Sevdiğim kişi başkasıyla nişanlandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Öyle deme canım,adam aşkından Mecnun , gitmiş başkasıyla nişanlanmış.Leyla kızımız cengaver bir aşık olarak yigidini kurtarmalı büyük aşıklar dört nala gökkuşağına doğru sürmeli atlarını.THE END
Herif bunu kör müsün nişanlandım diye terslese ne keyiflenirim. 😁🧿

Bazılarınızın gerçekten çok kalpsizce yorum yaptığını düşünüyorum. Allah kimseyi benim düştüğüm konuma düşürmesin bu kişi benim kardeşimin arkadaşı sürekli önüme çıkacak birisi benim de ona duygularım vardı ama değişmez diye düşündüğüm içim biraz uzak durdum tekrar yazmasını bekledim yazmadı ben arayayım dedim nişanlandı. İnsan keşke duygularına hakim olabilse. Ben kolay kolay birine karşı bişeyler hissedemiyorum. O yüzden onu kaybetmek istemiyorum.
Ne yapalım biz peki

Toplanıp gidip tenhada sıkıştırıp

birak o kızı senin için yanan bir yürek var nasıl bunu yaparsın deyip dalalım mi adam :KK67::KK67::KK67:

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin kalbim çok acıyor dayanamıyorum. Bu sene İstanbula atandım o sırada kardeşimin arkadaşı talip oldu iş yerinde yaşadığım sorunlar vardı moralim bozuktu ve değiştiremicemi düşündüğüm sıkıntıları kafamı karıştırdı ve o dönem onu reddetmiştim sonra pişman olup onu arayacakken o 3 ay sonra başkasıyla nişanlandı. Bu kişi kardeşimin en yakın arkadaşı ve uzun zamandır duygu beslediğim biri. Onu çok seviyorum aklımdan bir türlü çıkmıyor haftalardır ağlıyorum nişanlandığundan beri. Benim nuamarmı silmemiş instagramdan da çıkarmıyor hikayelerime bakıyor sizde onu arayıp tüm duygularımı açıklasam mı içimden onu bir türlü atamıyorum. Evlendiği zaman iş işten çoktan geçmiş olacak onu tamamen kaybetmiş olacağım. Ne olur yardım

Aşkınızı ilan etmek istemenizdeki amaç ne? Kızı bırakıp size mi gelsin? Gelse ne olacak yarın birgünde seni bırakıp başkasına gidecek büyük ihtimal? Bunu düşünmenizi bile yakıştıramadım. Anladığım kadarıyla aranızda bir ilişki bile geçmemiş kınamak istemiyorum ama takıntı yapmışsınız bence. Kendinizi küçük düşürmeyin o silmediyse siz silin…

Gırnatanı alıp düğünü basma olur mu mervecim? Sen de bulursun bir koca 2024 senin yılın olsun.

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin kalbim çok acıyor dayanamıyorum. Bu sene İstanbula atandım o sırada kardeşimin arkadaşı talip oldu iş yerinde yaşadığım sorunlar vardı moralim bozuktu ve değiştiremicemi düşündüğüm sıkıntıları kafamı karıştırdı ve o dönem onu reddetmiştim sonra pişman olup onu arayacakken o 3 ay sonra başkasıyla nişanlandı. Bu kişi kardeşimin en yakın arkadaşı ve uzun zamandır duygu beslediğim biri. Onu çok seviyorum aklımdan bir türlü çıkmıyor haftalardır ağlıyorum nişanlandığundan beri. Benim nuamarmı silmemiş instagramdan da çıkarmıyor hikayelerime bakıyor sizde onu arayıp tüm duygularımı açıklasam mı içimden onu bir türlü atamıyorum. Evlendiği zaman iş işten çoktan geçmiş olacak onu tamamen kaybetmiş olacağım. Ne olur yardım
Sizi geri kazanmak istemeyen bir adam zaten sizi istemiyor demektir,bu kadar kısa sürede nişanlanmış olmasıda bunun kanıtı,ayrıca bu kadar kısa sürede tanışıp evlenme kararı almak bana çok uç geliyor,öncesi vardır muhtemelen,sizi silmediğine göre şuanki ilişkiside pek sağlam değil yani,nişanlısını sevseydi sizi silerdi biterdi,böyle tipler hep arayışta olur hiçbir zaman sadık olmazlar,herkese mavi boncuk,onuda silmez bunuda silmez,durumunada bakar,onunlada nişanlanır vs.yorucu bir insan.

