Sevgilimden ayrıldım ama:(

Rachel 2dir denk geliyorum dürüst davrandım demişsin ama gerçekten iyi niyetle uyanıyorum, bu dürüstlük değil. Hem patavatsızlik hem de biraz densizlik, çok kırıcı çünkü, ne kadar belli etmese de gerçekten çok gurur kırıcı bir durum bu. Bir yandan da kendi fikri yok mu da annesinin ağzıyla iş yapıyor diye düşünüyorum. Gerçekten eğer seveyim, ailemi kurayım diye bir düşüncen varsa biraz annenden kop ve kriterlerini tekrar değerlendir. Tanıdığım çoğu erkeğin giyim tarzına eşi yön veriyor, eve de yardımcı alıyorlar. Şu dünyada ayrılmak için olabilecek en küçük şey şu yani. Diğer yandan çocuk adına sevindim çünkü sevmiyordun, sürekli şikayet edecektin, aklın da daha iyisi vardır ben kaçırdım diye başka seçeneklerde kalacaktı.
Direkt annem de değil dağınıklığı da beni etkiledi karar tabiki benim kararım.
Sevmiyormuydum niye üzüldüm bilmiyorum o zaman
Bunun sonu da yokki daha iyisi hep olabilir

Duş alır dişini fırçalar temiz biri.
Ama giyim kuşamda değişir mi bilmiyorum ona da çok yanaşmadı gibi geldi bana değişebilecek şeylet aslında dedi ama üzerine de gitmedi.
Takıldığım tek nokta bakımsızlığı ve çalırşırkenki dağınıklığı yokse uzun boylu yüzü güzel beğenmezsem nasıl ilişki yaşayayım bu kadar
Benim eşim de daginikti bekarken fazlasıyla, evlenince baya toparladi. Dağınık diye ilsiki mi biter

Bence siz biraz daha bekleyin evlenmek için hani belki içinize sinen daha iyi biri çıkar. Gerçi ya çok istediğiniz birisinin de annesi sizi istemesin diye ikna ederse oğlunu. Yani bu kız çok kararsız kendi fikirleri yok hep annesi biliyor kendini ne sanıyor gibi gibi o zaman iş karışır yani.Birde anneye sorun danışın o ayrida ya yanilirsa anneniz alıyormu her konuda sorumluluğu.

Bence siz biraz daha bekleyin evlenmek için hani belki içinize sinen daha iyi biri çıkar. Gerçi ya çok istediğiniz birisinin de annesi sizi istemesin diye ikna ederse oğlunu. Yani bu kız çok kararsız kendi fikirleri yok hep annesi biliyor kendini ne sanıyor gibi gibi o zaman iş karışır yani.Birde anneye sorun danışın o ayrida ya yanilirsa anneniz alıyormu her konuda sorumluluğu.
Tam anlayamadım son cümlelerinizi anneye sorun derken?

Tam anlayamadım son cümlelerinizi anneye sorun derken?
Evlilik yapacağınız yada yapmak istediğiniz kişi hakkkinda annenizin fikrini alın manasında.Anneniz Yaniliyorsa ya bu ayrildiginiz kişi doğru kişiyse siz başkasıyla mutsuz olursanız Anneniz keşke etkilemeseydim dermi

Evlilik yapacağınız yada yapmak istediğiniz kişi hakkkinda annenizin fikrini alın manasında.Anneniz Yaniliyorsa ya bu ayrildiginiz kişi doğru kişiyse siz başkasıyla mutsuz olursanız Anneniz keşke etkilemeseydim dermi
Evet der tabi diyor da kendin karar ver ddiyor

arkadaşlar sevgilimden ayrıldım. Annemin onu beğenmediğini söyledim benim de düşüncelerimin karışık olduğunu söyledim tamam saygı duyarım dedi. Dağınıklık konusunda haklısın aslında düzeltilebilecek şeyler ama istemiyorsan tamam dedi. Ve ayrıldık 3 haftayı geçti.
Başka biri yazdı sonrasında arkadaşın arkadaşı farklı bir şehirde ama düşüncelerimiz uyuşmuyor henüz görüşmedik . Yurtdışına bir kere gitmiş pek fikri yok. Mesleki anlamda uyumluyuz ama farklı açılardan pek uyuşmuyoruz. Ben atıyorum suşi severim yeni şeyler denemeyi severim diyorum o hiç aram yok benim diyor. Biraz daha kapalı bana göre. İyi yanı giyim kuşama önem veriyor bakımlı. Ama sanırım eski sevgilimi özlüyorum onunla baya uyuşuyorduk hata mı ettim diyorum. Ayrılırken de çok olgun ve saygılıydı.
Siz daha çok sevgili olmaya muhtaçmıs gibisiniz. İnsan ayrılık yaşadıktan sonra biraz dinlenir ilişkilerinde ki yanlışlarını analiz eder kendisini değiştirmekle başlar. Bilir ki kendisini değiştirdiği kendisini geliştirdiği zaman doğru insan karşısına çıkar ama siz ilişkim bitti hemen başkası olsun daha iyisi olsun kafasındasınız

