Sezeryan

hayaller yalan

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2024
13
3
25
Sezeryan olalı 40 gün olacak. Dikis agirim yok fakat icim agiriyor bazen. Bazen de rahmim baski yapiyor sanki. Sezeryan olan kardeşlerim sizlerde de boyle mi oldu bu. Cok uzuluyorum. Kendimi yarım insan gibi hissediyorum.

Merhaba, 40 günden sonra biraz rahatlamistim. 6 aylık olana kadar hafif baskı vardı. Doktora ara kontrole gittiniz mi? Ameliyat olduk elbette bir sure agri sizi olacaktır. Lütfen üzülmeyin.

Merhaba, 40 günden sonra biraz rahatlamistim. 6 aylık olana kadar hafif baskı vardı. Doktora ara kontrole gittiniz mi? Ameliyat olduk elbette bir sure agri sizi olacaktır. Lütfen üzülmeyin.
Merhaba, yaklaşımınız içimi ısıttı. Teşekkür ederim. Bayramdan sonra muhtemelen, ara kontorole gidecegim. Haklısınız ben biraz acele ediyorum sanırım. Peki şuan tamamen geçti mi ağırılarınız vs.

Destek olabildiysem ne mutlu bana 😘
Doğum yapalı 11 ay oldu. Sürekli olarak dikkat ettim. Kendimi hiç bir şey için zorlamadim. Bütün ağrılarım geçti. Banyo yaparken dikis yerimi görüyorum sadece. Doktor kontrolünde gerekenleri doktorunuz söyleyecektir. İçiniz iyice rahat eder. Umarım en kısa sürede sizde iyilesirsiniz.

Destek olabildiysem ne mutlu bana 😘
Doğum yapalı 11 ay oldu. Sürekli olarak dikkat ettim. Kendimi hiç bir şey için zorlamadim. Bütün ağrılarım geçti. Banyo yaparken dikis yerimi görüyorum sadece. Doktor kontrolünde gerekenleri doktorunuz söyleyecektir. İçiniz iyice rahat eder. Umarım en kısa sürede sizde iyilesirsiniz.
💖💖
Söylediğiniz iyi oldu, varolun. Ben de dikkat edecegim InsaAllah. Amin. Tesekkur ederim. 🌼

Çok hareket edip iş güç yapıyor musunuz bu çok etkili
Ameliyat sonuçta kaç kat kesiliyorsunuz dinlenip sadece bebeğinizle ilgilenin bırakın ev ne oluyorsa olsunn❤️

Çok hareket edip iş güç yapıyor musunuz bu çok etkili
Ameliyat sonuçta kaç kat kesiliyorsunuz dinlenip sadece bebeğinizle ilgilenin bırakın ev ne oluyorsa olsunn❤️
💕
Esasen pekte hareketli degilim fakat bir keresinde agir kaldirdim sonra zaten zorlanmaya basladim. Haklisiniz önce sağlık. 🎈

X