Sevgilim yurt dışına gidiyor ...

Vignette Vignette yanlış bir şey mi söyledim? Bu fırsat çıktıysa çocuk değerlendirsin, ben zamanında birisi için bu fırsatı değerlendirmedim çıkan bursu reddettim ve hala bunun pişmanlığını yaşarım. Bir de gelemeyeceğini söylüyorsa demek ki çabalamayacak. E bunu yapacak insan gitsin zaten. Ne demişim ki?
Edit: baskı yapmasın yani çocuğa, ama o yaşlarda pek mantık olmuyor emin olsun bir seneye unutur

Bana da okul bahane gibi geldi. Konu sahibi yüzünden gönderiyorlardır. Kız aklını bozmuş ölürüm yapamam evlenicez biz diye. Biz burada okuyunca irkildik anaları babaları ne yapsın? Açıkçası sevgilisinin ailesi tarafından da bakmak gerekir duruma.
Vallahi okuyunca aklıma gelen ilk şey, konu sahibinden kaçıp kurtulmak için gidiyor diye düşündüm ama haklısınız çok muhtemel aile aynı sebeple gönderiyordur.

Kim dedi bunu sana?
Bak çok doğru söylüyorsun. Kötü arkadaslari bu çocukları gazliyor. Yok somsuz aşk yok şöyle böyle. Ben de o yaşta birinden ayrıldım yanimda bjr ömür unutamazsin unutursak kalbimiz kurusun diyen bı salak vardı iki üç yıl aşk acısı çektirdi bana zorla. Allah çocuklarımızı böyle bataklık gibi kişilerden korusun ya

Vignette Vignette yanlış bir şey mi söyledim? Bu fırsat çıktıysa çocuk değerlendirsin, ben zamanında birisi için bu fırsatı değerlendirmedim çıkan bursu reddettim ve hala bunun pişmanlığını yaşarım. Bir de gelemeyeceğini söylüyorsa demek ki çabalamayacak. E bunu yapacak insan gitsin zaten. Ne demişim ki?
Edit: baskı yapmasın yani çocuğa, ama o yaşlarda pek mantık olmuyor emin olsun bir seneye unutur
Kız senden dolayı değil sana şantaj yaptığı için beğenmedim atmıştım geri aldım :rolleyes:

Bırakın gitsin.
Ben vaktinde gitmedim bana yaptığı şantajdan dolayı, şimdi aynı imkanı elde edemiyorum :KK43:
Bu arada benim sevgilim Azerbaycanlı ve orada yaşıyor ama sanki aramızda hiç mesafe yok gibi, gerçekten sevince böyle oluyor.
Ha sizde şöyle bir durum varmış, çocuk gelemeyeceğini söylüyor o zaman bu iş zaten olmaz ki.

Size şantaj yaptı ve seviyor musunuz?

Gidersen hayatıma son veririm niye diyorsun tamm git eğitimin için ama beni unutursan yuzumu Bi daha göremezsin faln demeliydin

Kusura bakmayın ama psikolojik destek almanız gerekiyor kendinizi baya bir küçük düşünüyorsunuz. Ayrıca sevgiliniz çok akıllı davranıyor eğitim ve kariyer aşk sevgi gibi gelip geçici heveslerden daha önemli.

Son düzenleme:
Merhaba.Lise son öğrencisiyim.Çok güzel giden çocukluktan kalma bir ilişkim var ve bugün sevgilim bana okumak için yurt dışına gitmek zorunda olduğunu yoksa sınıfta kalacağını söyledi.Bulgaristanda dedesinin yanında kalacakmış .Ben bunu öğrenince dayanamadım tabiki yıllardır beraber olup üstelik komşu olup 4 yıl ayrı kalmak istemedim.Dayanamıyorum *lmek istiyorum yaşama olan inancım bitti resmen 2.dönem düzelt ve gitme dedim fakat olmuyor yapamıyorum dedi ama ben onun yerinde olsaydım sınıfta kalmayı göze alırdım onun için .Kendimi çok kötü hissediyorum şükredemediğim için Kurban olduğum Allah'ım onu benden alıyor ben onun gitmesine dayanamam Nası ikna edebilirim gitmemesi için lütfen bana yardım edin kendimi çok kötü hissediyorum ve eğer giderse yaşayacağıma inanmıyorum ...Lütfen onu ikna etmem derslerini düzeltmesi için öneriler verin.Ona giderse hayatıma son vereceğimi ve beni birdaha asla göremeyeceğini onu asla affetmeyeceğim söyledim çünkü çabalamıyor ve beni bu halde bırakıp gitmeyi göze alıyor.Lütfen yardım edin kızlar ben dayanamıyorum ... O pek üzülüyor gibi değil açıkçası ve benim üzülmem ağlamam da umrunda değil gibi .Onu nasıl ikna ederim lütfen yardım edin çok kötüyüm ağlamaktan harap oldum... seviyorum

