Sevgilin beni istiyor diyen arkadaş !

Minel00

Sağıra sözünü, köre yüzünü süsleme. Yorulursun...
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2015
3.163
9.591
Merhaba.
Nasıl nerden başlayacağım bilmiyorum. Direkt konuya giriyorum. Ben 4-5 ay önce biriyle tanıştım, iş sebebiyle. Onların şirketinin birkaç işi vardı, Beni önermişler. Neyse işlerle alakalı 2 ay kadar görüştük. Ben bu süreçte ilgisini fark ettim ama hanım bey olarak devam ediyorduk. Sonra bir gün onun bürosundayken beni bi yemeğe davet etmek istediğini, ama hayatımda biri vardır belki diye çekindiğini vs söyledi. Hayatımda kimse yok dedim, görüştük. İkimizin de çok sevdiği yakın bir şehre gittik, hatta orda el ele yürüdük, uzun zamandır bunu istediğini vs Bir sürü şey konuştuk, her şey çok güzeldi.

2 ay kadardır görüşüyorduk. Kendisi yönetici konumunda ve gerçekten çok aşırı yoğun. Bu yüzden ben hep bize zaman ayırmadığı konusunda tartışıyordum. İş ilişkimiz var bari o zedelenmesin, arkadaş kalabiliriz vs dedim birkaç defa. Ama yok. Kendisi de haklısın dikkat edeceğim vs hep bir sorun yok abartıyorsun dedi durdu. Bu arada bürosuna öğle yemeklerine, kahvaltılara gidiyorum. Dışarda tatlı yemelere gidiyoruz. Bir yandan da iş devam ediyor. Yani gizli bir ilişki değil aslında.

Diğer tarafta da yakın bir arkadaşım vardı. Hani olur ya, yediğini içtiğini bildiğim. O da aynı şekilde bu ilişkimin detaylarını biliyor. Neyse iş arıyor bulamıyor, bir gün ağladı. Aklıma geldi benim, gidelim sevgilim olacak adam kesin iş bulur, çünkü herkes iş için arıyor vs. Görmüştüm. Kendim için daha zerre bir şey istememiş, yaptığım işin ücretini bile konuşmamışım hala. Neyse söyledim gelin bir konuşalım ne iş ister vs dedi. Aldım kızı adamın bürosuna gittim. Konuştuk falan. İletişim bilgisi bırakmadan çıktık.

Üstüne 1 hafta geçti. Ben evde hastayım bir gün. Adam aradı dedi arkadaşın beni arasın bir iki iş var. Ona söyleyeyim. Tamam dedim. Kıza verdim numarasını arattım. Neyse sonra kızla konuştum ne yaptınız diye, hiç konuştuk söylediği işleri istemedim falan dedi. Tamam dedim.

Bu süreçte 3 gün adam beni asla aramadı. Normalde hastayım, gelip hastaneye götüreyim vs demişti, istememiştim. Ama arar hani biliyorum. Hiç aramadı.
Sonra arkadaş bana bir şey konuşacağım diye evine çağırdı. Gittim. Daha arabamdan inerken çocuğu yanıma gelip annemin arkadaşı bilmem kim abinin de arabasında şu var, biz gezerken gördüm dedi. Elim ayağım boşaldı. Çıktım evine. Oturduğum gibi anlat noldu dedim. Direkt söylediği “o hayatında seni değil beni istiyormuş” ben şok.

Nasıl yani dedim. İşte ben arayınca konuştuk. Sonra aradı istersen yüz yüze görüşelim dedi. Ben de tamam dedim. Konum attım geldi beni evimden aldı. Gittik tatlı yemeye. Orda söyledi. Beni ilk gördüğünde hoşlanmış, çocuğumla kabul ediyormuş istersen başka yerde çalışma, gel benim yanımda ol, sabahtan gel evimi temizle yemeğimi yap, ben sana bakarım seni hayatımda istiyorum dedi diyor. Ee sen ne yaptın diyorum. Ben arkadaşım arada, sen onla birliktesin nasıl olacak demiş. Adam da biz onla arkadaşız aramızda bir şey yok demiş. Bu da sözde arkadaşımın hayatından çık, iş de yapma onu üzme diye konuşmuş. Sözde adam onla aramda bir şey olmadığını ispatlarsam benle olur musun falan demiş. Sonra ne olmuş dersiniz? Tekrar arabasına binip kendini evine bıraktırmış.

