Seni dövücem diyen abi

Eve almazlar diyeceğim ama ben şiddetin boyutunu anlamadım.
Nasıl anlayamadım? Evde anne kız ve oğlan yaşıyor. Anne bu kavga anlarında oğlana yapma etme deyip içerde yatıyormuş tansiyon hastası sürekli tansiyonu çıkıyormuş. Şiddet oldugunda sırtına 1-2 yumruk gibiymiş öyle darp kadar değil bi de X de kendini savunuyor. Bugun dövme olmamış işte bu tehdit ve video olmuş. X artık çok sıkıldı her ay 1-2 kere oluyormuş bu…

Kızlar selam konuyu en yakın arkadaşım X için açıyorum üyeliği yok ve olay şu an yaşanıyor.
Abisi inanılmaz sinirli biri yine X e sinirleniyor ve elinde havluyla seni dövücem diyor. X de bunu videoya çekiyor polis çağrıcam diyor. Abisi X in üzerine yürüyor ama dövme vs olmadan video kapanıyor. Kızlar sizce arkadaşım bu videoyla polise gitse abisi hapis yatar mı uzaklaştırma çıkar mı bi de yarın gitse olur mu yoksa şu an mı gitmesi gerek? Bilen var mı?
Şikayet etsin illa dövsun sonrami piskopat adam.🙄

Nasıl anlayamadım? Evde anne kız ve oğlan yaşıyor. Anne bu kavga anlarında oğlana yapma etme deyip içerde yatıyormuş tansiyon hastası sürekli tansiyonu çıkıyormuş. Şiddet oldugunda sırtına 1-2 yumruk gibiymiş öyle darp kadar değil bi de X de kendini savunuyor. Bugun dövme olmamış işte bu tehdit ve video olmuş. X artık çok sıkıldı her ay 1-2 kere oluyormuş bu…
Dövuldugunde darp raporu neden çikarmamişki?

Polis bunla uğraşmaz. Darp olmuyor diyorsunuz. Tehdit var sadece. Öldüreceğim vs dese, kesici aletle üstüne yürüse neyse.

Gözümde kardeş kavgası canlandı. Ergen mi bunlar?

Yok sarhoş değil. Anne oğlandan şikayetçi olmaz oğlanı çok seviyor yapma etme oğlum diyor o kadar … şu an ortalık durulmuş herkes kendi odasındaymış ama bu ayda 1-2 defa oluyormuş hep
Arkadaşının yapacağı en mantıklı şey abisiyle evde denk gelmemek olacaktır. Darp olsa rapor alsın şikayet etsin diyeceğim ama daha çok bilenir birde büyük suçlarda bile hapis yatmıyor millet o evden kurtulmaya baksın.

Ya burada gitsin polise bilmem ne diyen olmus. Sacmalamayin ya kizin basini yakacaksiniz. Bosanacagi kocasi degilki uzaklastirma alip babasinin evine gitsin. Simdi sikayet etse abisi eve dönecek giciklanip daha beter siddet uygulayacak. Üstelik anne oglunu cok seviyormus. Baska türlü, daha sakin çözmesi gerek.

X