Sevgilisinden Ayrılanlar Kulübü

Böcüük :cry: ah ne kadar sevindim senden haber aldığıma, iyi olduğuna. Dilerim ki bütün kulüp üyeleri iyidir, mutludur, huzurludur... kendimizi hayatın en zor çilesini çekiyor sandığımız o günler ne güzel günlerdi aslında..
Ben o zamanki fırtınalı ilişkimi taçlandırmayı başardım ve evlendik biz 2017'de.
Geç kavuştuğum o canım sevgilimi maalesef 14 ay önce kaybettim...
Gerçek ayrılığın, çaresizliğin ve acının ne olduğunu ben o zaman anladım işte.
Şimdi onca yaşananlardan sonra diyorum ki keşke ayrılsaydık ama o hayatta olsaydı, bir yerlerde nefes alsaydı.
Velhasıl kelam Böcük, dediğin gibi..."hayat"
Seviyorum seni :KK200:

Monaammm :KK43:

İlk cümlelerinle bir anda mutlu oldum, sonra okuduklarım için çok çok üzgünüm.
Sana yürekten sabırlar diliyorum, güç diliyorum. Işıklar içinde, nurlar içinde uyusun hayat arkadaşın :KK43:
Ben de seni seviyorum, buralardayım ben, bir şeye ihtiyacın olursa.

Monaammm :KK43:

İlk cümlelerinle bir anda mutlu oldum, sonra okuduklarım için çok çok üzgünüm.
Sana yürekten sabırlar diliyorum, güç diliyorum. Işıklar içinde, nurlar içinde uyusun hayat arkadaşın :KK43:
Ben de seni seviyorum, buralardayım ben, bir şeye ihtiyacın olursa.
Amin canım benim sağolasın, Allah kimseye yaşatmasın, çok zormuş çok.
Şu anda artık bu aklımla geçmişte tartıştığım, ayrı kaldığım her bir gün için deli gibi pişmanım.
Hoşgörüsüz, anlayışsız davrandığım, yapıcı olamadığım, dinlemediğim ya da duymadığım her bir an için deli gibi üzgünüm. Tabii onlar o zamanların gerekleriydi, yaşadık, yaşanıyor bir şekilde... sonra sonra anlıyor öğreniyor insan, ama işte hayat dediğin de hep bu sonradan anlamaların bir bütünü zaten..
Ben de şu anda senin gibi mutlu olmayı olamasa da en azından bir şekilde yoluma devam edebilme, hayatta kalabilme çabasındayım. Allah büyük..

X