Sevgilinin hayatını yaşamak istemesi

Selam arkadaşlar,

Size çok iyi davranan ama uçkuru için süre isteyen, çok iyi mesleği olan, sizinle gerçekten evlenmek isteyen ex mi? Yoksa karakteri çok düzgün, sizle aynı işte olan, daha yakışıklı yeni biri mi? Yaşım 29. Eski sevgilim çok iyiydi bir şekilde değişti takılmak için ayrılıp yalvararak geri döndü. İkimizde cinsellik yaşamamış kişileriz. Oda herkes gibi takılmak istedini, evlenmeden önce içinde birşey kalmasın istiyormuş. Ailesine felan beni istemeye gelceklerini söyledi. Evlenmek istediğine eminim, ama bende bi soğuma var. Ayrıldım ayrılıyorum. İkna ediyor bir şekilde. Bunu geçiçi olduğunu söylüyor. Ya bu tarz birşey yaşamış olan varsa yorum yapabilir mi? Yeni biri mi değerlendirilmeli?
Yeni birini düşünmeye başladıysan eski zaten bitmiştir bence 👍🏻 o yüzden kesinlikle yeni biri

Ashahah daha neler duycaz bakalim 😅😅😅 madem herseyi yasamak istiyor hic evlenmesin o zaman. Cok gezenin ayagina b*k bulasir, her türlü hastaligi kaparsiniz.

İnsanlar artık beni şaşırtmıyor ne bekliyorsun ne umuyorsun. Düzenli testlere girersin artık 😵‍💫 ayrıca evlenicem senle demesi de yalan. Ya belli yaşa gelince kadınlar da nedir bu özgüvensizlik onun senle evlenmesine mi bel bağladın bu mu yani kör topal hatta boyle .. olsun ama evlenelim. Biraz kendinize saygınız olsun be.
Ölene kadar bekar kal daha karlısın seni koyduğu konuma bak. Ne halt yiyorsa yesin atanamamış bakir şimdi mi gözü açılmış?
Birde öyle laflar ediyormuş ki inanasın var demek ki ya da bir uzmana gözükmen lazım bu duygusal boşluk sana herşeyi yaptırır valla yazık.♀️

Son düzenleme:
Ailesine felan beni istemeye gelceklerini söyledi. Evlenmek istediğine eminim
Yaaa 🥰🥰🥰 bu ulvi kutsal kişiye söylediyse demek ki niyeti ciddi. Yarın yatakta iliğini kemiğini kurutan kadını bulunca vazgeçmez asla. Erkeğin annesine " iki sene sonra istemeye gidelim" deme sözü namus hükmündedir.
🧿 🧿
Bence bunu bırakma . En azından ne bok olduğu belli. Yeni adamda kimbilir ne arızalar çıkacak, bilmiyorsun ki:)

Bu tip adamlardan midem bulanıyor siz birde onunla evlenecek adaydınız, adamın mayası bozuk düzelmez o ama ağzı ile laf yapıyor eninde sonunda kandıracak sizi, cinsel hastalık dahi bulaşır size ,arkana bakmadan kaç

Selam arkadaşlar,

Size çok iyi davranan ama uçkuru için süre isteyen, çok iyi mesleği olan, sizinle gerçekten evlenmek isteyen ex mi? Yoksa karakteri çok düzgün, sizle aynı işte olan, daha yakışıklı yeni biri mi? Yaşım 29. Eski sevgilim çok iyiydi bir şekilde değişti takılmak için ayrılıp yalvararak geri döndü. İkimizde cinsellik yaşamamış kişileriz. Oda herkes gibi takılmak istedini, evlenmeden önce içinde birşey kalmasın istiyormuş. Ailesine felan beni istemeye gelceklerini söyledi. Evlenmek istediğine eminim, ama bende bi soğuma var. Ayrıldım ayrılıyorum. İkna ediyor bir şekilde. Bunu geçiçi olduğunu söylüyor. Ya bu tarz birşey yaşamış olan varsa yorum yapabilir mi? Yeni biri mi değerlendirilmeli?
30 yaşına kadar yaşayamamış mi hayatını ben onu anlayamadım.eee ilişkiye de girmiyoruz diyorsunuz? Daha önceden yapamadığı şeyleri, şu saatten sonra yapabileceğini düşündükten özgüven nereden geliyor?

Son düzenleme:
Aynı işyerindeki karakteri düzgün adamı salın, gidin sizinle arasındaki ilişkiyi dondurup dağa taşa sürtmeye giden keko ile evlenin, düzgün adamı rahat bırakın, asıl erkek yüzük getirene kadar yedek kulübesinde tutmayın adamı, o da gitsin kendine daha doğru düzgün, ayağı yere basan, tamamen onun olacak birini bulsun.
Öyle diyor da o düzgün mü bakalım?

o kadar fazla cinsel yolla bulaşan hastalık var ki. aklın şaşar

benim rahmim enfeksiyon kaptı temizleyene kadar canım çıktı. çok korktum her gün kocayı yedim. cinsel yolla bulaşan değildi benimki ama bunun korkusu yetti. o hpv testinin sonucunu görene kadar dokuz doğurdum

kaç kurtar eskisinden kendini

X