sezeryan sonrası adet

beni sütüm hiç korumadı kırkım çıkınca kontrole gittim doktor yumurtan hazır dikkatli ol dedi nitekim hemen hasta oldum ve ilk gün çok yoğun geldi hiç öyle olmazdım hertaraf battı diyebilirim ve o ay 2 defa adet oldum millet 6-7 ay olmuyor ben ayda 2 defa oluyordum neyse çok şükür düzene girdi düzensizlikler olabilirmiş zaten

canım muayeneyi karından bakarakmı yaptıda ymurtaların hazır dedi.bende kırkım çıkınca gittim karnımdan rahime baktı normal dedi.alttan bakmak istedi ama ben istemedğim için bakmadık.bu ay gideceğim alttan muayene olcam.daha hiç olmadım.ama gerekiyor dedi doktor.bakalım ne diyecek

ya birde adet olan arkadaşlar ben 40ımdan sonra hiç olmadım.2-3 gün önce yapışkan yumurta akı kıvamında 2 gün süren bir akıntı oldu.ama şimdi normale döndü.ozaman yumurtladımmıki acaba.yani sizde öyle mi oldu.adetim yakınmıdırki?

canım muayeneyi karından bakarakmı yaptıda ymurtaların hazır dedi.bende kırkım çıkınca gittim karnımdan rahime baktı normal dedi.alttan bakmak istedi ama ben istemedğim için bakmadık.bu ay gideceğim alttan muayene olcam.daha hiç olmadım.ama gerekiyor dedi doktor.bakalım ne diyecek

vajinal ultrasonla bakıldı canım

bende gidicem artık bu hafta doktor gel diyip duruyo.peki baahsettiğim aakıntı hakkında fikri olan varmı

emzirmene göre değişir emzirmiyorsan daha çabuk olursun..bende biraz uzun sürdü ama kişiye göre değişir herhalde yine en iyisini doktor bilir.

ya birde adet olan arkadaşlar ben 40ımdan sonra hiç olmadım.2-3 gün önce yapışkan yumurta akı kıvamında 2 gün süren bir akıntı oldu.ama şimdi normale döndü.ozaman yumurtladımmıki acaba.yani sizde öyle mi oldu.adetim yakınmıdırki?

bende o şekilde olduktan 10 gün sonra regl olmaya başladım..yani yumutlamış oluyorsun..

kızlar merhaba ben dün adet oldum bilginize:) demekki bu akıntıdan 1 hafta sonra adet olunabiliyormuşuz.çok rahatladım darısı olmayanların başınnna..:lepi:

meraba kızlar ben aranıza yenı katıldım yazdıklarınızı okuyunca bende bıseyler yazmak ıstedım bende 9 ay once dogum yaptm dahahalende adet gormedım gormemde cunku bırıncı dogumdan sonrada 1bucuk seneyı geckın gormemıstım doktorun verdıgı ılacla adet gordum ıkıncı dogumdan sonrada adet gormek ıcın doktora gıttım ama ılac vermedı sutun bozulur dıye benım adet gormek ıstememdekı amac cabuk kılo verebılmek adet gorunce kolaylıkla kılo verılıyo bende adet gorebılmek ıcın spral taktırdım

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım netten sorunuma çare ararken bu siteyi gördüm bende eylük 4 de 3 aylık doğum kontrol iğnesi oldum bugün ekim 8 hala adet görmedim korkuyorum hamilemiyim acaba böle olanınız var mı iğne geciktirebilir mi aynı sorunu yaşayan arkadaşlar var mı aranız da şimdiden tşk ederim

Merhaba..
Ne zaman adet olurum diye okuyorum netten bişiyler ama emzirmek çok etkiliyor anladığım kadarıyla.. 8.aydayım daha adetim başlamadı ama son 1-2 haftadır karnımda daha çok ağrıdı.. hatta bu son hafta pembemsi akıntı gibi bişiy oldu, 4.gündür devam ediyor da adet gibi değil sanki.. ya da acaba böyle mi başlıyor sezeryan sonrası adet, yoksa normal görüyor muyuz ? 2 hafta önce şeffaf akıntım olmuştu, 3-4 gündür açık pembe-koyu pembe değişiyor.. emzirmeye mama takviyeli devam ediyorum. acaba ne zaman normal zamanki gibi adet olucam? tecrübesi bilgisi olan paylaşsın ltf..

benim oğlum tam 5 aylık oldu..hem emziriyorum hem mama takviyesi alıyor..son günlerde koyu renkli akıntılar oluyor..herhalde olacak diyorum yok..geçen ay da böle birşeyler olmuştu..emziriyorum diyemi olmuyor diyorum..bunun bir normali varmı ki? yada ne kadar süre olmassa endişe edilmeli?

bişey sormak istiyorum arkadaşlar bende sezeryandan sonra 40 günden fazla kanama gördüm, 3 aylık iğne vuruldum hem bebeğimi emziriyorumda yine kanama başladı 8 gündür artık vücüdumda kan kalmıcak diye korkuyorum bu adet kanamasımı yok anormal bişey olabilirmi merak ediyorum ağrılarımda hala devam ediyo ayrıca:KK43:(

Son düzenleme:
12 eylülde sezeryanle doğum yaptım 14 ekimde adet oldum halada düzenli olarak oluyorum fakat aşırı ağrılı ve aşırı kanamalı bebeğimin bezlerinden kullanıyorum normalmi acaba.endişelenmeye başladım..

X