Sezeryan İle Doğum Yapanlar Kaçıncı Haftada Sezeryan Oldunuz Neden???

Lekelenme derken? Alttan muayene olduysan lekelenme normal. Agri olmasida cok dogal. 42. haftaya kadar bebegin kalp atislarinda anomali olmazsa zorlayamazlar. Canim bende sezeryan oldum ve pismanim. Ayni pismanligi kimse yasasin istemiyorum.

Lekelenme derken? Alttan muayene olduysan lekelenme normal. Agri olmasida cok dogal. 42. haftaya kadar bebegin kalp atislarinda anomali olmazsa zorlayamazlar. Canim bende sezeryan oldum ve pismanim. Ayni pismanligi kimse yasasin istemiyorum.
alttan muayene olmadan geldi halada geliyor ağrılarda sıklaşıyor ama suyum gelmedi.nişan gelmeside deniliyor.bende sezeryan istmiyorum

alttan muayene olmadan geldi halada geliyor ağrılarda sıklaşıyor ama suyum gelmedi.nişan gelmeside deniliyor.bende sezeryan istmiyorum

Canim kanaman varsa doktora git acil. Nisan surekli gelen bir sey degil. Sumuksu akintiyla beraber gelen pembe kahve bir parca kan.

Sana sonuna kadar katiliyorum.bende kendi istegimle sezeryan oldum cokkkkk pismanim.esimin zorlamalarindan biktim milletin dogum hikayelerindende korktum gidip sezeryan oldum.taki o masaya yatana kadar hersey yolundaydi masaya yattim deli gibi agladim.sakin sezeryan olmayin arkadaslar kesinlikle tavsiye etmiyorum.

40+4 te doğum yaptım. Kanamam olmadı, suyum gelmedi. Doktor gün verdi. Hastaneye yatışım oldu ve suni sancı verildi 6 saat. Sonuçta açılma olmadığından sezeryan doğum yaptım.

Canim kanaman varsa doktora git acil. Nisan surekli gelen bir sey degil. Sumuksu akintiyla beraber gelen pembe kahve bir parca kan.
GİTTİM CANIM DOĞUM YAPTIM ÇOK ŞÜKÜR . BEBEĞİM İYİ BENDE İYİYİM . AÇILMA OLMAYINCA BEBEĞİM SIKINTIYA GİRİNCE SUNİ SANCI VERDİLER VE DOĞUM OLDU. :) TEŞEKKÜR EDERİMMM VAKİT AYIRIP BANA YARDIM ETTİĞİN İÇİN :)

ANNE ADAYLARI CANLAR MECBUR KALMADIĞINIZ SÜRECE SEZERYAN OLMAYIN NORMAL DOĞUM YAPIN SANCIYI ÇEKTİNİZ Mİ GERİİSSİ ÇOK KOLAY SANCIYADA KENDİ SAĞLIĞNIZ VE ÇOCUĞUNUZ İÇİN DAYANIN :)

benım bebegıme ırı dedıler.oncelerde normal dı hersey 32haftadan sonra haftasına gore ırı dedıler.netıcede dogumda 4.200du kılosu..ve 4cm ılerı gıtmedı.hemen sezeryana aldılar...sonrasında pek problem yasamadım..kendımı pek dınlemem..ve koyuvermem.buyuzden zaten bekledıgım acıları yasadım..gectı gıttı hamdolsun
Benim bebeğim içinde doktor iri dedi doğuma kadar 4 kg yi bulur normal doğum zorlar ama sen karar ver dedi siz neyi tavsiye edersiniz

39+5 de sezeryan oldum. Normal dogum istiyordum fakat yuksek tansiyondan preklamsi gecirdim. 19 tansiyonla doguma girdim. Dogumdan sonra 5 gunde magnezyum aldim. Çenem bile tutmuyordu uyusukluktan. Allahtan son haftaya denk geldi yoksa erken dogum olacakmis. Allah evladimi bana bagisladi cok sükür.

Neden pişmansın ben bşraz merak ettim

Neden pişmansın ben bşraz merak ettim

Kanamam cok oldu.40 gun cocuk beziyle gezdim. Sezeryan sonrasi yataktan zor kalkiyorsun. Dogum sirasinda agri duymuyorsun ama sonradan gunlerce dikis agrin oluyor. 2 gun hic sutum gelmedi. Cocugum 2.300 gr dogdu 3 gunde 1.900 kaldi beslenememekten. Dikisler problem olmasin diye 40 gun zor tuvalete ciktim. Hapsiramadim oksuremedim.. Bir de o agriyla 3 gun saglik ocagina yuruyup antibiyotik ignesi oldum iltihaplanmayayim diye. Gobekte kaldi kilolar gitmedi.

Kanamam cok oldu.40 gun cocuk beziyle gezdim. Sezeryan sonrasi yataktan zor kalkiyorsun. Dogum sirasinda agri duymuyorsun ama sonradan gunlerce dikis agrin oluyor. 2 gun hic sutum gelmedi. Cocugum 2.300 gr dogdu 3 gunde 1.900 kaldi beslenememekten. Dikisler problem olmasin diye 40 gun zor tuvalete ciktim. Hapsiramadim oksuremedim.. Bir de o agriyla 3 gun saglik ocagina yuruyup antibiyotik ignesi oldum iltihaplanmayayim diye. Gobekte kaldi kilolar gitmedi.
Kilon mu çok ki böyle oldu yoksa doktor mu çok kötüydü ya da yaş faktöründen falan mı bi sürü nedeni var bunun bazıları kısa sürede bazıları uzun sürede toparlanıyo malum

Sana sonuna kadar katiliyorum.bende kendi istegimle sezeryan oldum cokkkkk pismanim.esimin zorlamalarindan biktim milletin dogum hikayelerindende korktum gidip sezeryan oldum.taki o masaya yatana kadar hersey yolundaydi masaya yattim deli gibi agladim.sakin sezeryan olmayin arkadaslar kesinlikle tavsiye etmiyorum.
Neden tavsiye etmiyosun bide nerde oldun acaba sezaryeni

Neden tavsiye etmiyosun bide nerde oldun acaba sezaryeni
Canim ben eskisehirde oldum umit hastanesinde ozelde yani.bi dogal yolla amekiyat olmak var bide ameliyatla.sezeryan sonrasi ayaga kalkamiyorsun hemen egilip kalkamiyorsun.gibegin kaliyor bas agrisi oluyor.

Spinal omuriliğin içine bırakılıyo epidural dışına spinal 5 dk da etki gösteriyo epidural 15 20 arası ve spinalde fena baş ağrısı bu yüzden oluyo omuriliğe yakın olduğu için ben hamileliğimi öğrendiğimden beri sezaryen diyorum çünkü psikolojim doğumu kaldırmaz biliyorum hastane beni çok geriyo elim ayağım her kontrolde titriyo ve 7. Ayı geçtim bu yüzden gördüğüm sezaryen olanları merak ediyorum o yüzden soruyorum kusura bakmayın onun haricinde bi sorun yaşadınız mı peki

X