Sevgilim beni kullandi ama ondan vazgecemiyorum cunku bu hayatta tek gercek arkadasimdi, ozellikle psikolojik analiz yapabilen varsa soylesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kiz masum diyen olmadı ki oda suçlu fakat yaşanan cinsellik tecavüz adamın pişkinlikle verdiği cevaptan belli
Ben adamın suçsuz demiyorum en büyük suç onun zaten pislik ama kız daha küçük böyle büyük oynamasına gerek yok içki içmesi adamın evine gitmesi hayatını bernard etmesine gerek yok

Ben adamın suçsuz demiyorum en büyük suç onun zaten pislik ama kız daha küçük böyle büyük oynamasına gerek yok içki içmesi adamın evine gitmesi hayatını bernard etmesine gerek yok
Buna bende katılıyorum kız sonuçlarını düşünmeden çok ileri gitmiş. Ailesi yok mu acaba bayagi rahat.

Bide fake olduğunu surdan anlayın illa kanaması olmustur ki ailesi gelmiş felan filan

Buna bende katılıyorum kız sonuçlarını düşünmeden çok ileri gitmiş. Ailesi yok mu acaba bayagi rahat.

Bide fake olduğunu surdan anlayın illa kanaması olmustur ki ailesi gelmiş felan filan
Herkesin kanaması olmuyor Mahmut. Alkollüymüş zaten salıvermiştir kendini rahat olmuştur.

Fantezi olarak görüyor bunu galiba. Gerçekten o duruma düşme ihtimali onu gram korkutmuyor. En büyük korkum bu ya. Ki kadının en büyük korkusu da bu olmalı.
Acaba diyorum böyle bir şey yaşadı da böyle yaparak kendince rahatlamaya mi çalışıyor yada deşarj oluyor yani saçma ama aklıma geliyor bu seçenek

Yoksa bi kadın neden tecavüz isteği olsun ki bunu normal görsün

Korkunç bir şey oysa ki

Acaba diyorum böyle bir şey yaşadı da böyle yaparak kendince rahatlamaya mi çalışıyor yada deşarj oluyor yani saçma ama aklıma geliyor bu seçenek

Korkunç bir şey oysa ki
Yok onun kafasını yaşamak imkansız o yüzden acaba mı demem

Korkunç bir şey oysa ki
Erkek olabilir, gay olabilir, kadın düşmanı olabilir, tecavüzcü bi erkek olabilir?
Açtığı konuların hepsi fake olabilir, kafasından hikaye uydurup duruyor olabilir, psikopatın teki olabiir?
Her şey olabilir yani, hayat bu.

Sen biraz gözünü aç.herkesin her dediğine inanma.tam milletu banladıracak konu heee.belki de fake tir. Ben şüpheleniyorum.tam eğlenmelik çünkü.

alemin akıllısı sensin dimi?
konu sahibesine yorum yapmadık zaten olay örgüsünde gerçekleştirilen eylem için sen ve senin gibi düşünen ataerkil kafalara cevap verdik.

Fantezi olarak görüyor bunu galiba. Gerçekten o duruma düşme ihtimali onu gram korkutmuyor. En büyük korkum bu ya. Ki kadının en büyük korkusu da bu olmalı.
Benim hiç tecavüze uğrama korkum yoktur. Çünkü hep kendimi kontrollü gezdiğim de kendimin bilincinde olduğumda birsey olmayacağına inanırım.

Mesela içip içip arkadaşlarla bir evde toplanirsam kendimden geçecek arkadaşlar varsa yada benim yaşamıma uygun değil elbet sonunda birsey olacağını bilirim. O yüzden ne giderim ne içerim.

Insanin kendini bilmesinler alakalı bence

Erkek olabilir, gay olabilir, kadın düşmanı olabilir, tecavüzcü bi erkek olabilir?
Ben bunun erkek olduğuna da inanmıyorum. Hani herkesin hayatına illa öyle bir kadın denk gelmiştir .
Hani olur ya kendini yüksekte gören acılara koşup benim canım yanmaz gardaş tipiyle gezen erkek meraklısı pick me kızlar. Tam olarak o ferhans.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X