Sevgilisiyle ayrı ülkelerde olanlarrr... Gelin dertleşelim

kızlar sevgilim şu an seferde ve ben onu çooooooookkkkkkk özledim ya geçmiyo günler bi türlü dayanamıyorum 35 gün boyunca ne bi mesaj ne bi telefon. çok özlüyorum. çabucak geçsede gelse artık :)

hosgeldin tatlim aramizaa:KK3: sevgilin kaptan mi? 35 gün boyunca telefon msj hic bsy yok mu??
of daha zormus ya:26: yeni mi cikti ki sefere?

ahaa burası tam benlık
bızde ayrı ülkelerdeyız sevgılımle
anlatsam roman olur....

daha 2 gün oluyor yanından gelelı, şımdıden çok özledım...:KK14:

yeni mi geldin yanindannn? bak cok kiskandim simdiii:KK53:
üzülme canim benim en sanslimiz sensin yeni gorusmussun :)) bu arada sende hosgeldin bu kervana :KK16:

şekerim onu bulsalar biz yeni bişey isteriz bu gidişle :KK1::KK1: kız cidden olsa iyi olur ama haa :KK1::KK1::KK1:

yok kizz bunu bulsunlar yeter banaa:KK1::KK1:

yok kizz bunu bulsunlar yeter banaa:KK1::KK1:[/QUOTE]
olmadı sen bulursun bu özlemle şekerim yaa :KK1:

yok kizz bunu bulsunlar yeter banaa:KK1::KK1:
olmadı sen bulursun bu özlemle şekerim yaa :KK1:[/QUOTE]

bu gidisle oyle olacak bizim halimizi dusunup bi sevaba girelim sunu icat edelim diyen yokki :KK37:

yanlis devirde dogmusuz soyle bikac yuz yil sonra dogsak belki boyle bi derdimiz olmazdi:KK1:

olmadı sen bulursun bu özlemle şekerim yaa :KK1:

bu gidisle oyle olacak bizim halimizi dusunup bi sevaba girelim sunu icat edelim diyen yokki :KK37:

yanlis devirde dogmusuz soyle bikac yuz yil sonra dogsak belki boyle bi derdimiz olmazdi:KK1:[/QUOTE]
aman ya bize kimseden hayır yok ışınla mışınla olacak iş değil bu biri benimkiyle konuşsa da çabuk gel dese daha çok makbule geçer :KK1::KK1::KK1:

yeni mi geldin yanindannn? bak cok kiskandim simdiii:KK53:
üzülme canim benim en sanslimiz sensin yeni gorusmussun :)) bu arada sende hosgeldin bu kervana :KK16:

Hoşbulduk şekerım :KK42:
evet yenı geldım, şımdıden bıdaha ne zaman gıtsem dıye düşünüyorum :KK25:

Anlatın bakalım sevgılısı uzakta olan hatunlar
Nerde sevdıklerınız
ne zamandır berabersınız..
Kavuşma ıhtımalı var mı :KK53:

gerçi zaten söylemiştim ama olsun bi daha söyliim :KK1: daha tazecik bi ilişkim vaaaar 1 ayı bi kaç gün geçti :KK1: aşkım avusturyada aralıkta ziyarete gelicek ondan sonra yazın gelicek tamamen kavuşmaya da daha çoooook var :KK1:

pekı sen türkıyede mısın
nasıl gıdıyor şımdılık :KK1: yazın mı tanıştınız
okuyor musun? Senın onun yanına gıtme ıhtımalın yok mu

ne kadar çok soru sordum :KK17:

pekı sen türkıyede mısın
nasıl gıdıyor şımdılık :KK1: yazın mı tanıştınız
okuyor musun? Senın onun yanına gıtme ıhtımalın yok mu

ne kadar çok soru sordum :KK17:
ewt canım ben türkiyedeyim. şimdilik çoook süper gidiyo aman allah bozmaz inşallah. ewt yazın tanıştık zaten uzaktan akrabayız ama tanışmak bu yaza kısmetmiş :KK1: ben okuyorum şu an hemşirelik mezunuyum atama bekliyorum aynı zamanda da üniversite okuyorum. ben şu an onun yanına gidemem ne yazık ki anca nişan filan olur da öyle gidebilirim malum :KK34:

ewt canım ben türkiyedeyim. şimdilik çoook süper gidiyo aman allah bozmaz inşallah. ewt yazın tanıştık zaten uzaktan akrabayız ama tanışmak bu yaza kısmetmiş :KK1: ben okuyorum şu an hemşirelik mezunuyum atama bekliyorum aynı zamanda da üniversite okuyorum. ben şu an onun yanına gidemem ne yazık ki anca nişan filan olur da öyle gidebilirim malum :KK34:

tesadüfe bak bende hemşıreyım :KK1:

hadi ya iyiymiş:KK1: sorular bitti mi kız bittiyse sıra sende :KK1:

bitti bitti :nazar:

bız erkek arkadaşımla çooook seneler önce tanıştık
asılıyordum ona ufaktan ufaktan ama pas vermıyordu, kız arkadaşı varmış..
2OO9 yılında kafam estı türkıyeye yerleşmeye karar verdım, bız görüşmeye başladık, kız arkadaşından ayrılalı baya olmuş, bende yenı o zaman kı erkek arkadaşımdan ayrılmıştım
neyse ışte kısa keseyım, bız konuşmaya başladık, ben tek başıma yaşamaya başladım bılmedığım bı ülkede
bana yardımcı oluyordu, sonra sevgılı olduk
bır buçuk sene aynı evde kaldık, aralık ayında tekrar yurtdışına döndüm, babamın sağlık sorunları vardı ve çok ıyı bı ış teklıfı aldım
sevdığımı orda bırakmak zorunda kaldım geldım ışte..
bı sene olcak ışte farklı ülkelerdeyız.. ama en fazla 2 ayda bır görüşmeye çalışıyoruz, tabı ış yerınden ızın alabılırsem..
en son ıkı gün önce yanındaydım :KK16:

böyle ışte :nazar:

bitti bitti :nazar:

bız erkek arkadaşımla çooook seneler önce tanıştık
asılıyordum ona ufaktan ufaktan ama pas vermıyordu, kız arkadaşı varmış..
2OO9 yılında kafam estı türkıyeye yerleşmeye karar verdım, bız görüşmeye başladık, kız arkadaşından ayrılalı baya olmuş, bende yenı o zaman kı erkek arkadaşımdan ayrılmıştım
neyse ışte kısa keseyım, bız konuşmaya başladık, ben tek başıma yaşamaya başladım bılmedığım bı ülkede
bana yardımcı oluyordu, sonra sevgılı olduk
bır buçuk sene aynı evde kaldık, aralık ayında tekrar yurtdışına döndüm, babamın sağlık sorunları vardı ve çok ıyı bı ış teklıfı aldım
sevdığımı orda bırakmak zorunda kaldım geldım ışte..
bı sene olcak ışte farklı ülkelerdeyız.. ama en fazla 2 ayda bır görüşmeye çalışıyoruz, tabı ış yerınden ızın alabılırsem..
en son ıkı gün önce yanındaydım :KK16:

böyle ışte :nazar:
anaaam iki gün önce mi yapma bee yarama tuz bastın :KK5:

X