Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Şerbetçiotu+hayıtotu+keten tohumu+diğer***

nar çekirdeği yağı almalıyım öyleyse..bebe yağı yumuşatıyor ama bi işe yaramıyor bence

Ben nar çekirdeği yağı almıştım yemek için yemedim kaldı öyle bende onla masaj yapyim bari

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Buz masajını normal buzlada yapabilirsin canım ben öyle yapıcam evet hayıtotu ve şerbetçiotu çayları büyütmemizi sağlycak en önemlileri inşallah bu sefer bulmuşuzdur doğru yöntemi :) saç dökülmesi mi yapıyor kesin mi? Of niye hep böyle kötü etkileride çıkıyor göğüs büyüten şeylerin :KK43:

bende hayıt çayını bu siteden öğrenip kullanmştm hormon düzensizliği için cidden faydası oluyo regl sancılarımı fln azalttı 4 5 ay kullanmışmdr onu ama göğslermde hiç etki yapmamştı belkide şerbetçi otuyla aynı anda kullanılmalıdr. birazck saç dökülmesi yapıyo kullananlarn en çok şikayeti oydu o yüzdn onun yerine diğer çaylardn içmeyi düşünüyorm

Kızlar nerdesiniz dertleşecek kimse yok mu küçük göğüslerimizle ilgili :'( bugün sütyen denedim mağazada hani dantelli bez sütyenler varya 75B denedim ve o kadar bol olduki hemde küçük kalıp almıştım marka olarak :KK43: göğsüm B yi bırak A cup bile değil galiba AA cup :KK43: sütyen yok bana göre ve benim gibi göğsü olan kader arkadaşlarıma :'( iç çamaşırı almaya bayılırım ama sütyen alamıyorum destekliler bile bol geliyo :'(

Kızlar nerdesiniz dertleşecek kimse yok mu küçük göğüslerimizle ilgili :'( bugün sütyen denedim mağazada hani dantelli bez sütyenler varya 75B denedim ve o kadar bol olduki hemde küçük kalıp almıştım marka olarak :KK43: göğsüm B yi bırak A cup bile değil galiba AA cup :KK43: sütyen yok bana göre ve benim gibi göğsü olan kader arkadaşlarıma :'( iç çamaşırı almaya bayılırım ama sütyen alamıyorum destekliler bile bol geliyo :'(

Canım benim bilgisayar yine kafayı yedi giremiyorum :KK43: artık telefondan takılacağım. Burdayız merak etme büyütmeden gitmeyeceğim ben şu ramazan geçsin son sürat devam yaptıklarıma. Şimdi ben ölçüm yaptım 88.5 ölçtüm 89.5 miş önceden 1 Cm küçülmüş yani :KK43: ama 2.5 Cm büyümüştü 1 Cm gitse bile 1.5 Cm büyümüş olması beni umutlandırıyor. Ayrıca şekli baya toparlandı destekli giyince baya hoş duruyor artık. Bakalım ramazandan sonra ne kadar büyüyecekler :))))

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım benim bilgisayar yine kafayı yedi giremiyorum :KK43: artık telefondan takılacağım. Burdayız merak etme büyütmeden gitmeyeceğim ben şu ramazan geçsin son sürat devam yaptıklarıma. Şimdi ben ölçüm yaptım 88.5 ölçtüm 89.5 miş önceden 1 Cm küçülmüş yani :KK43: ama 2.5 Cm büyümüştü 1 Cm gitse bile 1.5 Cm büyümüş olması beni umutlandırıyor. Ayrıca şekli baya toparlandı destekli giyince baya hoş duruyor artık. Bakalım ramazandan sonra ne kadar büyüyecekler :))))

Bende yaz sonu çaylara başlycam canım inşallah büyütürüz en azından 75 olsa düz olmasa senin yine büyüyo bakalım bende gelişme görürüm inşallah :)

Bende yaz sonu çaylara başlycam canım inşallah büyütürüz en azından 75 olsa düz olmasa senin yine büyüyo bakalım bende gelişme görürüm inşallah :)

ben de sizin gibiyim bana da yardımcı olur musunuz?

