Sevgilinin hayatını yaşamak istemesi

İnsanlar artık beni şaşırtmıyor ne bekliyorsun ne umuyorsun. Düzenli testlere girersin artık 😵‍💫 ayrıca evlenicem senle demesi de yalan. Ya belli yaşa gelince kadınlar da nedir bu özgüvensizlik onun senle evlenmesine mi bel bağladın bu mu yani kör topal hatta boyle .. olsun ama evlenelim. Biraz kendinize saygınız olsun be.
Ölene kadar bekar kal daha karlısın seni koyduğu konuma bak. Ne halt yiyorsa yesin atanamamış bakir şimdi mi gözü açılmış?
Birde öyle laflar ediyormuş ki inanasın var demek ki ya da bir uzmana gözükmen lazım bu duygusal boşluk sana herşeyi yaptırır valla yazık.♀️
Ya evlenicem demesinin önemi yok. Tek seçenek evlenmek için o değil. Ama haklısınız genel olarak, aciz durum. Bilmiyorum ya ailesi benimle görüşmek istiyor, bir şey yapamayacagım dedi. Ama asla güvenmıyorum.

Benim de böyle bir arkadaşım vardı, onun eleman biraz azgındı, e gençler daha evlenecekleri de belli değil, kız demiş en sonunda git nerede işini görüyorsan gör, ben evlenene kadar bişey yapmam. Evlendiler sonra çocuk falan yaptılar. Evet, çocuğun ailesinin durumu iyiydi. Garibanın teki olsa o kız orda ona s...ri çekerdi zaten. 🍭
Mesleği olmayanla başlamam zaten

Yaaa 🥰🥰🥰 bu ulvi kutsal kişiye söylediyse demek ki niyeti ciddi. Yarın yatakta iliğini kemiğini kurutan kadını bulunca vazgeçmez asla. Erkeğin annesine " iki sene sonra istemeye gidelim" deme sözü namus hükmündedir.
🧿 🧿
Bence bunu bırakma . En azından ne bok olduğu belli. Yeni adamda kimbilir ne arızalar çıkacak, bilmiyorsun ki:)
ahahahhahahshshshwhwhhwh bende bırıne asık olur dıye dusunuyorum zaten

Tüm erkekler böyleymiş, ben olmasam zaten asla evlenmezmiş. Aklında kalsın istemiyormuş.
Ben erkeğim, yaparım. Pipili doğanlara otomatik olarak böyle bir hak yüklendiğini düşünüyor galiba. Siz de bu fikirde misiniz? Bazı kadınlar erkeklerin “ihtiyaçları” olduğunu, sevgilisi bu ihtiyacını gideremiyorsa erkeğin mecburen dışarıda gidereceğini, bunun çok doğal olduğunu düşünür. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Ben erkeğim, yaparım. Pipili doğanlara otomatik olarak böyle bir hak yüklendiğini düşünüyor galiba. Siz de bu fikirde misiniz? Bazı kadınlar erkeklerin “ihtiyaçları” olduğunu, sevgilisi bu ihtiyacını gideremiyorsa erkeğin mecburen dışarıda gidereceğini, bunun çok doğal olduğunu düşünür. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?
Asla böyle düşünmüyorum, ben ayrılıyorum 10 saat konusuyor . İşte yapmıcam dıyor vs. Ya benim güvenim gitti. Evlendikten sonrada aldatır diye düşünüyorum yada takıldığı kızın birine aşık olur.

Selam arkadaşlar,

Size çok iyi davranan ama uçkuru için süre isteyen, çok iyi mesleği olan, sizinle gerçekten evlenmek isteyen ex mi? Yoksa karakteri çok düzgün, sizle aynı işte olan, daha yakışıklı yeni biri mi? Yaşım 29. Eski sevgilim çok iyiydi bir şekilde değişti takılmak için ayrılıp yalvararak geri döndü. İkimizde cinsellik yaşamamış kişileriz. Oda herkes gibi takılmak istedini, evlenmeden önce içinde birşey kalmasın istiyormuş. Ailesine felan beni istemeye gelceklerini söyledi. Evlenmek istediğine eminim, ama bende bi soğuma var. Ayrıldım ayrılıyorum. İkna ediyor bir şekilde. Bunu geçiçi olduğunu söylüyor. Ya bu tarz birşey yaşamış olan varsa yorum yapabilir mi? Yeni biri mi değerlendirilmeli?
29 yaşına kadar kimseyle sevişmemiş tam evleneceği sırada aklına gelmiş ve 1-2 tur dönmek için sizden izin mi istedi?

