Sevgilisi olan bir adamı tek yemeğe çağırmak

Ay hanımlar kadını nasıl masum buldunuz anlamıyorum. Bi iş yerinde 3 senelik sevgili olmayı geçiyorum iki bakışsan zaten yayılır herkes gayette bilir kız tutup bile bile yürümüş işte. Millet artık nişanlı evli demeden teklif ediyorda sevgilisi olandan mı çekinecek. Adam gelmiş demiş böyle böyle dedi diye iyide yapmış konu sahibi kavga çıkartmamalı ekmeğe yağ sürmemeli. Cool ol kıskansanda içinde bastır iki adım geride dur bakalı sevgilin ilgi karşısında götü başı dağıtacak mı yoksa sadakatini koruyacak mı. Eşimle aynı kurumdayız bizde yayılmasın dedik gizledik (1-2ay kadar ) bana sürekli teklifler gelmeye devam edince ilan ettik mecburen tutup ne var ya adamın biri geldi beni yemeğe çıkardı (arkadaşca )desem eşim kafamın içinde beyin olup olmadığından şüphe duyardı 😄 biz kadınlar kaçın kurasıyız safa yatmayalım hiç.

İş yeri yemekhanesinde ne olcak yaw diye küçümsemeyin sakın. Hey yavrum hey😏
Arkadaşlar (özellikle beğenmeyenler Z zxshermine S Simli Kalem B bibi95 ) bu yorumu bu konuya ithafen yazmadım. Elbetteki iş yerinde iş arkadaşlarıyla yemek yenir.
Kendimde yiyorum hatta zaman zaman.
Sadece iş yerindeki yemekhaneler kalabalık olur, flört vs olmaz diye düşünmeyin dedim.
1.5 sene önce çalıştığım fabrikanın yemekhanesinde nelere şahit oldum bilemezsiniz. Ben onu kastettim. Yani her yemek yiyen masum masum yiyip kalkmıyor.
O kadar kalabalığın içinde çok da güzel flörtleşiliyor😏

Arkadaşlar (özellikle beğenmeyenler Z zxshermine S Simli Kalem B bibi95 ) bu yorumu bu konuya ithafen yazmadım. Elbetteki iş yerinde iş arkadaşlarıyla yemek yenir.
Kendimde yiyorum hatta zaman zaman.
Sadece iş yerindeki yemekhaneler kalabalık olur, flört vs olmaz diye düşünmeyin dedim.
1.5 sene önce çalıştığım fabrikanın yemekhanesinde nelere şahit oldum bilemezsiniz. Ben onu kastettim. Yani her yemek yiyen masum masum yiyip kalkmıyor.
O kadar kalabalığın içinde çok da güzel flörtleşiliyor😏
Zaten konu sahibinin açtığı konuda herkes masum masum yiyip kalkmıyor kısmına dahil olduğu anlaşılıyor daha çok

Ay hanımlar kadını nasıl masum buldunuz anlamıyorum. Bi iş yerinde 3 senelik sevgili olmayı geçiyorum iki bakışsan zaten yayılır herkes gayette bilir kız tutup bile bile yürümüş işte. Millet artık nişanlı evli demeden teklif ediyorda sevgilisi olandan mı çekinecek. Adam gelmiş demiş böyle böyle dedi diye iyide yapmış konu sahibi kavga çıkartmamalı ekmeğe yağ sürmemeli. Cool ol kıskansanda içinde bastır iki adım geride dur bakalı sevgilin ilgi karşısında götü başı dağıtacak mı yoksa sadakatini koruyacak mı. Eşimle aynı kurumdayız bizde yayılmasın dedik gizledik (1-2ay kadar ) bana sürekli teklifler gelmeye devam edince ilan ettik mecburen tutup ne var ya adamın biri geldi beni yemeğe çıkardı (arkadaşca )desem eşim kafamın içinde beyin olup olmadığından şüphe duyardı 😄 biz kadınlar kaçın kurasıyız safa yatmayalım hiç.
Gerçekten yorumunuzla tam konuya deginmissiniz. Bende böyle düşünüyorum bu fikirde yazdım. Eşiyle sevgilisiyle aynı yerde çalışanlar vardı benim çalıştığım zamanlarda da fakat toplu yemeğe cikilirdi. Kimse kimsenin sevgilisine kadına teklif etmeden sadece erkege gel yemek yiyelim demezdi. Pes vallahi. Modernlik genişliğe kayıyor sanki ters görüşte gitgide