Eve gelince adam arıyor sözde, çocukla ilgili bir şey soruyor. Konuşuyorlar. Sonra bu yapışıyor Mine’yle bir an önce konuş diye.
Arada adam sözde mesaj atmış. Bu yer kaplamasın diye aradaki mesajları silmiş. Aynı gün içinde 3 defa hadi konuş, neden konuşmadın hala onla diye mesaj atmış. Adam cevap vermemiş. Bana bunları gösteriyor. Ve adamdan ayrıl bak seni üzer diye bana söylüyor sözde.

Yanında adamı aradım. Hoparlörde. Yalan söylüyor ne terbiyesiz biri asıl o bana Asıldı, yapıştı ondan ayrıl benle beraber ol diye. Sana ille de konuş mesajlarını atabilirim dedi.
Sonra da aradı. Seni kıskanıyor, onla görüşme. İş diye oturduk, başladı seni sormaya kurcalamaya. Ben de ilişkimizi bilip bilmediğini bilmediğimden arkadaşız dedim dedi. O zaman da yapıştı bana. Madem öyle bir şey yapmışım. Neden kendini geri evine bıraktırıyor, neden konuş hadi konuş diye mesajlar atıyor vs dedi.

Ben bi 10 gündür. Kızla ara ara konuştum ama adamın ısrarla telefonlarını bile açmadım. İşlerim yarım yamalak kaldı, ücretini almadım bile. Ben kız arkadaşı kendimce aklamak için çok uğraştım. İlk andan beridir onun sözüne güvendim, tüm işe rağmen adamı sildim hayatımdan. Ama onun da masum olmadığını düşünüyorum. Çünkü dün birbirimize girdik. Resmen gerçek düşüncelerini gördüm diyebilirim. Artık onla da asla görüşmem. Siz benim yerimde olsanız ne düşünür ne yaparsınız ?
Güncelleme(14.01.24):

Şuan kim konuyu hortlattı da 50 bildirim gelmiş konudan diye bakarken fark ettim mesajı :)

İyiyim şükür. Gayet iyiyim. Tabi bi adam geri döndü. Hemen yıl başından önce. Ben bir şey yapmadım sen neden beni bıraktın, nolur devam edelim diye.

Daha dün bile aradı. Düzenli bir şekilde arıyor yaklaşık 20 gündür. Henüz görüşmedim yüz yüze, ama görüşeceğim. Bana anlatacakları varmış. Bakalım neymiş.

Kadın da kaç defa mesaj attı. Arkadaşlarıma yazdı falan. Engelledim ben her yerden. Arkadaşlarım da engelledi. Şuan ne durumda bilmiyorum. Onla hiç görüşmedim tabi konuyu açtıktan sonra.

Son düzenleme:
İkisinin de sakladigi bir şeyler var, o yüzden hikaye tamamlanıyor zaten. Olaya tam olarak vakıf olmaya çalışmayın bile, gerek yok. Son tahlilde zaten ikisi ile de görüşmüyormuşsunuz. Ki olması gereken de bu.

Bu arada arkadaşınızın çocuğuna üzüldüm. Annesi bir arayış içerisindeyken umarım çocuğunu ziyan etmez. Siz de ücretini alırsınız inşallah tabii ki.

İkisinin de sakladigi bir şeyler var, o yüzden hikaye tamamlanıyor zaten. Olaya tam olarak vakıf olmaya çalışmayın bile, gerek yok. Son tahlilde zaten ikisi ile de görüşmüyormuşsunuz. Ki olması gereken de bu.

