Sevgilinmnizi / eşinizi insan içinde haksız duruma düşürüp alaya alır mısınız ?

eşim başkalarının yanında göbeğini kaşımaz...
başkasının yanında değil benim yanımda bile kaşıdığını hiç görmedim...
eşimi hiç toplum önünde rencide etmedim etmem bile ...
oda beni etmez...
hoşuma gitmeyen bir hareketi olursa evde söylerim neden böyle yaptın diye...

aşağılamam, ama çok bozulurum
ev gidincede uyarırım hemen

Eşimi kimsenin yanında rencide etmem ettirmem ama o da göbeğini kaşımaz herkesin içinde yapsa evlenmezdim zaten

kesinlikle rencide etmeyiz,ayıp zaten başkalarının yanında sadece eş değil;herkes için geçerli bu...

kimse rencıde etme taraftarı degıl anladıgım

etrafımda gorduklerımse tam tersi.. fisfisfis

Sevgilimi herkes içinde tabiki rencide etmem...
Çünkü aynı şekilde bende insan içinde rencide edilmek istemem...

sadece eş sevgili olarak değil çocuğunuzu bile diğer çocukların yanında rencide etmemelisiniz
hiç kimseyi hiç bir insanı
karşınızdaki yapılmaması gereken bir tavırda bulunmuşsa o an değil
yalnızken uyarıp önüne geçmelisiniz
o an yapılan rencide etmek olur ve faydası olmaz
daha sonra yapılansa uyarı olur ve yerini bulur
ama amaç itinayla rencide etmekse kişi kendinden bilir iş derim ben..

eşim nerde nasıl davranılacağını benden de iyi bilir.
ama şu kadarını söyleyim,
ben eşime herhangi bir sebeple kızgın bile olsam,
eğer yanımızda başkaları var ise (aile dahil )
asla yansıtmam.
bizden başka hiçkimse ne tartışmamızı bilsin,
ne aramızdaki diyalogları..
o bu konuda benden daha hassastır.
ben onun kalitesine a:asigim:şığım önce zaten :)

bende eşimi asla kimsenin yanında rencide etmem.gerçekten canımı sıkan bişey olduysa başbaşa kalınca söylerim

ınsan ıcınde asaglamaya gırıyor degıl mı ,
baskaları da bızden örnek alır onlar da laf ederse ne yaparız

demek baskası yanında korumalı,
yanlızken konusulmalı

cok garıp... :dilcikar:

aslında bu bakıs açısı da dogru
adamını ezdırmıcen kı ezmesınler,
sonra ezık bı sevgılın olur cıkar,
ama ezık olursa senı daha ulasılmaz görmez mı ?

kolonyacim neden öyle olsunki??
sende eger sevdigin insani ezer ve ezdirirsen o insan birgün senin ona deger vermedigini düsünecekdir ve ayriliga kadar gider yani..
senin dedigin gibi "ulasilmaz" diye görmez bence... böyle yaparak kendinden uzaklastirirsin... :))

gerçekten de bir kadın erkek ilişkisinde işi en baştan koparan tavır budur.Erkek kolay kolay ezilmez,ezik kalmaz.ıçine atar,ve seni aslında o anda silmiş demektir.Bazen kesinlikle haksızken bile insan için de haksızsın denmez,demem.Erkekler bazı ortamlarda kendilerini rahat hissederler,göbek te kaşır,başka şey de yapabilirkaydirigubbakcemile3.Burda önemli olan eğer uygunsuz bir davranış varsa da kadının o davranışı örtmesidir.ılişkilerde bu çok öenmli bir nokta bence:kahve:.

valla rahatsiz oldugum seylero gozlerimle soylerim ben ama genelde rahatsiz da olmam.. o gobegini kasidiginda ohom ohom derlerse ben gider gobegini kasirim.. sevgili jesti kilifina girer o olaydan da yirtar.. mesela bizimki saclarini hic duzeltmez unuutur ya da ben sever gibi yapip saclarini hep duzeltirim boyle arkadas ortaminda, herkes de askimmiza yorar iki sekilde kurtarmis oluruz. :)

valla eşim her zaman kibar ve düşünceli birisidir kaç yıl oldu sevgiliykende dahil beni hiç rezil etmedi yada zor durumda bırakmadı bende onu ....eşimle dalga geçmekmi? onunla herzaman gurur duyarım sadece...

X