Sevgilimden ayrıldım ama:(

Kitabın ismi nedir?
Roma tarihini bu şekilde geniş geniiiişşş, yapıları ile birlikte (yapılarda dahildir heralde yoksa gezerek neden okuyasınız) tek kitapta bulmak benim için bulunmaz bir nimet çünkü. Gerçekten çok sevinirim. İhtiyacım olan bir kitap çünkü.
Tabiki yapılar dahil, kitap geniş değil ben vakit ayırarak gezdim geniş derken onu kastetmiştim.
Genişşşş genişşş neden böyle yazdınız mesajınızda iyi niyet sezemedim sizi konumdan uğurluyorum inşallah siz de gezersiniz benim gibi

arkadaşlar sevgilimden ayrıldım. Annemin onu beğenmediğini söyledim benim de düşüncelerimin karışık olduğunu söyledim tamam saygı duyarım dedi. Dağınıklık konusunda haklısın aslında düzeltilebilecek şeyler ama istemiyorsan tamam dedi. Ve ayrıldık 3 haftayı geçti.
Başka biri yazdı sonrasında arkadaşın arkadaşı farklı bir şehirde ama düşüncelerimiz uyuşmuyor henüz görüşmedik . Yurtdışına bir kere gitmiş pek fikri yok. Mesleki anlamda uyumluyuz ama farklı açılardan pek uyuşmuyoruz. Ben atıyorum suşi severim yeni şeyler denemeyi severim diyorum o hiç aram yok benim diyor. Biraz daha kapalı bana göre. İyi yanı giyim kuşama önem veriyor bakımlı. Ama sanırım eski sevgilimi özlüyorum onunla baya uyuşuyorduk hata mı ettim diyorum. Ayrılırken de çok olgun ve saygılıydı.

Siz sanki bir ara evleniyordunuz yanlis mi hatirliyorum? Bir de sanki asiri bir evlenme merakiniz vardi diye hatirliyorum sizi. Eski sevgilinizle uyusmaniza sevindim. Cok cimriydi sanki? Siz de evlilik meraklisi oldugunuz icin herkesle uyusamazsiniz.

Siz sanki bir ara evleniyordunuz yanlis mi hatirliyorum? Bir de sanki asiri bir evlenme merakiniz vardi diye hatirliyorum sizi. Eski sevgilinizle uyusmaniza sevindim. Cok cimriydi sanki? Siz de evlilik meraklisi oldugunuz icin herkesle uyusamazsiniz.
Yok evliliğe yaklaşmadım henüz
Çok cimri de değil karıştırdınızsa demek
Evlilik meraklısı olsam binkez evlenmiştim

Arkidişler canım kardeşlerim Roma tarihine vb nerden geldi konu adam klozette b.k bırakmış yahuuu :KK51: Catoya Ciceroya gelmeden önce evde duran bir b.k var farkında mısınız:olamaz::olamaz:

Arkidişler canım kardeşlerim Roma tarihine vb nerden geldi konu adam klozette b.k bırakmış yahuuu :KK51: Catoya Ciceroya gelmeden önce evde duran bir b.k var farkında mısınız:olamaz::olamaz:

helada dev aynası asılı olduğu için konu kaçınılmaz olarak buraya vardı sanırım.

Çok kötüydü ama :KK43:
Sifon bile çekilmemiş diyeyim
Kendinizi ifade mi edemiyorsunuz, gelen yorumlara göre mi yorum yapıyorsunuz ben anlamadım sizi.

Bir önceki yorumda temiz biri yazdınız sonra bu yorumu.

Bu adam temiz mi yoksa sifonu bile çekmekten aciz pasaklının önde gideni mi?

Şimdi de ' sevgilim çok cimri değildi, karıştırdınızsa demek' yazmışsınız bir üyeye.

Adam hakkında cimri de cimri diye tutturan, sayfalarca cimriliklerini yazan kimdi?

Kendinizi ifade mi edemiyorsunuz, gelen yorumlara göre mi yorum yapıyorsunuz ben anlamadım sizi.

Bir önceki yorumda temiz biri yazdınız sonra bu yorumu.

Bu adam temiz mi yoksa sifonu bile çekmekten aciz pasaklının önde gideni mi?

Şimdi de ' sevgilim çok cimri değildi, karıştırdınızsa demek' yazmışsınız bir üyeye.

Adam hakkında cimri de cimri diye tutturan, sayfalarca cimriliklerini yazan kimdi?
Çok cimri değil dedim hatta cimri bile denemez genel düşüncem böyle artık o konuyla ilgili değişti çünkü
Temiz derken yıkanır dişi genel bakımı iyi parfüm sıkar. Ama çalışırken sifonu çekmemişti bunu da yeni gördüm daha önce kaldık beraber böyle değildi

Sen yüzmeyi bilmiyorsun su derin değil dalga da yok ama soğuk.

Açıklıyorum: ilişki deneyimin yok, adamla çok zaman geçirmediğin için adamı tanımıyorsun sohbeti hoş geliyor en çok da yabancı para birimi hoş geliyor (tekrarlıyorum asla yardırgamam o da bi bakış açısıdır) başka bir ülkeye gitme bileti gibi (ki o noktada karşına başka olumsuzluklar çıkabilir o konuya girmek istemiyorum o buranın meselesi değil) ama adamı sevmiyorsun içinde pek yeri yok.

Ayrılınca da boşluğa düştünüz onda olan şeyler de olsun onda olmayan şeyler de olan biri olsun diyorsunuz . Öyle yazılımla yazılmış gibi insan bulunmaz. Kumpir gibi istediğimiz şeyleri seçemiyoruz. Üstelik kendi sevdiğimiz kumpiri kendimiz, annemizin sevdiği kumpiri de annemiz yiyor. Anneniz kendine başka kumpir seçsin sizinkine müdahale etmesin.
Annen dışarı gitmeni istemiyor yalnız kalmak istemiyor olabilir/ senin ondan uzakta hayatta kalmakta zorlanacağını düşünüyor olabilir. Adamın sana kötü davranacağını düşünse söylerdi onun da pek umrunda değil gibi. Alttan alttan seni işlemesi bana art niyetli geldi. Sana nasıl davrandığıyla seni nasıl hissettirdiğiyle ilgilenmeyip kıldan bahane bulması tuhaf.

Rachel bi dahakinde direkt anana sor, o kadar zaman uğraştın didindin, psikologlar falan, çöp oldu hep zaman ve emekler. Madem bu kadar anne ağızlıydın, neden girdin bu işlere? Birisi mi var? Sor direkt anana. Kendini de elin adamlarını da yorma.

X