Anket Sevgilinizin veya eşinizin bir bayan sanatçıya veya mankene ....

Sevgilinizin veya eşinizin bir bayan sanatçıya veya mankene hayranlık ...

• Ankete Katılan
    139
[SUB]Kendileri benim hayran olduğum yabancı bir oyuncuya e-mail yolladığı mı gördü:KK53: hatta yazdıklarımı da bir güzel okumuş :KK1: haliyle köpürmeye başladı :KK16: Sevdiceğim adamın tüm dizilerini ve izlediğim dizinin yeni bölümlerini ayrıca eski bölümlerini izlememi bile yasakladı :KK1: :KK16: allahtan yeni sezon ekim de çıkacak :KK1: kaçıramam izlemem gerek :KK17::KK19:dört gözle ekimi bekliyorum :KK1::KK20:sanırım bende aynı tepkiyi sevdiceğime verirdim. :KK54::KK16::nazar:[/SUB]

Son düzenleme:
Kıskanırım tabi.tv çksa bşka kanal açarm yada .öyle bişey olamaz of bende sormuyorum ya korkumdan.:)aslnda ben paul hastasym ama o bunu blmyor hahaha.ama o begenemez:)

Kıskanırım tabi.tv çksa bşka kanal açarm yada .öyle bişey olamaz of bende sormuyorum ya korkumdan.:)aslnda ben paul hastasym ama o bunu blmyor hahaha.ama o begenemez:)

Sizde benim gibi korkudan soramayanlardansınız :KK1: bu arada hangi Paul ? Paul wesley mi ?

Son düzenleme:
Asuman krause yi beğenir çocuklugundan beri.
Kıskanmam. Ne kıskancam, anca ööööle ciğerci kedisi gbi bakar :KK70:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

[SUB]Hiç sormamak daha iyi canım :KK1:yoksa içim içimi yiyecek her defasında dile getirecem hiç gerek yok :KK19: bende yakalandım :KK14: şimdi size izletmez adamın filmlerini :KK1:[/SUB]

Zaten biliyor gbi bazen filmleri çıkıyor çok sacma film diyip maç açıyor:)
Benimki gençken daha lisedyken günlük tutmş günlügn kapagna yelloz britneyi koymuş.:KK43:
Kv öyle tutyor.temzlerken buldm.
Çok sinirlendm.snra ddmki amaan o zaten kartlaşmş ben çıtır taze hatunum:)(
Of bk gene aklma geldi

Hiç bilmiyorum varmı :44: Amann önemli değil, sadece bakıyor dokunamıyor ya derdim :KK60:

Zaten biliyor gbi bazen filmleri çıkıyor çok sacma film diyip maç açıyor:)
Benimki gençken daha lisedyken günlük tutmş günlügn kapagna yelloz britneyi koymuş.:KK43:
Kv öyle tutyor.temzlerken buldm.
Çok sinirlendm.snra ddmki amaan o zaten kartlaşmş ben çıtır taze hatunum:)(
Of bk gene aklma geldi

B]:KK1::KK1: tahmin edebiliyorum ruh halini canım.... Konuyu açınca ne cevap veriyor. Yaa yaa tabii işlerine gelmiyorya kıskançlıktan amaaan çok saçma diyorlardır :KK1: hep onlar mı kıskandıracak:KK19:Malesef kartlamış yok çirkin yok kilolu yok makyaj güzli diye diye teselli ediyoruz kendimizi :KK17: ama hepsi öyleeee bir kere estetikli çoğu hııııhhhhh:KK19::KK19: [/B]

Son düzenleme:
[B]:KK1::KK1: tahmin edebiliyorum ruh halini canım.... Konuyu açınca ne cevap veriyor. Yaa yaa tabii işlerine gelmiyorya kıskançlıktan amaaan çok saçma diyorlardır :KK1: hep onlar mı kıskandıracak:KK19:Malesef kartlamış yok çirkin yok kilolu yok makyaj güzli diye diye teselli ediyoruz kendimizi :KK17: ama hepsi öyleeee bir kere estetikli çoğu hııııhhhhh:KK19::KK19: [/B]

Çocuktm ozman diyor:)
Evet ya bzen kliplerne bkyrum fotoşopu kim bulduysa sövüyorum.
Erkekler bunu bilmyo ya.:)))