Bence seninkiler de büyür zaten o kadar çok şey araştırdın ki bu konu üzerine tez bile yazarsın sen :KK66: doğru bitkileri bulduğunu düşünüyorum çok mantıklı geldi yazdıkların.hayıt ve şerbetçi otunun beraber kullanılması vs. Sıkı bir program ile neden olmasın :KK66: zaten öyle bir buçuk cm büyüdü ama şekli çok fazla değişti aslında bama göre bi 5-6 cm bile çok aşırı fark edecek

Alll bendende o kadar cok severim ic camasiri almayi bi hos hissederim kendimi ama goguslere gelincee olmuyor ol.uyor acup banada buyuk geliyor

Bence seninkiler de büyür zaten o kadar çok şey araştırdın ki bu konu üzerine tez bile yazarsın sen :KK66: doğru bitkileri bulduğunu düşünüyorum çok mantıklı geldi yazdıkların.hayıt ve şerbetçi otunun beraber kullanılması vs. Sıkı bir program ile neden olmasın :KK66: zaten öyle bir buçuk cm büyüdü ama şekli çok fazla değişti aslında bama göre bi 5-6 cm bile çok aşırı fark edecek

Canım sağol inşallah büyür bencede 5-6 cm baya değiştirir bende zaten daha hiç büyüme olmadığı için :) şimdi vücudum dinlensin biraz 1-2 ay hepsinden uzak duruyorum sonra bomba gibi başlycam :KK70:

Alll bendende o kadar cok severim ic camasiri almayi bi hos hissederim kendimi ama goguslere gelincee olmuyor ol.uyor acup banada buyuk geliyor

B cup küçük diyoruzda bize göre çok büyük C cup nasıl düşünemiyorum :KK70: biz daha A yı göremedik :KK43: bu sefer yapalım kızlar ben dinlenmedeyim sonra bomba gibi başlycam bırakmak yok 6 ay

B cup küçük diyoruzda bize göre çok büyük C cup nasıl düşünemiyorum :KK70: biz daha A yı göremedik :KK43: bu sefer yapalım kızlar ben dinlenmedeyim sonra bomba gibi başlycam bırakmak yok 6 ay

65 bedenden baslamali calismalar bende basloycam kis gelsin yazn cekilmiyor hic

Canım ben B cup olsam yeter bana ama böyle 20 cm fark olsa süper fazlası da ağrı falan yapar sarkar o yüzden istemiyorum şimdi 11 cm gibi bi fark var o 17-18 olsa çok güzel olacak diye düşünüyorum. Okul açılınca daha kolay olur takip etmek daha düzenli yaşıyoruz sonuçta ben şimdi ufaktan başlayacağım mesaja sonra seninle birlikte 6 ay dişimizi sıkarız :KK66:

65 bedenden baslamali calismalar bende basloycam kis gelsin yazn cekilmiyor hic

Yazın sürekli şehir dışınada çıkılıyo başlasaydım yapamazdım diye bende yaz sonunu bekliyorum ama kışa kadar değil :) eylül sonu başlarım ben :) bir sütyen bedenimiz olsun geçen sütyenlere bakarken dantelli bez gibi olanlar varya onlarda en küçük B cup vardı A bile yoktu biz AA cupuz :KK43:

Canım ben B cup olsam yeter bana ama böyle 20 cm fark olsa süper fazlası da ağrı falan yapar sarkar o yüzden istemiyorum şimdi 11 cm gibi bi fark var o 17-18 olsa çok güzel olacak diye düşünüyorum. Okul açılınca daha kolay olur takip etmek daha düzenli yaşıyoruz sonuçta ben şimdi ufaktan başlayacağım mesaja sonra seninle birlikte 6 ay dişimizi sıkarız :KK66:

Tamam canım :) aynen sana katılıyorum zaten B cup olsa süper o bile benim göğsüme göre o kadar büyükki o resimdeki gibi işte göğsüm canım seninki büyük mü o resimdekinden?