Çok kötüydü ama :KK43:
Sifon bile çekilmemiş diyeyim

O nedir ya, o dağınıklık falan değil direkt iğrençlik. İnsan günlerce klozette b.kla yaşar mı kurban olayım nasıl iğrenmez sifona basmaktan da mı acizsin ... şöyle bir şey varsa hemen kaçıcaksın tabi ben de kolltuğun üstüne elbiseleri falan saçılı sandım:kusmuk::kusmuk:Adam otistik mi diye sormuştun bence direkt zeka engelli. Şöyle biriyle evlenmeyi nasıl düşünürsün Rachel adam sifon çekmiyor??? Sorman hata kaç dimdirekt.

O nedir ya, o dağınıklık falan değil direkt iğrençlik. İnsan günlerce klozette b.kla yaşar mı kurban olayım nasıl iğrenmez sifona basmaktan da mı acizsin ... şöyle bir şey varsa hemen kaçıcaksın tabi ben de kolltuğun üstüne elbiseleri falan saçılı sandım:kusmuk::kusmuk:Adam otistik mi diye sormuştun bence direkt zeka engelli. Şöyle biriyle evlenmeyi nasıl düşünürsün Rachel???
Beni koparan da zaten bu oldu Miss:KK43:
B.k değildi de işte yine de kötü yani

Ya sifon çekmeyen adama da güzelleme yaptın burda bir sürü. Bence annem adamı kel diye beğenmedi demek yerine, kaç yaşına gelmiş adam eve misafir de geleceğini bildiği halde sifon çekmiyor deseniz zaten haklı bulurduk seni🙄 kıyafet zevki falan boş işler yani nelere takmışsın nelere tahammül etmişsin.

Çok kötüydü ama :KK43:
Sifon bile çekilmemiş diyeyim
Bunu en baştan yazsaydın direkt kaç derdik. Bu kabul edilebilir bişey değil, kıyafetiyle ilgili bakımsız olması farklı, bu çok farklı. Yani birde senin gelcegini bile bile nasıl sifonu çekmez. Olay sadece üst baş değil. Bu kadarını yontamazsın adam temel şeyleri bilmiyor

arkadaşlar sevgilimden ayrıldım. Annemin onu beğenmediğini söyledim benim de düşüncelerimin karışık olduğunu söyledim tamam saygı duyarım dedi. Dağınıklık konusunda haklısın aslında düzeltilebilecek şeyler ama istemiyorsan tamam dedi. Ve ayrıldık 3 haftayı geçti.
Başka biri yazdı sonrasında arkadaşın arkadaşı farklı bir şehirde ama düşüncelerimiz uyuşmuyor henüz görüşmedik . Yurtdışına bir kere gitmiş pek fikri yok. Mesleki anlamda uyumluyuz ama farklı açılardan pek uyuşmuyoruz. Ben atıyorum suşi severim yeni şeyler denemeyi severim diyorum o hiç aram yok benim diyor. Biraz daha kapalı bana göre. İyi yanı giyim kuşama önem veriyor bakımlı. Ama sanırım eski sevgilimi özlüyorum onunla baya uyuşuyorduk hata mı ettim diyorum. Ayrılırken de çok olgun ve saygılıydı.
daldan dala atlamasan mı? Nefes almayı unutmuşsun biraz ara vermek senin için iyi olabilir

Ay dönüpte başını yakma adamın umarım gururludur senden çok var der kapıyı kapatırım suratına. Bu ne bencillik. Hem annem seni beğenmiyor diye ergence laf et hem gururuyla oyna şimdi öteki kafana uymuyor diye özlüyorum de. Kaç yaşındasın ne bu ergenlik.
Allah sizin gibi insanlardan korusun düzgün insanları çok da saygılı şekilde ayrılmış ya. Herkes ektiğini biçer. ! Suşi yiyecek başka birini bul herkes seninle aynı düşünmek sevmek zorunda değil dünya senin eksenin de dönmüyor armutun sapı üzümün çöpü demeye devam et.

X