Sevgilim bakire olmadığım icin terk etti çok kötüyüm

Oncelikle bakire olmamanizdan surekli bir hata yaptim diyerek bahsetmissiniz. Sevismek bir hata degildir sunu anlayin. Eger siz karsiniza cikan her erkege bu durumu mahcubiyetle bu sekilde yansitirsaniz beni boyle kabul eder misin derseniz onlar de her firsatta bunu yuzunuze vurur. Unutmayin kendinize verdiginiz deger kadar deger gorursunuz karsi taraftan. Bu her cesit iliskide gecerlidir arkadaslik olsun, romantik olsun. Kendi degerinizi kendiniz yaratirsiniz. Kesinlikle kendinizi ben bakire degilim diye eziklemeyin. Tekrar soyluyorum eziklencek bi durum yok.

Ulkemizde cinsellik hala bir tabu bu sebeple hala bakire isterim diyen bir takim ozguvensiz erkekler mevcut. Dini sebeplerle boyle bir istekleri varsa ve kendileri de eger bakirse saygi duyarim, bu kimseyi ilgilendirmez. Ancak sizin icin cinsellik bir tabu degil ki bunu yasamissiniz. Hayatiniza da cinselligi tabu olarak gormeyen erkekleri almanizi tavsiye ederim. Ozellikle ben kanli carsaf gormek isterim diyen toxic erkeklerden saniyesinde uzaklasin. O kisiden ne size ne de bir baskasina hayir gelmez.

Bununla birlikte iki aylik, online gorusulen, hic yuz yuze tanisma olmamis bir iliskide seni istemeye gelicez demek ne alaka. Lutfen boyle seylere inanmayin, love bombing terimine hakimsinizdir tam olarak o yasanmis. Boyle seyler duydugunuzda dusuneceginiz sey ay beni cok seviyor benden cok etkilendi bak iki ayda evlilik karari aldi yerine, bi dakika bu kisi iki ayda nasil boyle bir sey dusunebilir daha beni bi kere yuz yuze gormedi bile, acaba bana karsi durust degil mi olmali. Ask sevgi bunlar zamanla emek vererek olusan seyler.

Ben bu tarz love bombinglere kadinlar olarak dusmemizin sebebinin cok fazla prenses masali ile buyumek ve cok fazla romantik film izlemek oldugunu dusunuyorum. O tv de gordugumuz hicbir sey gercek hayatta yasanmiyor ve gerceklik algimizi bozuyor. Kimse ilk goruste birbirine asik olmuyor ya da iki ayda emin olmuyor. Boyle seylere biraz da kendimizi ozel hissetme ihtiyacindan inaniyoruz galiba.

Son olarak bakire olmadiginiz icin terk edilmenize gelirsek. Hayir bakire olmadiginiz icin terk edilmediniz. Karsinizdaki kisi baskasini buldu(Sizin sandiginiz bir hafta sonra ama bence sizinle hala konusurken gerceklesti bu olay, o kisi garanti altina alininca siz birakildiniz.) Beyefendi tabi ki size ben baskasini buldum demedi, sizin o kusur gibi sundugunuz bakire olmadiginiz gercegini yuzunuze vurdu. Merak etmeyin diger kizla da evlenmicek. Ve kendisinin bakir olmasi onun tercihi degil, firsatini bulamamis sadece. Ki sizinle de telefonda bu konulari konusmus, yuz yuze gorusup aksiyona gecememis sadece.

Bence hakkinizda en hayirlisi olmus, lutfen boyle erkekler icin kendinizi uzmeyin. Gercekten hayatinizi ben kanli carsaf gormek istiyorum diyen bi erkekle mi gecirmek istiyorsunuz bir dusunun.

X