Var beğendikleri hepsi de esmer kavruk tenli hatunlar nicole baş düşmanım :) ama şöyle bi tezatlık var ki ben de hastayım o kadına:) tabi birde vampire diaries deki damon :) ne hissettiğimi anlaması için damon dedim sırf merakından diziyi izledi.artık nicole yok onun için :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Çocuktm ozman diyor:)
Evet ya bzen kliplerne bkyrum fotoşopu kim bulduysa sövüyorum.
Erkekler bunu bilmyo ya.:)))

Yoook anam anlamazlarrrr ne kadar anlatırsak anlatalım iki gün sonra eski hallerine dönerler victoria secret meleklerini bile orjinal kusursuz sanıyorlar hepimize o makyaj kapatıcılar phptoshop yapsalar bizde süper taş oluruz ahh ahh darlandım gene :KK19: photoshop varya her derde deva ister kilolu yapar ister zayıflatır :)))

Son düzenleme:
Yoook anam anlamazlarrrr ne kadar anlatırsak anlatalım iki gün sonra eski hallerine dönerler victoria secret meleklerini bile orjinal kusursuz sanıyorlar hepimize o makyaj kapatıcılar phptoshop yapsalar bizde süper taş oluruz ahh ahh darlandım gene :KK19: photoshop varya her derde deva ister kilolu yapar ister zayıflatır :)))

Örnk.aslnda çrkn olup facede güzel çkan kzlar bu imkanla öyle oluysa onlar nasl olmasn.:)
Fotoşopu hep kadnlar yaptgı ilglendgi için biliyor olabilirler mi?:erkek bilmiyor çünkü bunlarla fazla ilglenmyor benc ondan:)ay ne fenayız.
Benm telde de fotoşop var.
:KK66:

Var beğendikleri hepsi de esmer kavruk tenli hatunlar nicole baş düşmanım :) ama şöyle bi tezatlık var ki ben de hastayım o kadına:) tabi birde vampire diaries deki damon :) ne hissettiğimi anlaması için damon dedim sırf merakından diziyi izledi.artık nicole yok onun için :)

Ahahaha koptm.
Nicole shrzngermi cnım
Okadnda güzel ha şmdi allah var.

Örnk.aslnda çrkn olup facede güzel çkan kzlar bu imkanla öyle oluysa onlar nasl olmasn.:)
Fotoşopu hep kadnlar yaptgı ilglendgi için biliyor olabilirler mi?:erkek bilmiyor çünkü bunlarla fazla ilglenmyor benc ondan:)ay ne fenayız.
Benm telde de fotoşop var.
:KK66:

Harbiden ne fenayız biz kadın milletinden korkulur :))) evet evet onların işi olmuyo bu tarz programlarla :)) biz daha ilgiliyizz bende de var programlardan her kadında vardır illa ki. :)) erkeklerin düşündüğü bir şey yok ki biz herşeyi düşünüyoruz en ince ayrıntısına kadar onlar ne güzel kafa rahat. :)))

Neee anaam birisi " DAMON " dedii :KK53: bende çoookk seviyorum damon'ı sevdiceğim öğrendi sağolsun diziyi daha izlediğini duymayayım dedi eee ian' a mail yollayıp sonra da arkamda delil bırakırsam böyle olur....:KK1: allah için çok yakışıklı çocuk :KK17:

Harbiden ne fenayız biz kadın milletinden korkulur :))) evet evet onların işi olmuyo bu tarz programlarla :)) biz daha ilgiliyizz bende de var programlardan her kadında vardır illa ki. :)) erkeklerin düşündüğü bir şey yok ki biz herşeyi düşünüyoruz en ince ayrıntısına kadar onlar ne güzel kafa rahat. :)))

Evet ya.of bk gene şey oldum.ndmek britney ndmek günlük:)

Aman canım eşine bir şey deme de gece gece adam diyecek nerden geldi aklına durduk yere :KK1: hem bak lisedeyken hayranmış:18:

Evet zaten dyoki sen daha altna yapydun be:KK66: o zmanlar
Of olsun ya zaten kılm o kadna .bende neyapyrum blymusun.:)
Britney katty nin makyajsız hallerni telefnuma indrrum bilerek.:))
Oda bzen telfnuma bkp kz bunlar kim dyo?:)bende ya aşkm öyle bakydum megerse linkmiş hemen indi telfnuma silsene onu diyorum.:))

X