Kızlar hepiniz kızmışsınız ama lütfen empati de kurun haberi henüz yeni aldım sadece dualarınızı istiyorum lütfen herşey yolunda gitsin sınıfta kalmasın ve gitmesin ...Lütfen dua edin yeter benim için .Amacım sevgilimi üzmek değil 7 8 yıllık bir aşkımız var ve bir anda gitmesi çok koyuyor lütfen anlamaya çalışın.
Empati kurdum...
ÇAlışıp derslerini düzeltmeyi bile beceremeyen bir adamdan eve koca olmaz. Net!!!
Buraya yazdıysan yaşanmış hikayeleride olkuyorsundur, bırak gitsin, dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır.
Ölmek için bir neden değil bu silkelen ve kendine gel.

Bence cocuk sıkılmış ve siz böyle yaptıkça daha da bunalacak bırakın gitsin. Aşkınız o kadar büyükse beklersiniz. İntihar edicem ölücem bunlar çok anlamsız davranışlar. İlişkimiz için iyi yerlere geleceğim bu doğru bir davranış

Ne aski Allah askina
Böyle düşünebilirsin saygı duyarım ama birgün anlarsın umarım
Ne kadar sağlıksız , zararlı bir ilişki.
Geleceği etkileyen manipüle eden bir ilişki.
Çocuğun dersleri de kötüymüş neden acaba? Evcilik oynayacak yaşta aşka meske düşüp okul ne unuttunuz belli ki ailelerinizden biri olsam katiyen izin vermem derhal gönderirim çocuğumu.
Sınıfta kalacak kadar dersleri kötü bu ilişkinin ona kattıgı zarara bakın
gün boyunca birbirimize vakit ayırmıyorsun uz emin olun ben ona derslerini çalışması gerektiğini söylüyorum gün içinde bana gram ilgi göstermiyor fakat yinede ders falan çalışmıyor bizimle ilgili birşey yok ortada kendi önemsemiyor geleceğini ve şimdide bu durumda yoksa bana ilgi gösterdiği zaman ayırdığı falanda yok

Siz ayrılınca *lmeyi göze alabiliyorsunuz (şantaj ya da değil) ama erkek arkadaşınız 2 matematik, fizik çalışamıyor mu :KK70: Baya karşılıklı bir aşkınız varmış. Duayla da dersler düzelmez, Allah akıl, beyin vermiş çalışınca düzelir onun için de fedakarlık gerekir. Siz elinizden geleni yapmışsınız çalış, toparlan demişsiniz. Başka yapacak bir şey yok, gitmek isteyen eninde sonunda gider.

Bu arada 19 yaşındayken hayatımın aşkını bulduğumu düşünmüştüm, en son çocuğun adını dövme falan yaptırcaktım o seviye bir çılgınlık. Ama aradan 2 3 yıl kadar az bir süre geçtikten sonra dahi ne kadar saçma olduğunu, ergenliğimin esiri olduğumu anladım. Bu yaştaki analiz, insanları tanıma yetenekleri maalesef ki ciddi kararlar için yetersiz oluyor.

peki nasıl dayanıcam yazları vb gelemeyecekmiş nası yürütücez ...
Gelmeyecekse seni düşünmüyor değer vermiyor demektir ilişkini gözden geçir bence. Ailesi falanda mi yok burda bu herifinde gelmicem diyor.

Onun dışında kendini kurtarsın buna köstek olmayın. *lmek istiyorum triplerine girip manipüle etmeyin.

Boşver canım ya şu sistemde sınıfta kalan çocuğa anca gülerim benf jsjjddjjdjdjshdhd
Ne erkekler var gözünü sevim bı mal için ne intiharı

kimse sınıfı geçsin diye dua edemem kusura bakma valla hele çalışmayan biri için asla kıta değiştirse gene kalacak. Gitmesi belki daha hayırlıdır hayırlısını isteyin

X