Sevgilim askere giderken 2.plana atılmış gibi hissettim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazık ya hiç değer göremeyince böyle oluyor demek ki 🥺 neyse sen değer görmeyip köşede bırakılmanın hıncını başkalarından çıkarmaya çalışmaya devam et 🥺
Sen de başkalarının üzüntüleriyle kendini tatmin etmeye devam et bebeğim :)

Sevgilisi evlilik planı yapmak yerine motora bakıyormuş 😂😂 köşeye atılmak bunun yanında minik kalır. Gelmiş burada hava kasıyor 😂😂😂
Sevgilimin hobisi daha pahalı yerine daha uyguna aldı beni düşündüğü için başka soru :)

Askerlik psikolojisi mi?Bedelli öyle bir şey değil,siz yanlış anlamışsınız🙄.
Bedelliyi küçümseyemezsin, adam aslanlar gibi parasını ödemiş devlete.

Söz konusu aslan:
gQm2L0.gif

Sen de başkalarının üzüntüleriyle kendini tatmin etmeye devam et bebeğim :)
Başkalarının üzüntüsü mü? Ya ne üzüntüsü gelmişsin buraya herkese yok yanık kremi vereyim mi, yok yandın mı? Neyine yanacak insanlar bu ilişkinin? Niye insanlarla doğru düzgün konuşmuyosun?
Yanma ablacım tamam sen de mutlu olacaksın tamam başkalarının üzüntüleriyle biraz daha dalga geç çok mutlu olacaksın❤️
Ben zaten mutluyum ablasııı sen seni mutsuz edene odaklan niye burdaki kadınlardan çıkarıyosun hıncını?

Başkalarının üzüntüsü mü? Ya ne üzüntüsü gelmişsin buraya herkese yok yanık kremi vereyim mi, yok yandın mı? Neyine yanacak insanlar bu ilişkinin? Niye insanlarla doğru düzgün konuşmuyosun?

Ben zaten mutluyum ablasııı sen seni mutsuz edene odaklan niye burdaki kadınlardan çıkarıyosun hıncını?
Kimseden çıkarmıyorum hıncımı ki hıncım da yok zaten :) ben beni üzen bir durum hakkında yanlış yere mi üzülüyorum acaba diye fikir almak istedim ailem ve arkadaşlarım dışında objektif kişilerden. Ama senin gibi yanıklar dalga geçip küçümsediler ve ağızlarının payını aldılar teyzecimm :)

Kimseden çıkarmıyorum hıncımı ki hıncım da yok zaten :) ben beni üzen bir durum hakkında yanlış yere mi üzülüyorum acaba diye fikir almak istedim ailem ve arkadaşlarım dışında objektif kişilerden. Ama senin gibi yanıklar dalga geçip küçümsediler ve ağızlarının payını aldılar teyzecimm :)
hshshssheh çok kötü olduk bi daha yapma 🥺 ayy nasıl aldık ağzımızın payını 🥺

Yoo ben bu kadar takılma mahiyetinde bişi anlattım nedense kendi kullandığın yanık kremini bana önerdin 😂 Kafa yapıyor olabilir dikkat et.
Ayrıca bu kişi sana zaten değer vermiyormuş nenecim çok şaaapma 😂

Yoo ben bu kadar takılma mahiyetinde bişi anlattım nedense kendi kullandığın yanık kremini bana önerdin 😂 Kafa yapıyor olabilir dikkat et.
Ayrıca bu kişi sana zaten değer vermiyormuş nenecim çok şaaapma 😂
Hadi canım bak sen :) Sabahtan beri konuşuyoruz iner inmez beni aradı şimdi kahvaltı yapıyor aslanım yakında teslim olacak. Yanık kremi kullanmak iyidir çok şeyapma :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X