Sevgilinmnizi / eşinizi insan içinde haksız duruma düşürüp alaya alır mısınız ?

"kendine yapılmasını istemediğin şeyi başkasına yapma" sözünü düstur edinmiş biri olarak elbette yapmam, yapamam, yapılmasına da izin vermem. böyle davrananlara da gerçekten çok kızıyorum.

ben cok sık rastlıyorum
ınanın

asla yapmam..biz kavga etsek bile sevgilimle ne benimkilerin nede onunkilerin yanınd asla belli etmez pot kırmyız kimse anlamaz bile tartıştığımızı'ki kaldıki rencide edip küçük düşürüp alay edicem ASLAAA....

kaşımaz ama kaşısada yada farklı bi davranışta bulunsada kimsenin yanında aşağılamam

canı ne isterse yapar sizene derim geçerim istediğini yapsın herşeyi hoşuma gider benim aşkımın:)

bende askimi kimsenin yaninda rencide etmem.. hos bisi degil..
eger sen yaparsan baskasi daha neler söyler.. oyüzden kimseye firsat vermiceksin...
sevgilinini/kocani herkesten önce sen korumalisin hep.. oda seni tabii..

bende askimi kimsenin yaninda rencide etmem.. hos bisi degil..
eger sen yaparsan baskasi daha neler söyler.. oyüzden kimseye firsat vermiceksin...
sevgilinini/kocani herkesten önce sen korumalisin hep.. oda seni tabii..

aslında bu bakıs açısı da dogru
adamını ezdırmıcen kı ezmesınler,
sonra ezık bı sevgılın olur cıkar,
ama ezık olursa senı daha ulasılmaz görmez mı ?

ben her ne olursa olsun başkalarının yanında-buna aileler de dahil- nişanlımı rencide edecek bir şey yapmam...çünkü o da bana aynı saygıyı gösteriyor...
olay anında durumu kurtarmaya konuyu dağıtmaya çalışırım...başbaşa kaldığımızda da ilk fırsatta tatlı bir dille rahatsızlığımı dile getiririm...bizde bu yöntem bu zamana kadar hep işe yaradı:smiley-cool:

ben her ne olursa olsun başkalarının yanında-buna aileler de dahil- nişanlımı rencide edecek bir şey yapmam...çünkü o da bana aynı saygıyı gösteriyor...
olay anında durumu kurtarmaya konuyu dağıtmaya çalışırım...başbaşa kaldığımızda da ilk fırsatta tatlı bir dille rahatsızlığımı dile getiririm...bizde bu yöntem bu zamana kadar hep işe yaradı:smiley-cool:

hımmm, ınsan ıcınde konu degstırırım,
yanlızken tatlılıkla ıfade ederım :1closedeyes: ıyı gıbı

ay çok ayıp öyle şey olur mu...asla asla yapmam
bir kere yanlışlıkla yaptım kuzeninin yanında şaka yapmaya çalıştım
ama o da biraz fazla kaçtı kıpkırmızı olmuştu benimki
ama bana hiç birşey demedi orda..artık ben çok dikkat ediyorum..bilerek asla yapmam
bir mevzumuz varsa aramızda hallederiz ama kimse yokken

gobek kasıma olayı bıraz uzak ama yapmaz cunku okadar kalabalıkta ama onun gıbı seyler olunca kısmeye laf soyletmez tabıkı o benım bırıcık sevgılım

ay çok ayıp öyle şey olur mu...asla asla yapmam
bir kere yanlışlıkla yaptım kuzeninin yanında şaka yapmaya çalıştım
ama o da biraz fazla kaçtı kıpkırmızı olmuştu benimki
ama bana hiç birşey demedi orda..artık ben çok dikkat ediyorum..bilerek asla yapmam
bir mevzumuz varsa aramızda hallederiz ama kimse yokken

bu şekılde aslında bıraz ezmiş olacaksınız
ama yapmam dıyorsunuz, mutlu ılıskının sırrı mı desek.....
:icecream:
yapmamak dogrusu dıyenler cogunlukta.. :1closedeyes:

gobek kasıma olayı bıraz uzak ama yapmaz cunku okadar kalabalıkta ama onun gıbı seyler olunca kısmeye laf soyletmez tabıkı o benım bırıcık sevgılım

hayır tam tersı,
sevgılın göbek kaşıycak sen de uvaaa bu nee yaaa kendıne gel hahahayyyy
adam senı ben dagdan mı aldım uvahahaha dıye dalga gecıceksın ınsan içinde
mıllet de hımm şuna bak dıyecek, buna göre şekıllenecek ya onlar da ezıcek ya da sen bı kademe büyüğünü sanıcaksın...

senı ezmez tamam pekı ya sen onu ??

Kesinlikle esimi baskalarinin yaninda kücük düsürmem ve öyle yapanlari kinarim...esimde beni kücük düsürmez

benim bitanemdir o istediğini yapar,haksız da olsa onu savunurum tabi kii:roflol:

başkalarının yanında eşini küçük düşürmek yada düşürülmek asla doğru değil
zaten ben böyle bişey yapsam eşim kıyameti koparır

bence de insan çok rencide oluyor:KK43:

evet kucuk düşürdüklerınde rencıde oluyoruz
pekı kendımzı kötu de hıssedıyor ve daha baglanıyoruz gıbı gelıyor bana ?
ezıklıgın gucu mu
sız böyle yapmaz mısınız hıc, hıc ezmıyorum ezse bıle mı dıyorsunuz kaydirigubbakcemile5

evet kucuk düşürdüklerınde rencıde oluyoruz
pekı kendımzı kötu de hıssedıyor ve daha baglanıyoruz gıbı gelıyor bana ?
ezıklıgın gucu mu
sız böyle yapmaz mısınız hıc, hıc ezmıyorum ezse bıle mı dıyorsunuz kaydirigubbakcemile5

iki taraf içinde canım
ben sevmiyorum insanların içinde bir şey yaşamayı

benim eşim görgüsüz biri değildir ondan insanların yanında nasıl davranacağını bilir yanlış davranışları olursa da yalşnızken uyarırım herkesin içinde onu rencide etmem ve aynı şekilde onunda beni küçümseyip aşağılamasını istememkaydirigubbakcemile2

X