Zamanında istemiyorsanız şimdi neden istiyorsunuz? Sevgi değil hırs gibi geldi... Biraz...
Geçmiş olsun üzülmeyin

Bizim iki ortak tanıdık biri birini düğünde görmüş. Erkek olan evlenme amacıyla görüşmek istedi. Kız da zengin çevre muhendisi falan diye çocuk iki yıllık mezun diye reddettiler. Biraz küçümseyerek hatta. Sonra erkek tarafı bana sordu. Dedim o sizi denk bulmaz siz bilirsiniz ama çok da kasmayın dedim. Erkek tarafı bir kez söylemişti zaten sonra sanırım benim de etkimle vazgeçtiler. Neyse aradan biraz zaman geçti. Kızda evlenememe korkusu başladı. Mezun olunca çok ordan burdan teklif gelecek sandı sanırım bilmiyorum. Sonra annesi falan ee biz reddetmemistik zamana bırakalım demiştik hemen vazgeçtiler falan demişti. Onu hatırladım şimdi.

Zamanında istemiyorsanız şimdi neden istiyorsunuz? Sevgi değil hırs gibi geldi... Biraz...
Geçmiş olsun üzülmeyin
O zamanlar onu hayatıma alamazdım çünkü hayatımı düzene sokmadan kim olsa alamazdım düşüncelerim farklıydı biraz zaman lazımdı sadece ama bu geçen zaman içinde nişanlandı o teklif şuan gelmiş olsa seve seve kabul ederdim benim de sevdiğim beğendiğim biriydi o da çok bi zaman değildi arkadaşlar 3 ay ya 3 ay😔😔

Sizi geri kazanmak istemeyen bir adam zaten sizi istemiyor demektir,bu kadar kısa sürede nişanlanmış olmasıda bunun kanıtı,ayrıca bu kadar kısa sürede tanışıp evlenme kararı almak bana çok uç geliyor,öncesi vardır muhtemelen,sizi silmediğine göre şuanki ilişkiside pek sağlam değil yani,nişanlısını sevseydi sizi silerdi biterdi,böyle tipler hep arayışta olur hiçbir zaman sadık olmazlar,herkese mavi boncuk,onuda silmez bunuda silmez,durumunada bakar,onunlada nişanlanır vs.yorucu bir insan.
Aslında haklısınız nişanlısını seviyor olsaydı beni silmesi gerekmez miydi bana yaptığı beğenileri geri çekmiş kardeşime söyleyeceğimi duyunca madem beğenileriniz çekiyorsun sil beni çıkar arkadaşlıktan o zaman bende umut beslemezdim nişanlandığını kıza birinin aracı olduğunu söylemişti

Aslında haklısınız nişanlısını seviyor olsaydı beni silmesi gerekmez miydi bana yaptığı beğenileri geri çekmiş kardeşime söyleyeceğimi duyunca madem beğenileriniz çekiyorsun sil beni çıkar arkadaşlıktan o zaman bende umut beslemezdim nişanlandığını kıza birinin aracı olduğunu söylemişti

aslına bakarsanız sizi seviyor olsaydı 3 ayda başkasıyla nişanlanır mıydı?

O zamanlar onu hayatıma alamazdım çünkü hayatımı düzene sokmadan kim olsa alamazdım düşüncelerim farklıydı biraz zaman lazımdı sadece ama bu geçen zaman içinde nişanlandı o teklif şuan gelmiş olsa seve seve kabul ederdim benim de sevdiğim beğendiğim biriydi o da çok bi zaman değildi arkadaşlar 3 ay ya 3 ay😔😔
Zaman çabuk geçiyor daha neleri çıkar karşına,hem sevip hem sevildiğin bir ilişkin olacak ileride... Şimdiyi ne kadar sevmişim ne çok üzülmüşüm diye hatırlayacaksın. Yoksa seneler boyu unutamayan yok sevgilisini.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X