Sevgilim bakire olmadığım icin terk etti çok kötüyüm

aysnr38

Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2023
150
16
24
Arkadaşlar 6 aydır cok güzel giden bi iliskim vardı bakire olmadığımı söylemeyecektim ama vicdanım rahat etmedi söyledim en sonunda ilk basta kabul etti unuttum ben bu konu bidaha acılmasın dedi ama 2 hafta sonra kendisinin bakir olduğunu böyle biseyi kabul edemeyeceğini ilerde evlenirsek sıkıntı olacağını söyleyerek ayrılmak istedi ayrıldıktan 1 hafta sonrada yeni sevgili yapmıs ben bu hatayı bi defa yaptım sonrasında pisman olup cok tevbe ettim insanlara güvenim kalmadı bu yüzden beni kimse istemeyecek hayatıma kimseyi alamayacağım diye cok korkuyorum çok kötü haldeyim lütfen yardım edin 😞

Arkadaşlar 6 aydır cok güzel giden bi iliskim vardı bakire olmadığımı söylemeyecektim ama vicdanım rahat etmedi söyledim en sonunda ilk basta kabul etti unuttum ben bu konu bidaha acılmasın dedi ama 2 hafta sonra kendisinin bakir olduğunu böyle biseyi kabul edemeyeceğini ilerde evlenirsek sıkıntı olacağını söyleyerek ayrılmak istedi ayrıldıktan 1 hafta sonrada yeni sevgili yapmıs ben bu hatayı bi defa yaptım sonrasında pisman olup cok tevbe ettim insanlara güvenim kalmadı bu yüzden beni kimse istemeyecek hayatıma kimseyi alamayacağım diye cok korkuyorum çok kötü haldeyim lütfen yardım edin 😞
Yanlış kişiye denk gelmissin,herkes böyle değil.

Bahane olarak kullanmış.
Düşünsene gerçekten sevse ve sana değer verseydi ayrılmazdı ve 1 hafta içinde sevgili de yapmazdı. 6 ay uzun bir zaman değil, böyle bir insandan kurtulduğuna şükret. Eminim karşına sana sen olduğun için kıymet veren biri çıkacaktır.
Ben istesem diktirir kandırırdım ama dürüst olmayı tercih ettim yarı yolda bıraktı beni 😞

Bunun için ezilecek büzülecek bir şey yoktu. Ayrıca sevgilerinize niye bu kadar dökülüyorsunuz? Evlenmeyi düşünüyorsunuzdur o ayrı ama sevgiliyken bu kadar detay, vicdan yapmalar saçmalık.
Neyse, seni sen olduğun için sevecek biri değilmiş 1 haftada sevgiliyi nereden bulmuş ? Asıl buna takıl. Bence değmez önüne bak.

Ama gercekten seven insan icin bu ayrılık sebebi olmamalıydı değil mi ? İstesem gizlerdim ondan diktirirdim ama ben dürüst olmayı tercih ettim oda beni yarı yolda bıraktı 😞
Ya hu neden diktiriyorsun ? Sen istedin , sen yaşadın sana saygı duymayan insanlarla neden birlikte olasın ki ?

Kendin bu “hatayı” karşı tarafa ezile büzüle söylersen karşındaki insan tabi ki seni bundan vurur. Yaptığın şeyin arkasında dur. Bu bir hata değil. Değerini düşüren bir şey değil. Bunun farkındalığına önce bir kendin eriş çevrendeki erkekler zaten ona göre şekillenecek

Bunun için ezilecek büzülecek bir şey yoktu. Ayrıca sevgilerinize niye bu kadar dökülüyorsunuz? Evlenmeyi düşünüyorsunuzdur o ayrı ama sevgiliyken bu kadar detay, vicdan yapmalar saçmalık.
Neyse, seni sen olduğun için sevecek biri değilmiş 1 haftada sevgiliyi nereden bulmuş ? Asıl buna takıl. Bence değmez önüne bak.
Evlilik düsünüyoduk istemeye gelecekleri bende seviyoruz birbirimizi kabul eder diye anlattım dürüst oldum ama yanıldım sevse yaptıgım hatayla beni yargılayıp terk etmezdi sanırım

Kendin bu “hatayı” karşı tarafa ezile büzüle söylersen karşındaki insan tabi ki seni bundan vurur. Yaptığın şeyin arkasında dur. Bu bir hata değil. Değerini düşüren bir şey değil. Bunun farkındalığına önce bir kendin eriş çevrendeki erkekler zaten ona göre şekillenecek
Seven insan bunun icin terk etmezdi değil mi ?

tercihleriniz hakkında neden başkalarıyla sanki onun kabul etmesi gereken üstü kapatılması gereken birşeymiş gibi konuşuyorsunuz?
neden söylüyorsunuz?
soruldumu size diyelim ki soruldu bunun cevabı bir hataydı tövbe ettim değil, sanane benim tercihlerimden geçmişimden olacak.
bakire olsanız bile bunun cevabını tam olarak evet bakireyim diyerek vermeyeceksiniz.
tek cevap SANANE

X