Sevdiğini özleyenler buyurun

Özlemek kelimesi az kalıyo artık özlemimi anlatıcak kelime dahi bulamıyorum kaç ay oldu görmeyelii.. Bitsinnn artık şu askerlik ya of !:KK43:

şuan yanımda olsan ellerimi sımsıkı tutsan başka bişi istemem gözlerme bakarak ömrümmm diyişini istiyorummmm:nazar:gel artık gelde gelince kollarımdan hiç ayırmicam seni diyişini dogrula be sevgili hasretim sanaa 2 ayımız war ama çookk özledimmm aşkını sevgini seniii:KK9:

Her seyiiimmm cokkk ozledim seni coookkk daha yolun basındayız biliyorum ama elimde degil yüreğim sızlıyor her gün her gün.:KK14: Şimdi yanımda olsan keske yine içime umut doldursan tutsan ellerimi sımsıkı sarılsam sana... :KK43: Sabır Allah'ım sabırrr... Geçecek biliyorum bu da geçecek...:KK14:

Benim sevdiğim de cezaevinde haber bile alamadan geçecek 2 ayımız daha var bugün 17.günümüz .. Ondan sonrada telefon olacak ama bu 2 ay üstüne bir de 6 ay 20 gün daha olacak .. Bari konuşabilseydik :KK43: ama o da yok of ya .. Çok özledim sevgilimii ..

Şafak türünden sayacak olursak Şafak 245 ... Of ya yine hiç iyi hissetmiyorum kendiiimii keşke arama şansın olsa da arasan :KK43:
Ne çok kıskanıyorum evlileri bu konuda .. Evli ve mutlu olanlar ne kadar da şanslılar hep eşlerinin yanındalar .. Hele bazıları 2 dakka dışaır çıkıp akşam olsa da kocamı görsem of ya özledim demiyo mu sinirlerim tepeme vuruyo o zaman

Son düzenleyen: Moderatör:
ahh bbende cookkk ozledııım esım asker nerdeyse 4 ay olacak vee cooook ozleedım telefonda gorusekkte benı sevmesın gozlerımın ıcıne bakmasının ben uyurken benı sevıp saclarımı oksamasını bana sarılmasını nefesını kokusun ama herseyını coooook ozledım gelmesıne 9 ay daha var ama melegımızın dogucagı zaman gelıcek o zaman gorucem bı tanemın egerr allahım bana bu buyuk hedıyeyı vermeseydı nasıl dayanırdım bılmıyorum rabbıme bınlerce kez sukurle olsunn:emir_bebek::emir_bebek: ısteyn hersese versın ve kucaları bos bırakmasın kımseyıde sevdıgınden ayrı bırakmasın:KK43::KK43::KK43::KK43:

ben cokkkk ozledım bıtanemı bı an once gelsın dayaanamıyorum artık hasretıne o asker ben burda benım aklım onda onunkı bızde cokkk ozledım asıkk senı cooooooooooooooooooook:KK43::KK43::KK43::KK43:

Yahu sevdiceğimm senle bir gün geçirsem ve ardından ayrı düşsem ne kadar zor geliyor artık..hiç görüşmesek daha mı iyi dicen ama tabi ki de değill :) beni ayakta ne tutardı yoksaa.. ama özlemeye de alışmak diye bir şey var sanırım.. özlemeye alışıp da seni görünce, sana sarılınca ve sonra özleme kaldığı yerden devam edince.. daha bir yakıp kavuruyor sanki, daha bir gözlerim uzaklara dalıyor, fotona baksam gözlerim doluyor, kokun aklıma geliyor, gülüşün bakışın aklımdan hayalimden silinmiyor.. bence de artık evlenmeliyiz :)

Aşkıııımmmmmm bu özlemin tarifi yooookkkk çok özledim seni .Geçmiyor aylar günler dakikar geçmiyor zaman sensiz aşkımmmm:KK43:(

Ben de çok özledim geçsin zaman gelsin bian önce :KK43: Bazen dayanamıcak gibi oluyorum ama güçlü olmaya çalışıyorum :KK43: Oda iyice sıkıldı askerlikten arada saçma sapan konulardan tartışıyoruz birbirimizden çıkarıyoruz sinirimizi :KK43: Of dua edin kızlar zaman çabucak geçsin bitsin :KK43:

Aşkııımmmm bu yeni yıl sensiz olduğuğum sensiz gireceğim son yeni yıl olsunnnn.Artık sensiz olmak istemiyorumm çook özledim senii kavuşalım artıııkkk :KK43:(

X