ona göre ilaç iç dedi ben icmiyodum ilaç nolur nolmaz diye sonuç bu şimdi eşim diyo sabretceksen yat sen bilirsin 😂😂
Kaçta yaptın testi ilk İdrar değil miydi ?

X