Bu arada arkadaşınızın çocuğuna üzüldüm. Annesi bir arayış içerisindeyken umarım çocuğunu ziyan etmez. Siz de ücretini alırsınız inşallah tabii ki.
Arkadaşı hiç aramamış. Beni ilk gündendir arıyor. Hiç açmadım. Dün ısrarla arayınca açtım ne var artık diye. Neden açmıyorsun, bi yalancının lafıyla işleri nasıl yarıda bırakırsın. Yeter artık ben seni akıllı bi kadın sanardım, bu hikaye sana normal geliyor mu? Ben sana bile 2 ay sonra açıldım. İlk defa oturduğum insana nasıl bunları derim aklın basıyor mu dedi. Yüz yüze konuşucaz vs dedi kapadım.

Kız da dün aramış beni, ben sana hiçbir şey yapmadım. Tanıştırmasaydın sen de napim dedi sinirimi zıplattı. Onu da sildim hayatımdan sonuç olarak evet. Ama iş mevzusunu napacağım hiç bilmiyorum

İkisi de leş insanlar. Ne kadar iyi bir insansınız ki yüzlerini gördünüz.
Beni dün akşam aradı. Diyor ay çocuğumun öğretmeni bana asıldı bugün. Ben de dedim ne alaka, 4 gündür tanıyorsa nasıl asıldı. Dedi 2 gündür arabasıyla bizi eve bırakıyor. Ben de dedim herkesin arabalarına binersen cesaret bulur tabi. Bir cırladı anlatamam.

Seninki beni ilk gördüğünde etkilenmiş işte. Seni istemiyor anlamıyor musun. Arabasına binmesem de söyleyecekti bana zaten. Benim ne suçum var, ben sana bir şey yapmadım vs. Bide utanmadan kavga etti benle nasıl arabaya bağlarım diye. Ben de dedim ikiniz de birbirinizden iğrenç, birbirinizden korkunçsunuz diye. Bide bana laf saydırdı haspam utanmaz

Beni dün akşam aradı. Diyor ay çocuğumun öğretmeni bana asıldı bugün. Ben de dedim ne alaka, 4 gündür tanıyorsa nasıl asıldı. Dedi 2 gündür arabasıyla bizi eve bırakıyor. Ben de dedim herkesin arabalarına binersen cesaret bulur tabi. Bir cırladı anlatamam.

Seninki beni ilk gördüğünde etkilenmiş işte. Seni istemiyor anlamıyor musun. Arabasına binmesem de söyleyecekti bana zaten. Benim ne suçum var, ben sana bir şey yapmadım vs. Bide utanmadan kavga etti benle nasıl arabaya bağlarım diye. Ben de dedim ikiniz de birbirinizden iğrenç, birbirinizden korkunçsunuz diye. Bide bana laf saydırdı haspam utanmaz
Ay bu nee 🫣

İkisini de çıkarın hayatınızdan. Kadın kesinlikle haksız bakmış yağlı kapı hemen sizi satmış, diyelim ki adam haklı kadın nasıl bir yüz buluyor da onla konuştun mu diye ısrarla mesaj atabiliyor. hadi yüzsüzlüğün zirvesinde ,adam diyemiyor mu ne konuşması ne saçmalıyorsun, sonrasında engelleyemiyor mu? 3 gün boyunca da sizi hiç aramıyor. Hem kadına sadece arkadaşız demişse sizle neyi konuşacak. Baştan sona tutarsız yalanlar. İşle ilgili resmî mesaj atın tek o konuyu konuşun, profesyonelce işi bitirip bir daha muhatap olmayın

Kurgu olsa keşke. Çok fena. Adam ispatlayabiliyosa arkadaşınıza yol vereceksiniz mecbur.
İkisine de yol verdim aslında. Ama ikisi de ispatlayamıyor aslında.

