Sevgilim beni uzun süre aramayınca üzüntümden paranoyak olacağım.. Yardım edin

denizderya123

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2009
178
14
39
arkadaşlar sevgilim askerde hergün görüşürdük ama sıkı denetime girince telefonu saklamak zorunda kaldı 1 haftadırda aramadı çok sinirliyim kaç gündür 2 gün sonra burda izine beni görmeye gelecek.aramadı ya kaç gündür askeriyenin telinden bir kez araya bilirdi.şimdi bu çocuk beni sevmiyormu yoksa diye düşünüyorumm delircem. duygusal anlamada ilk kez birbirimizi görecez.:uhm: parası yok desem parada gönderdim 200 tl ama askeriye telinden aramayacak kadar yoğun değil onuda biliyorumm o yüzden çok sinirliyimm senağlama

Duygusal anlamda ilk kez birbirimizi göreceğiz ne demek? hiç yüzyüze görüşmediğiniz birine 200 tl mi yolladınız ben mi yanlış anladım?

Canım sevaptır askerdeki birine para göndermen.Ama daha duygusal anlamda hiç biraraya gelmemişsiniz...Bir de akrabaymışsınız.Madem akrabasınız,işi gücü yok diyelim erkek arkadaşının ,akrabalarınızdan biri gönderse daha uygun olmaz mıydı?Nişanlın,eşin,sözlün olur bir şey demem ama bana farklı geldi....
Denetimden dolayı arayamayabilir.Ama parası da varken kontörlüden falan aramadıysa düşün derim.

Ama yargılamadan önce onu,sor bir bakalım neden aramamış,mantıklı cevap verecek mi?Heralde ankesörlü telefon bozuktu falan diyemez:))Böyle mümkün olmayan şeyleri bahane ediyorsa iyi düşün...

Denizderyacım bir de önceki mesajlarında altta alıntı yaptım gerçi ama evlilik düşündüğünüzü söylemişsin.Daha görüşmediğin biriyledoğru m usence...Bunun kararını sen vereceksin ama çok iyi tart bu kişiyi.Duygusal anlamda hiç görüşmedik demişsin de....

askerlik bitince ne olur acaba terkedilmekten korkan sevgili evlenmeyi düşünüyoruz

bizde askerlik dönemine yakın zamanda ilişkiye başladık acaba hep mi böyle yoksa askerlik psikolojimi bilemedimm bunu çözmeye çalışıyorum kendisinede soruyorum askerlik psikolojisiyle senden ayrılamam ama askerde boşlukta olduğum için seni kullanmam o kadar serefsiz değilim diyor
seni sevdiğim için seninle evlenmeyi istiyorum diyor

2007 ekim ayında askere gitmeden ikna etmişti 1 ay sevgili olduk ama sonra arkadasım olarak kal dedim bağları kopardım. 2007 kasımda askere gitti ama 3 ay sonrasında gene aramaya başladı subat mart derken konuşurken ikna etmeyi başardı gene. ciddi olduğunu askerden gelince isteteceğini söylüyor askerde olduğu için hep kafam karışık suana kadar yalanını yakalamadım ama ben konya o izmirde yaşıyor annesine beni söyledi bende anneme anlattım.. zaten ailelerimiz tanısıyordu akrabalık bağımızda var

Bir de benim merak ettiğim 2007 kasım ayında askere gidenler dönmedi mi???En kötü ihtimalle 15 ay yapsın;2008 kasımda 12 ay oluyor...3 ay daha ekle ,2009 şubatta en kötü ihtimalle bitiyor bayram izni falan kullansa bile.....Yanlış hesaplamış da olabilirim.Yanlışım varsa düzeltmesini de bilirim...

yok askerden gitmesine yakın sevgili olmaya karar verdik sonra ben vazgeçtim istemiyorum dedim askerdeyken tekrar aradı bende ona karşı boş değildim kabul ettim ama izinde gelecen dedim beni ikna ettin ilgisini hiç esirgemedi kabul ettim babasıda yok 2 sene önce vefat etti parasız kalmış benden istemedi para ama ben istedim göndermeyi kıyamadım akrabalara ben parasısızm da diyemez borç diye zorla kabul ettirdimm

arkadaşım ordakilerde tarihi yanlış yazmısım kafan karışmasın 2007 değil 2008 kasımda gitti kusura bakma kafan karışmasın

Canım başka yerde de yazmışsın bak 2007de gittiğini????

2007 kasımın 14 de gitti çok tşkler sekerim

yok askerden gitmesine yakın sevgili olmaya karar verdik sonra ben vazgeçtim istemiyorum dedim askerdeyken tekrar aradı bende ona karşı boş değildim kabul ettim ama izinde gelecen dedim beni ikna ettin ilgisini hiç esirgemedi kabul ettim babasıda yok 2 sene önce vefat etti parasız kalmış benden istemedi para ama ben istedim göndermeyi kıyamadım akrabalara ben parasısızm da diyemez borç diye zorla kabul ettirdimm

Yanlış yazmışsın madem konu kaynamasın o zaman canım..

Madem öyle babasızmış parası da yokmuş.İyi yapmışsın o zaman...Çünkü istememiş bile senden.....
Ama dediğim gibi bir nedenini sor aklına şüphe falan gelmesin...Mantıklı bir açıklaması olabilir....

inş mantıklı bir açıklaması vardır gerçekten üzüldüm çünkü neden ne olduda aramadı anlamadım çok sıkı denetim telefon içindi ama beni askeriyeden aramasına engel değil bunu bildiğim için üzüldüm bu pazartesi zaten yanıma gelecek ama ilk duygusal görüşmemizde bu yüzden kötü geçerse daha çok üzülücem çünkü ne hissedersem onu yansıtan biriyim

evet dediğin gibi kontürlü telefondan arıyabilirdi,1 hafta bu sonuçta,1-2 gün değil...bu soruyu en iyisi sen ona gelince sor:eek:klava:

Yani böyle bir hafta aramadi diye beni sevmiyormu acaba süphelerine giriyorsan ne diyim sana be güzelim....Nedendir bu anlamiyorum?benneyaptımki

Evlendikten sonra ne yapacaksin? Ilgi alaka bittigi vakit, rolantide oldugu vakit...Ahhh tamam esim beni artik sevmiyormu diyeceksin!:nazar:

Insan böyle seyler yüzünden hemen karsisindakinin sevgisinden süphe duymamali güzelim....cocuk askerde, kafasina estigni yapamaz muhtemelen...:kahve:

Asker ocagı orası canım baba ocagı degıl

sevglım askerde bır suredır arayamadı acaba basına bıse mı geldı dıye dusunucegıne sen benı sevmıyor mu dıye dusunuyorsun

pazartesıde gelıcekmıs ıste yuzyuze yapar sana acıklamasını

duygusal gorusme de nedir anlamadim... ayrica askerlikte bir hafta aramamasi sorun degil dert etmene gerek yok, seni sevmedigini nasil aklina getirirsin, sanki senden baska dusunebilecegi biri mi var orada?

X