İş yeri ilişkilerini sevmem işte bu gibi nedenlerle ve ayrılınca sonu kötü olabiliyor yani böyle giderse siz yada sevgiliniz iş yerine özel hayatini taşıyor ve iş yeri çalışma performansı düşüyor gibi gerekçelerle işten cikarabilirsiniz herşey yöneticinin yada işyeri sahibinin kulağına su kaçırmaya bakar tek bir söze yani ...onun dışında eşiniz değil nisanliniz değil işyerinde iş ile ilgili konularda konusmasina karisamadiginiz gibi diğer türlü yaoacagi konuşmalar olursa yaoabileceginizin en fazlası ayrilmak olur gelin ata binmiş ya nasip demiş her sevgili eş olmadığı gibi her eş de ömürlük olmuyor

Bence insanlar bu konuda boşuna tartışıyorlar. Konu sahibi kaç kez siteye girdi çıktı kimseye cevap bile verme tenezzülünde bulunmadı. Kendisini savunan arkadaşlara ayıp bence. Hatta ben de konu sahibini destekleyen mesaj yazacaktım ama kendisi bile konuyu ve olumsuz yorumları iplemiyorken amaaan banane dedim 🙃

Burda kizin iyi niyetli olmadigini anlamak için dahi olmaya gerek yok. Ilk vukuati degilmis cunku. Aslinda onlar da farkinda ama herkes kendi tarzina uyani destekliyor. Korler sagirlar misali. Zaten ifadelere bakinca baskasinin sevgilisine karsilikli yemek davetinde bulunup sevgiliye haber bile vermeyecek, is arkadasinin ayağını kaydiracak karakterde olanların imzalarini görebiliyorsunuz. Bkz⬇️

Son düzenleme:
Burda kizin iyi niyetli olmadigini anlamak için dahi olmaya gerek yok. Ilk vukuati degilmis cunku. Aslinda onlar da farkinda ama herkes kendi tarzina uyani destekliyor. Korler sagirlar misali
Vukuat nerede ? İşle ilgili konunun içeriğini , bahsi geçen kişilerin iş yerindeki görev ve kıdemlerini bilmiyoruz. Kadın "bu işi X Bey yapsın, X Bey yapmalı bence vb" dediği için kime göre, neye göre vukuatlı sayılıyor ?

Vukuat nerede ? İşle ilgili konunun içeriğini , bahsi geçen kişilerin iş yerindeki görev ve kıdemlerini bilmiyoruz. Kadın "bu işi X Bey yapsın, X Bey yapmalı bence vb" dediği için kime göre, neye göre vukuatlı sayılıyor ?
Kadin öyle bir şey demedi nerede yazmışım x bey yapmalı dediğini. Bizim ustlerimizin görevin benden alınıp sevgilimin yapmasini istediğini yazdı yüzlestirince de onun uydurduğu ortaya çıktı. Hatta durumu anlattığım mesajda onu uyardılar sanırım bile yazmıştım. Açık olmasına rağmen tamamen yanlış anlamışsınız.

İş konuşmak için değilse, hep takıldığı arkadaş da değilse, ilişkiniz de biliniyorsa kimse durduk yere hadi gel öğle yemeği yiyelim demez. Yemeğe çıkma sırasında sevgiliniz o kişinin yanında olsa neyse, yemek yiyeceğiz sen de gel denebilirdi genelde kimin kiminle konuştuğu yemeğe çıktığı bellidir.

Olay sevgilinde bitiyor ama bazı erkekler başka kızın flörtüne karşı koymaz karşılık verip sizi kıskançlıkla suçlayıp ilişkinizin bozulmasına sebep olabiliyor. Bazıları da uzak durup karşı tarafa set çekiyor gelen flörtü reddediyor. Mesele sevgilinde bitiyor kendi haline bırak izle sevgilinin yüz veresi varsa zaten totosuna tekme yeme zamanı gelmiştir.

Siz aynı isyerinde olmasanız orada olmasanız çok normal derdim arkadaş olabilir.

Ama siz yanlarındayken sizi özellikle çağırmayıp onu çağırması hem ayıp hem de bence kötü niyetli olabilir. Am sizin birlikte olduğunuzu bilmiyor mu acaba? Biliyorsa bence çok ayıp insan bir erkek arkadaşını sevgilisinin yanında neden tek yemeğe çağırır yani? Konu aklıma yatmadı pek.