Ben hep bu kadın bunu neden uydursun dedim ama mesaj attı tersledim diyor. Hani mesaj diyorum. Sildim diyor. Gösteriyor. İlk konum attığını silmemiş. Arkadakileri sözde silmiş. Son konuş konuş dediklerini silmemiş. Adamla hiç yan yana gelmedim, hiç konuşmadım. Ama onun da ispatlayabileceğini sanmam

İkisini de çıkarın hayatınızdan. Kadın kesinlikle haksız bakmış yağlı kapı hemen sizi satmış, diyelim ki adam haklı kadın nasıl bir yüz buluyor da onla konuştun mu diye ısrarla mesaj atabiliyor. hadi yüzsüzlüğün zirvesinde ,adam diyemiyor mu ne konuşması ne saçmalıyorsun, sonrasında engelleyemiyor mu? 3 gün boyunca da sizi hiç aramıyor. Hem kadına sadece arkadaşız demişse sizle neyi konuşacak. Baştan sona tutarsız yalanlar. İşle ilgili resmî mesaj atın tek o konuyu konuşun, profesyonelce işi bitirip bir daha muhatap olmayın
Adam tek bir mesaj bile atmamış. Ne kabul etmiş ne inkar etmiş. Sözde arada mesaj atmış bu terslemiş. Ama telefonunda yer kaplamasın diye silmiş.

Beni deli eden kadındaki yüzsüzlük hala. Gelmiş bana onu aklamak için bana suçlu diyemezsin. Ne var iş için tatlı yemeye gittiysem, madem şerefsizdi tanıştırmasaydın napim dedi deli etti beni

İkisinden de midem bulandı
Ikisinide şutla gitsin
Karakter yoksunları
Bide ağladı zırladı. Ben ne sana arkadaş olabildim, ne çocuğuma anne olabildim. Bu hayatta hiçbir işe yaramadım falan. Ben kendine bir şey yapmasın diye üzülme hayat devam ediyor bu da geçer modunda takıldım enayi gibi. Dün bi laf söyleyince kendisi bana dedi görüşmeyelim diye haspam

Adama da güvenemedim ama arkadaşınız bayağ sallamış. Kim toplasan 1 saat gördüğü insana seni çocuğunla kabul ediyorum der en gerizekalısı bile şu cümleyi hmen kurmaz. Belli arkadaşınız göz koymuş, ben olsam önce onu çıkarırım hayatımdan adamı darlayan o.

İkisi de iğrenç ama aklınızda kalacaksa arama dokumlerini isteyin kim kimi aramış, bir de yer kaplamasin diye aradaki mesajları silinmez, orda başka şeyler dönmüş. Ben nedense arkadaşınızın yalan söylediğini düşünüyorum. Sizi genelde kıskanır mi ? Adam çok mu zengin ?
Adam çok çok zengin.
Adam seni çok kıskanıyor dedi.
Ben özellikle bir kıskançlık sezmemiştim, ama etrafımdakiler demişti.
Ha bide ben de boşandım. Çocuğum yok. Güzel bir işim var. Hep bunları söylerdi. Senin yerinde olsaydım diye falan. Bilmiyorum artık.

İkisiyle de görüşmeyi temelli kesin. Adamla yaptığınız işten alacağınızı da ihmal etmeyin ama
Alacağımı almak için görüşmem gerek iş daha bitmedi.

Ayrıca devam edecek bir işti. En az 3 yıl kadar.
Kız diyor ki adama dedim işlerini de al onun hayatından çık. Özgüvene bak sen.

Adam çok çok zengin.
Adam seni çok kıskanıyor dedi.
Ben özellikle bir kıskançlık sezmemiştim, ama etrafımdakiler demişti.
Ha bide ben de boşandım. Çocuğum yok. Güzel bir işim var. Hep bunları söylerdi. Senin yerinde olsaydım diye falan. Bilmiyorum artık.
Bence baya olay çıkarın ki ikisi de bir araya gelemesin, adamdan arama kaydı vs isteyin mesajları göstersin, hatta numaradan inandim vs diyin bakalım neler olacak
. Arkadaşınız adamı elde etmek için uğraşacak bence . Yetişkin bir adamın görür görmez çocuğunla kabulum fln diyecek deli divane aşık olacağını sanmıyorum

Kız arkadaşınızın davranışları kabul edilebilir olmasa da anlattıkları daha doğru geldi bana. Adam bariz yalan söylüyor bence.

Ama siz arkadaşınızı biraz daha suçlamaya meyillisiniz. Önceden herkesin arabasına binme gibi davranışları sizi rahatsız etmiyor muydu? İlla ki önceden de tarzı aynıdır.

Ben olsam ikisini de çıkarırım hayatımdan.

X