sezeryan ile doğum yapan anneler???

evet canım ben varım ilk oğlumda sezeryan olmuştu 2. de ve ilkinden daha çok acı çektim aman allahım aklıma gelince bile içim yanıyor ve sana katılıyorum efrencim sen nasıl öle 1 saat sonra ayakjlandın bana biraz abartı geldi bu olay 2 kere başımdan geçti tıbbebn mümkün değil be yaa

ama ikisinide genel anesteziyle olmuşsun ben birini epidurali olanı merak ediyorum.canım benim aynı gün sezeryan olduk yan odadadi hanım ertesigünü kendi kalkıyordu bense karnıyarık yatıyom 3 kişi zor kaldırıyordu.böyleleri var ama onlarmı anormaller bizmi bunu anlayamadım

ama ikisinide genel anesteziyle olmuşsun ben birini epidurali olanı merak ediyorum.canım benim aynı gün sezeryan olduk yan odadadi hanım ertesigünü kendi kalkıyordu bense karnıyarık yatıyom 3 kişi zor kaldırıyordu.böyleleri var ama onlarmı anormaller bizmi bunu anlayamadım

evet şikiside genel anestezi benim zaten aklın varsa benim gibi yapma ama epidürel yaptı bi tanıdığım ikinci bebğini ilki geneldi ikinciden çok memnun kaldı .

galiba bendeede anormallik var 1 hafta eşim kaldırdı beni yataktan

Canim ilk dogumum genel anestezi oldu oda rahat gecti ama narkozdan ayilma asamasi kotu gelmisti bana sersem gibi oluyor insan birde ilk ayaga kalktigimda basim cok donmustu aynaya baktigimda yuzum cok kotu gorunuyordu.
8 yil sonra spinal anestezi ile dogum yaptim kiyaslamak gerekirse spinal cok daha rahat gecti ameliyathane de hic korkmuyorsun oyle gergin bir ortam yok sadece bebegin cikma esnasinda bayagi guclu bir baski hissediyorsun zaten cok kisa suruyor bebek dogunca hafif bir yatistirici verdiler damardan dikisler bitince hemen odaya beni bekleyenler sasirdi konusa konusa hicbirsey olmamis gibi ciktim ameliyattan 1 saat sonra ayaklarimdaki uyusuklukta gecti bol sivi tukettim bas donmesi falan hic birsey olmadi sanada allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin:Saruboceq:

:
Canim ilk dogumum genel anestezi oldu oda rahat gecti ama narkozdan ayilma asamasi kotu gelmisti bana sersem gibi oluyor insan birde ilk ayaga kalktigimda basim cok donmustu aynaya baktigimda yuzum cok kotu gorunuyordu.
8 yil sonra spinal anestezi ile dogum yaptim kiyaslamak gerekirse spinal cok daha rahat gecti ameliyathane de hic korkmuyorsun oyle gergin bir ortam yok sadece bebegin cikma esnasinda bayagi guclu bir baski hissediyorsun zaten cok kisa suruyor bebek dogunca hafif bir yatistirici verdiler damardan dikisler bitince hemen odaya beni bekleyenler sasirdi konusa konusa hicbirsey olmamis gibi ciktim ameliyattan 1 saat sonra ayaklarimdaki uyusuklukta gecti bol sivi tukettim bas donmesi falan hic birsey olmadi sanada allah hayirlisiyla kucagina almayi nasip etsin:Saruboceq:

bana narkoz hiç dokunmuyor hatta çok güzel ayıldım burun ameliyatındada öyle ben sezeryandan sonraki acıya dayanamıyorum felaket ayağa kalkınca varya odikişlerime asılıp çekiyorlar sanki herbirini hissettim.15 gün sürdü düşünsens tuvalete bile bağıra bağıra gidiyordum.birdaha o acı nasıl yaşanır.ikinciye hamile kalsam şimdiden ağlamaya başlarım.senin ağrın fazla olmamışki sen narkozdan çekmişsin.bilmiyorumda bana ağrısı çokaz olur denen epidural tek tesellim inşallah o iyi geçer.

evet şikiside genel anestezi benim zaten aklın varsa benim gibi yapma ama epidürel yaptı bi tanıdığım ikinci bebğini ilki geneldi ikinciden çok memnun kaldı .

galiba bendeede anormallik var 1 hafta eşim kaldırdı beni yataktan

hayır sende bende anormallik yok ben 2 hafta destek alarak kalktım.ağrı eşiği düşükmüşüz.sezeryan videolarını izledinmi?neler yapıyorlar bence acıması normalde genede az acıyla atlatabilsek.ben allah nasip ederse epidural olucam komşum doktor bayan samimiyimde beni epidural yaparken uyutacak orda melül melül bakamam doğrusu

arkadaşlar epiduralde acı dahamı az oluyor ameliyatta genel yada epidural sonuçta o esnada ikisinide anlamıyoruz sonrası önemli sizce genel sezeryanda çok acı çektim inşallah epidural iyi olur korksamda sıkarım dişimi 1 saat ne yapayım acı çekmektense korkmayı yeğelerim

X