Sevgilim askere giderken 2.plana atılmış gibi hissettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aslan aslan derken o Aslan senmisin yoksa Mahmudo🤣🤣🤣

Aslanım olmak istiyorsun ne ya uslubuna bak
Işte insanların içindeki lağım çukuru böyle meydana çıkıyor 🤮

Inşallah o Aslan dediğin gelir ilk işi senden ayrılmak olur 👍
Kötü kalplisin zaten ilk anda fark ettim :) yol al hadi ikile naş

Otogarda pek bilememiş konu açmışsınız ama?
Tatlım olunca dişil olmuyorsunuz ayol falan deyin tam olsun 🤣
Otogarda onu üzmemek için bozuntuya vermeden güzelce sarılıp öptüm sonra burada fikir aldım neyi bilememişim? :)

Yok kuşum benim ki zaten aslan olamaz çünkü askere onu uğurlamaya ben götürdüm kışlasına, ailesine siz gelmeyin ben penguşla gitcem dedi 😈 Hanımefendinin aslan sevgilisi gibi köşede bırakmadı yani beni 🤣🤣
En iyisi 👍 Allah sonsuza kadar mutlu etsin canım benim
Herkese seni ne yaktı deyip duruyor ya kendini yakandan haberi yok orta da kalmış hazmedemeyip burada soluğu almış

Herkese sataşıyor

Herkese seni ne yaktı deyip duruyor ya kendini yakandan haberi yok orta da kalmış hazmedemeyip burada soluğu almış

Herkese sataşıyor
Normalde böyle şeyleri asla buraya yazmam ben de ama hanımefendinin üslubunu görünce dayanamadım. Aynen öyle yaşadığını hazmedememiş milletten çıkarıyor hırsını.

Herkese sataşıyor
Herkes bana sataşıyor gibi geldi ama neyse senin dediğin olsun çok yandım :)

Yazık ya hiç değer göremeyince böyle oluyor demek ki 🥺 neyse sen değer görmeyip köşede bırakılmanın hıncını başkalarından çıkarmaya çalışmaya devam et 🥺
Sevgilisi evlilik planı yapmak yerine motora bakıyormuş 😂😂 köşeye atılmak bunun yanında minik kalır. Gelmiş burada hava kasıyor 😂😂😂

Kızlar ben de hayatımda ilk defa askere sevdiğimi yolluyorum, ilk defa böyle bir vedalaşma yaşıyorum, bedelli ya da değil tabii ki hassas olacağım sevgilim gidiyor. Sadece böyle davranması beni üzdü ve bunu ona yansıtmadım yansıtmıyorum da. Onun asker psikolojisine gireceğini biliyorum.

Merak ettiğim konu bu durum normal mi ben boşuna mı kuruntu yapıyorum, askere giden sevgiliniz vs varsa size nasıl davrandı gibi deneyimlerinizi okumak, fikir almak.
Askerlik psikolojisi mi?Bedelli öyle bir şey değil,siz yanlış anlamışsınız🙄.

Kes sesini ya 😂😂 Sen kimsin? Abuk subuk şeylerden sevgilinize eşinize dostunuza carlayamayıp burada ağzınız g.te dönüyor 😂 en çok buna gülüyorum 😂

TATLIM sen o kremi kendine sakla malum çok yanmışsın burada serinleyemezsin. 😂
Olur canım tabii ki saklarım :) Sevgilim askere gidiyor diye sustum döndüğü zaman konuşuruz ben sadece sizden fikir almak istedim ama senin gibilerden değil :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X