Sevdiğim kişi başkasıyla nişanlandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslında haklısınız nişanlısını seviyor olsaydı beni silmesi gerekmez miydi bana yaptığı beğenileri geri çekmiş kardeşime söyleyeceğimi duyunca madem beğenileriniz çekiyorsun sil beni çıkar arkadaşlıktan o zaman bende umut beslemezdim nişanlandığını kıza birinin aracı olduğunu söylemişti
Benim telefonumda hala surucu hocasi kayitli ,ehliyeti alali kac sene olmus ,aklima gelip de silmemisim. Umursamiyordur.

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin kalbim çok acıyor dayanamıyorum. Bu sene İstanbula atandım o sırada kardeşimin arkadaşı talip oldu iş yerinde yaşadığım sorunlar vardı moralim bozuktu ve değiştiremicemi düşündüğüm sıkıntıları kafamı karıştırdı ve o dönem onu reddetmiştim sonra pişman olup onu arayacakken o 3 ay sonra başkasıyla nişanlandı. Bu kişi kardeşimin en yakın arkadaşı ve uzun zamandır duygu beslediğim biri. Onu çok seviyorum aklımdan bir türlü çıkmıyor haftalardır ağlıyorum nişanlandığundan beri. Benim nuamarmı silmemiş instagramdan da çıkarmıyor hikayelerime bakıyor sizde onu arayıp tüm duygularımı açıklasam mı içimden onu bir türlü atamıyorum. Evlendiği zaman iş işten çoktan geçmiş olacak onu tamamen kaybetmiş olacağım. Ne olur yardım
Siz deli misiniz şu an zaten iş işten geçmiş bunun evli adama aşk itirafından farkı ne delirmeyin

Tamam numara öyle hadi instagramdan neden çıkarmıyor 2 saniyesini almaz çıkarmak sürekli paylaştığım hikayelere bakıyor anında
çüünkü sana çok aşık, aşkından ölüp bittiği için senin storylerini izlemeden duramıyor. acil gırnata ve pırlantanı alıp düğünü basmalısın.

Adam artık nişanlı. Milletin nişanlısına sevgilisine ne olursa olsun yazıp insanların huzurunu kaçırmayın. İlerde de sizin huzurunuzu kaçıran çıkar daha çok üzülürsünüz. Yaşamak istemediğiniz şeyleri kimseye yaşatmayın.

Tamam numara öyle hadi instagramdan neden çıkarmıyor 2 saniyesini almaz çıkarmak sürekli paylaştığım hikayelere bakıyor anında
Erkekler biz gibi anlam yüklemezler ya seni isteseydi başkasıyla nişanlanmazdı. Ne duymak istiyorsun sana nispet için nişan yaptı dememizi falan mı?
Öyle bir şey yok. Adam seni istemiyor🤷🏻‍♀️

Bir konu vardı eskiden amcasıyla evlenicem diye burda okuduğum en absürt konu sıralamasında 1 numara bu konu da onunla yarışır.Adamla sevgili bile olmamışsınız bu neyin hırsı

Erkekler biz gibi anlam yüklemezler ya seni isteseydi başkasıyla nişanlanmazdı. Ne duymak istiyorsun sana nispet için nişan yaptı dememizi falan mı?
Öyle bir şey yok. Adam seni istemiyor🤷🏻‍♀️
Hayır ona aşık onu seviyor. Peki sana soru;
Eğer sevmiyorsa niye rehberinden silmiyor, niye Instagramından silmiyor? 😁🧿

Allah akıl fikir versin ya. Sürekli gördüğün biriymiş belki sırf ayıp olmasın diye, belki unuttugundan silmiyor. Sen de nişanlandığını göre göre yapışıyorsun. Allah gurur versin.

Bir konu vardı eskiden amcasıyla evlenicem diye burda okuduğum en absürt konu sıralamasında 1 numara bu konu da onunla yarışır.Adamla sevgili bile olmamışsınız bu neyin hırsı

Adam size gelmiş, reddetmişsiniz. Şimdi nişanlanınca kıymete bindi anlaşılan.

Evli olan bir adama nasıl yazamazsanız bu kişiye de yazamazsınız. Eş, nişanlı, sevgili fark etmez. Hayatında başkası olan birine açılmak ahlaki değil bence.

Benim telefonumda hala surucu hocasi kayitli ,ehliyeti alali kac sene olmus ,aklima gelip de silmemisim. Umursamiyordur.
2017'de annem bi operasyon olacaktı, bi eve gidip gelmem gerekiyodu, hasta bakıcısının numarasını aldım hani abi bi şey olur haberleşiriz diye.
Screenshot_2023-12-31-18-56-02-41_6ba589b35cca5ff8f234db69f4487e8f.jpg

Aha...

Arkadaşlar lütfen bana yardım edin kalbim çok acıyor dayanamıyorum. Bu sene İstanbula atandım o sırada kardeşimin arkadaşı talip oldu iş yerinde yaşadığım sorunlar vardı moralim bozuktu ve değiştiremicemi düşündüğüm sıkıntıları kafamı karıştırdı ve o dönem onu reddetmiştim sonra pişman olup onu arayacakken o 3 ay sonra başkasıyla nişanlandı. Bu kişi kardeşimin en yakın arkadaşı ve uzun zamandır duygu beslediğim biri. Onu çok seviyorum aklımdan bir türlü çıkmıyor haftalardır ağlıyorum nişanlandığundan beri. Benim nuamarmı silmemiş instagramdan da çıkarmıyor hikayelerime bakıyor sizde onu arayıp tüm duygularımı açıklasam mı içimden onu bir türlü atamıyorum. Evlendiği zaman iş işten çoktan geçmiş olacak onu tamamen kaybetmiş olacağım. Ne olur yardım
Madem duygu besliyordunuz niye red ettiniz ki?
Duygularınızı açıklasanız da elinize bir şey geçmez boşuna nifak sokmayın evlilik yolunda gidenlerin arasına.

Adamla daha öncesinde sevgili olmamıssınız bir geçmişiniz yok sadece size talip olmuş ve hayır demissiniz. Bu yüzden adam başka biriyle nişanlanması çok olağan bir durum sizde bunu normalleştirin ve artık rahatsız etmeyin. İsterseniz takipten çıkın onu görmek size iyi gelmez.

Internetde bir oglan kiza hakaret ediyordu. Kiz da cevap olarak: "Babanla evlenip, ona gercekten sevebilecegi bir evlat verecegim" demisti. Onun gibi birseyler sanirim :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X