Siz aynı isyerinde olmasanız orada olmasanız çok normal derdim arkadaş olabilir.

Ama siz yanlarındayken sizi özellikle çağırmayıp onu çağırması hem ayıp hem de bence kötü niyetli olabilir. Am sizin birlikte olduğunuzu bilmiyor mu acaba? Biliyorsa bence çok ayıp insan bir erkek arkadaşını sevgilisinin yanında neden tek yemeğe çağırır yani? Konu aklıma yatmadı pek.
Benim de aklıma yatmıyor işte. İlişkimizi bildiğinden eminim ya bilmese bile hep beraberiz, bu kız da her gün yüz yüze baktığım bir insan niye beni bu şekilde dışlama girişiminde bulunuyor. Akıl var mantık var sevgilim beni bırakıp niye gitsin.

Merhaba, 2,5 yıllık bir ilişkim var. Hızlıca durumu anlatayım. Sevgilimle aynı iş yerindeyim, bazı nedenlerden dolayı iş yerinde bir ilişkimiz var diye acikca söylemedik. Ama zaten herkes biliyor. Çok uzun olmasın diye ayrıntılara girmek istemiyorum ama biliniyor beraber olduğumuz.

Sorum şu, gecen gün bir kız gelip sevgilime diyor ki gel öğle yemeğine gidelim. Ben izinli değilim oradayım, bizim ilişkimizi biliyor hadi diyelim bilmedi yaklaşık 3 yıldır hep beraberiz zaten beraber gelip gidiyoruz, öğle arasında beraber, bir iş olduğunda aksam oturup birbirimizi bekliyoruz vs. Bu kız daha önce de herkesin olduğu gruba benim yapacağım bir işi, üstlerimizin işin öneminde dolayı benim değil de sevgilimin yapmasını istediğini ima eden bir şey yazmıştı. Sonra benim çok canım sıkıldı ve gidip mesajı da göstererek sorumluya sorduk (normalde ben pek oyle seyler yapmam tamam diyip geçerim) sorumlumuz ben öyle birsey demedim falan dedi hatta onu uyardılar sanırım sonra, görev paylaşımı yapması gerekiyor ama bambaşka şekilde lanse ettiği için.

Bu yemeğe çağırma olayi beni çok rahatsız etti bunu düşünüyorum nasıl 3 yıldır biriyle beraber olan bir adama gelip gel yemeğe gidelim diyor (Teklif ettiği şey hep beraber gitmek değil öyle olsa takılmam ama sadece ona diyor) bugün de sevgilimi o kızla bir meseleyle ilgili konuşurken görünce patladım kavga ettik. Canım sıkkın. Ben ilişkiler konusundan pek anlamıyorum. İnsanları da çözemiyorum. Haksız mıyım size sormak istedim.

Bu kız daha önce de herkesin olduğu gruba benim yapacağım bir işi, üstlerimizin işin öneminde dolayı benim değil de sevgilimin yapmasını istediğini ima eden bir şey yazmıştı. Sonra benim çok canım sıkıldı ve gidip mesajı da göstererek sorumluya sorduk (normalde ben pek oyle seyler yapmam tamam diyip geçerim) sorumlumuz ben öyle birsey demedim falan dedi hatta onu uyardılar sanırım sonra, görev paylaşımı yapması gerekiyor ama bambaşka şekilde lanse ettiği için.

Burda kizin iyi niyetli olmadigini anlamak için dahi olmaya gerek yok. Ilk vukuati degilmis cunku. Aslinda onlar da farkinda ama herkes kendi tarzina uyani destekliyor. Korler sagirlar misali. Zaten ifadelere bakinca baskasinin sevgilisine karsilikli yemek davetinde bulunup sevgiliye haber bile vermeyecek, is arkadasinin ayağını kaydiracak karakterde olanların imzalarini görebiliyorsunuz. Bkz⬇️

Kadin öyle bir şey demedi nerede yazmışım x bey yapmalı dediğini. Bizim ustlerimizin görevin benden alınıp sevgilimin yapmasini istediğini yazdı yüzlestirince de onun uydurduğu ortaya çıktı. Hatta durumu anlattığım mesajda onu uyardılar sanırım bile yazmıştım. Açık olmasına rağmen tamamen yanlış anlamışsınız.

Konu mesajınızda "sevgilimin yapmasını istediğini ima eden" ifadesini kullanmıştınız. Bu ifadenin bir iş yazışmasındaki halini yazdım.

Sevgiliniz = X Bey

X