Tamam canım :) aynen sana katılıyorum zaten B cup olsa süper o bile benim göğsüme göre o kadar büyükki o resimdeki gibi işte göğsüm canım seninki büyük mü o resimdekinden?

Yok ya o resimdeki gibi çok benziyor :KK43:

Yok ya o resimdeki gibi çok benziyor :KK43:

11 cm farkta az sayılmaz canım varolan göğüs dokusu büyütülebilir bence.
Ben bugün göğüsleri bana göre normal büyükte olan ablamın göğüslerini ölçtüm.

Alttan 83
Üstten 95 cm çıktı..yani 12 cm lik bi fark.ama inanın hiç ama hiç küçük değil..
cm ler çok önemli gerçekten.Boyda nasıl bi iki cm bile farkettiriyorsa göğüste öyle. .

Benim 7-8 cmlik bi fark var.
varolan dokunun 2 katına çıkması gerek..
Birde şöyle düşünüyorum göğüs yapısıda çok önemli..benim dokum sanırım yayılarak gelişmiş..yani göğüs boşluğum az gelişmiş yerleri büyük aslında..
silikon yaptırsam 350-400 cc yi rahat kaldırır diye düşünüyorum.burdaki resimlerden yola çıkarak..
seninde fotolarını görmek isterim paylaşırsan eğer..
Dilerim bi gün buraya mucize oldu ve istediğim ölçüdeyimm yazabiliriz:KK16::KK16::KK16:

11 cm farkta az sayılmaz canım varolan göğüs dokusu büyütülebilir bence.
Ben bugün göğüsleri bana göre normal büyükte olan ablamın göğüslerini ölçtüm.

Alttan 83
Üstten 95 cm çıktı..yani 12 cm lik bi fark.ama inanın hiç ama hiç küçük değil..
cm ler çok önemli gerçekten.Boyda nasıl bi iki cm bile farkettiriyorsa göğüste öyle. .

Benim 7-8 cmlik bi fark var.
varolan dokunun 2 katına çıkması gerek..
Birde şöyle düşünüyorum göğüs yapısıda çok önemli..benim dokum sanırım yayılarak gelişmiş..yani göğüs boşluğum az gelişmiş yerleri büyük aslında..
silikon yaptırsam 350-400 cc yi rahat kaldırır diye düşünüyorum.burdaki resimlerden yola çıkarak..
seninde fotolarını görmek isterim paylaşırsan eğer..
Dilerim bi gün buraya mucize oldu ve istediğim ölçüdeyimm yazabiliriz:KK16::KK16::KK16:

20 cm fark mı? :KK53: Benim 72-76ydı 4 gün önce ameliyat oldum bugün ölçtüm üst taraf 86 çıktı ve gayet de büyük görünüyor göğüslerim. 20 cmi düşünemiyorum cidden..

20 cm fark mı? :KK53: Benim 72-76ydı 4 gün önce ameliyat oldum bugün ölçtüm üst taraf 86 çıktı ve gayet de büyük görünüyor göğüslerim. 20 cmi düşünemiyorum cidden..

evet canım burda doğal yolları deneyerek 13-15 cm büyütenleri okudum...
öncesindede 5 cm lik bi fark varsa yaklaşık 20 cm...
tabii normaldede göğüsleri büyük olanların fark bu kadardır bence..
Ama bilmiyorum silikondan sonra genelde 10 cm civarı büyüyor sanırım..
seninkilerde cc olarak küçük değil zaten birde o göğüs hacminin içi dolu olması önemli..
tam iyileşince bence göğüslerin gayette güzel durur.

X