Sexteki son durum

eso66eso

Üye
Kayıtlı Üye
29 Haziran 2022
36
7
31
Herkese merhaba, sex esnasında argo veya küfür yada başka şeyler söylüyor mu eşleriniz ? Sex yaparken başkasını hayalinde kurma da olabiliyormuş ama diğeri sizce normal mi ?

Herkese merhaba, sex esnasında argo veya küfür yada başka şeyler söylüyor mu eşleriniz ? Sex yaparken başkasını hayalinde kurma da olabiliyormuş ama diğeri sizce normal mi ?
Kocamla ilişki yaşamak 1.5 yılımı aldı, bunları yapmayı hayal edemiyorum 🤦
Benlik değil 😂

Güncelleme geliyor demek, sex yaptıkça 🤦😂
aynen. biz daha ilk çıkan sürümü kullanıyoruz, ilkel. çiftleşme zamanı gelince erkeğim em nadide danslarını icra edip beni ah-uh sesleriyle tavlıyor, görev tamamlanınca da herkes koltuğun bir köşesine tırmanıyor

Offf be anam deşme yaaaaraaaamı ah neler neler diyor ilk insana iniyor, bana diyor kapı hayali kur, muslum ol, örümcek gibi tavandan in…
🤪🤪🤪
Biliyomusun geçen gün kelepçe almış kırbaç almış kelepçe belinde kırbaç ağzında totosunda acı biberli boxer odaya bi girdim fantezi dünyam rengarenk bu daha hiç bir şey replikleri….
😝😝😝
Ondan sonra dedi ki yemeğin yanına cacık yap ben şokkkk hemen bi koşu gittim küçük çengel koy salatalığı aldım cacık yaptım….

Normal anam normal sen hayır deme adama sakın:):):):):):).

aynen. biz daha ilk çıkan sürümü kullanıyoruz, ilkel. çiftleşme zamanı gelince erkeğim em nadide danslarını icra edip beni ah-uh sesleriyle tavlıyor, görev tamamlanınca da herkes koltuğun bir köşesine tırmanıyor
Bizim kullandığımız sürümü bilemeyeceğim ama gayet memnunuz 🤸😁😁
Vücut çorabı fantezisi fena olmuyor 🙊
Ama konu sahibinin dediği fanteziler benim bunyeme ağır gelir 😀

Herkesin zevki başka, kimi küfür sever kimi erotik cümleler, kimi inlemeden başka ses istemez. Sen neyden hoşlanıyorsan o normal. Ama başkasını hayal etme kısmını karıştırma sonra reele dönmeye kalkışabilir o

Dirty talking türkçe olmuyo ya, bi kere deneyelim dedik de gülmekten üstümüzü başımızı toplayıp uyuduk 😂😂😂😂
Onun da adabı vardır her halde ya, ya da bize uyacak hali vardır. Erotik bir dil kullanma, yaptıklarını küfürsüz olarak anlatma gibi. Her çiftin bir "ev içi dil"i olduğunu düşünüyorum. Pekala küfür etmeden de tahrik edici konuşulabilir. Ahmet altan çok güzel sevişme anlatır mesela 😂 ama bir tek argo kelime kullanmaz. İsteyene yol çok 😁

Onun da adabı vardır her halde ya, ya da bize uyacak hali vardır. Erotik bir dil kullanma, yaptıklarını küfürsüz olarak anlatma gibi. Her çiftin bir "ev içi dil"i olduğunu düşünüyorum. Pekala küfür etmeden de tahrik edici konuşulabilir. Ahmet altan çok güzel sevişme anlatır mesela 😂 ama bir tek argo kelime kullanmaz. İsteyene yol çok 😁
Amerikalı biri “oohh baby I wanna lick you so badly” deyince tahriş edici duruyo bence , ama kocam gelip bebeğim seni çok fena yalayasım var” gibi bi cümle kursa orda altıma işerim gülerken 😂😂😂😂 Bilmiyorum ben henüz yabancılardakine paralel ama bize uyarlanmış bir erotik dil keşfedemedim. Belli başlı şeyler ok var ama her şey yok :KK70:

Amerikalı biri “oohh baby I wanna lick you so badly” deyince tahriş edici duruyo bence , ama kocam gelip bebeğim seni çok fena yalayasım var” gibi bi cümle kursa orda altıma işerim gülerken 😂😂😂😂 Bilmiyorum ben henüz yabancılardakine paralel ama bize uyarlanmış bir erotik dil keşfedemedim. Belli başlı şeyler ok var ama her şey yok :KK70:
bebeğim seni sısılsıklam edeceğim, dese olmaz mı 😁 nasıl diye sormanla da hareket başlar mesela 😂 F*** me yerine "seni içimde istiyorum" dense çok daha cezbedici olur hatta. Dili kullanmayı bilmek de önemli hem sesli, hem sessiz 😜

Bence asıl tahrik edici olan söylenilen kelimeler değil, onu hangi ses tonu, bakış ve tınıyla söylendiği.
Şimdi romantik, düz 'yavrum, bebeğim' demek var bir de 'yavrum' demek var :KK30:
Çok ayrıntılara takılan biriyseniz her söylediğinden farklı şeyler çıkarmanız mümkün. Küfür sevenler olabilirde
Başkasını hayal etmek:KK20:

X