Anket Sevgilinizin veya eşinizin bir bayan sanatçıya veya mankene ....

Sevgilinizin veya eşinizin bir bayan sanatçıya veya mankene hayranlık ...

• Ankete Katılan
    139
Hayranlık olarak değil ama severek dinlediği bazı kişlerin klibi çıkınca kanal değiştiriyorum mp3 olarak dinle ne işin var kliple diyorum :KK14:

kıskanırım inanılmaz derecede rahatsızlık duyarım hele yanımda derse bilmiyorum artık ne tepki veririm :p

O pelin patuyu begenir ben de bredley cooper hastasiyim evet kiskanirim ama unlu sonucta olur oyle seyler

Yanında ben varken o kadına niye hayranlık duyuyo tabi kıskanırı :KK12:

Kıskanmam ne kıskanacağım. Sonuçta benim de sevdiğim şarkıcılar oyuncular var.

:KK34:Evet sinir olabilirim.Hayranlık ne ya!:63:

1)Karşılıksız algılama: Yani bakıp, Allah sahibine bağışlasın iç sesi.(Ki uzak ihtimal.)
2)Gayet salya akıtarak bakmak.(Ki adamlar galiba bu şekilde bakıyorlar.)

Kiskanirim.. bence kiskanmak ta gerekli..sonucta onlarda insan degil mi? :) yani soyle dusunuyorum belki de o sahsin cevresinde olabilse ulasabilse tanidigi olsa o kisiyle birlikte olabilirdi.. su an ulasamadigi icin hayranlik duyuyor..bilmiyorum anlatabildim mi:) ama kiskanirim ha bi kadini begenmis sokakta iste vs ha bir unluyu..ayni hesap.. ama Allahtan sevgili esim bu konuda zeki, ser verip sir vermez begendigi varsa, ve her kadina yorum yapar, yok burnu buyuk, yok agzi yamuk, yok bacaklari carpik, yok zayif olabilir ama beli odun gibi bilmem ne, ay ben de bir sevinirim bir sevinirim anlatamam yaani :KK70: :KK70: yani benim dr hayran oldugum insan yok mu? Var ama fiziken degil de yaptiklari ise genel olarak hayranlik duyarim. :)

:KK34:Evet sinir olabilirim.Hayranlık ne ya!:63:

1)Karşılıksız algılama: Yani bakıp, Allah sahibine bağışlasın iç sesi.(Ki uzak ihtimal.)
2)Gayet salya akıtarak bakmak.(Ki adamlar galiba bu şekilde bakıyorlar.)
Tabi canim..o sekilde bakarlar.. sonucta erkekler direkt fiziki olarak bakar olaya.. fizik iyiyse yuzu istedigi kadar cirkin olsun cogu erkek icin o kadin guzeldir.. valla kafalarini kirarim hepsinin:KK11::rolleyes::rolleyes: :KK70:

X