Selam hayali cizgi mi goruyorum acaba?

Tamamdır tabikii 🤩
Merhabalar testınız aşırı sılık ama gebelik var bence ben goruyorum cızgıyı 😇 ınsallah kandada cıkar sonucunuz cıkınca yazın bende cok merak ettım.bırde kımyasal gebelıkten sonrakı gebelıkler daha saglıklı ılerlıyormus o yuzden ıcınızı derah tutun.

Merhabalar testınız aşırı sılık ama gebelik var bence ben goruyorum cızgıyı 😇 ınsallah kandada cıkar sonucunuz cıkınca yazın bende cok merak ettım.bırde kımyasal gebelıkten sonrakı gebelıkler daha saglıklı ılerlıyormus o yuzden ıcınızı derah tutun.
İnşallah çok teşekkür ederim sonucu paylaşacağım hepinizle ❤️❤️

Evet ben de gördüm inanın benim de aynen böyle havaya kaldırınca fln görünmüştü öyle silikti adetime 4 5 gün varken yapmıştım ben. kan vermiştim hemen çok şükür dunyaya da geldi şuan 27 aylık🥰 sizin ne kadar var adetinize ?
Belli belirsiz bir çizgi birtek ben görüyorum...

Eklentiler

• IMG_20240109_135831.jpg
    IMG_20240109_135831.jpg
    108,9 KB · Görüntüleme: 38
  • IMG_20240109_135836.jpg
    IMG_20240109_135836.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 30
Anladım yine de en sağlıklısı ilk idrar . Daha koyu çıkardı bence . Neyse bakalim kan sonucunu bana da soyle mutlaka . Duamda olacaksın🥰
Arkadaşlar eşim anca geldi artimed erken gebelik almış onu yaptım bu sefer çıkmadi tek çizgi kaldi

Arkadaşlar eşim anca geldi artimed erken gebelik almış onu yaptım bu sefer çıkmadi tek çizgi kaldi
Yaa kan verme imkanın yok mu ? Kan verseydin keske ya da günün geçsin sonra ver .üzülmek de yok . En hayırlı zamanı bekliyor bebiş gelmek için❤️

X