Asla böyle düşünmüyorum, ben ayrılıyorum 10 saat konusuyor . İşte yapmıcam dıyor vs. Ya benim güvenim gitti. Evlendikten sonrada aldatır diye düşünüyorum yada takıldığı kızın birine aşık olur.
Size böyle bir teklifte bulunması bile hakaret olur. Her yerden engellemeniz gerekirdi bu teklifi getirdiği an. Korkunç bir zihniyet adamdaki!

Ya evlenicem demesinin önemi yok. Tek seçenek evlenmek için o değil. Ama haklısınız genel olarak, aciz durum. Bilmiyorum ya ailesi benimle görüşmek istiyor, bir şey yapamayacagım dedi. Ama asla güvenmıyorum.

Valla şahsen çağırır bir güzel rezil ederim oğlunuz karı kız peşinde koşmak istiyor yatmak kalkmak istiyor diye 😂 ee fikriniz ne derim.

Valla meliscim şu cümleleri duyup hala senle iletişime geçmesine izin veriyorsan "o yapabilir bana asla izin vermez" kafayapisini kabulleniyorsan sen de ondan çok farklı değilsin bence. Demek ki kendini bu kadar değersiz görüyorsun ki adam sana bu hakaretleri edip edip seni ikna etmeye çalışıyor, sen de her seferinde buna izin veriyorsun. Kusura bakma ama bu senin suçun
"Yamuk s.kini 30 yıldır bir yere sokamamissin, burada bana ne anlatıyorsun ya, hadi hadi çarşin pazar , tuttuğun altın olsun. Seni her yerden engelliyorum, bir daha da karşıma çıkma, vallahi bu sefer dövdürttürürüm, demedi deme!" Yaz, spotifyden bile engelle . İs yerine mi geldi? Görüşme yolla . Evine geldi zili mi çalıyor? Açma
Zor şeyler mi?

Başka birileriyle birlikte olmak için ayrılıp sonra da kimseyi bulamayınca geri dönmesi ve sizin de aklınızın karışması yorum yapamadım bu kısma
Adamın size saygısı yok korkusu da olmayacak.

Yarın bir gün diyelim ki evlendiniz riskli bir hamilelik yaşadınız ilişki yasak, ben bir gidip işimi göreyim 9-10 ay dayanamam derse ne yapacaksınız?

Valla meliscim şu cümleleri duyup hala senle iletişime geçmesine izin veriyorsan "o yapabilir bana asla izin vermez" kafayapisini kabulleniyorsan sen de ondan çok farklı değilsin bence. Demek ki kendini bu kadar değersiz görüyorsun ki adam sana bu hakaretleri edip edip seni ikna etmeye çalışıyor, sen de her seferinde buna izin veriyorsun. Kusura bakma ama bu senin suçun
"Yamuk s.kini 30 yıldır bir yere sokamamissin, burada bana ne anlatıyorsun ya, hadi hadi çarşin pazar , tuttuğun altın olsun. Seni her yerden engelliyorum, bir daha da karşıma çıkma, vallahi bu sefer dövdürttürürüm, demedi deme!" Yaz, spotifyden bile engelle . İs yerine mi geldi? Görüşme yolla . Evine geldi zili mi çalıyor? Açma
Zor şeyler mi?
Adamın parası var, işi iyi, bi daha böyle kocayı nerden bulacam diye düşünüyor. Bulabildiğinin en iyisi bu bence, ben bi dağa taşa sürtüp geleyim sonra evlenelim diyen aç abazanın çenesini 10 saat dinleyen kadının da zaten pek bi numarası yoktur, gerçekten daha iyisini bulamaz, kadın haklı.

Ya yapcak kapasite yok

Şu cevaplardan sonra sizin de çok sağlıklı bir kafada olmadığınıza emin oldum

Bunu duyduğunuz an nasıl her yerden engellemediniz inanamıyorum. Şahsıma hakaret kabul ederim bir daha böyle biriyle bir kelime konuşmayı, değil şans vermek.

X