Bebek İkinci El Sıfır kutulu babyjörn kanguru ve ablamın 2 ay kullandığı tripper travel sistem bebek arabası

Poyraz berk

qel bebegim (eski hesabımdı)
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
105
87
29
Merhabalar elimde kutusu dahi açılmamış etiketi üzerinde babyjörn marka kanguru mevcuttur şuanki satış fiyatı 300 lira civarı ama ben çok ama çok uyguna vericem

Ablamın travel sistem pusetli bebek arabası tripper marka sadece puseti kullanıldı 2 ay kadar diğer büyük aparatı kullanılmadı bebek küçük olduğu için çok uygun fiyata vermek istiyoruz ilgilenenlere detaylı foto ve bilgi gönderebilirim resmi yüklüyorum hemen..

Eklentiler

• images (22).jpg
    images (22).jpg
    12,8 KB · Görüntüleme: 356
  • IMG-20160208-WA0055.jpg
    IMG-20160208-WA0055.jpg
    83,2 KB · Görüntüleme: 694
Sadece bunu kullandık oda yesyeni duruyor

Eklentiler

• IMG-20160208-WA0051.jpg
    IMG-20160208-WA0051.jpg
    89,3 KB · Görüntüleme: 492
Arabanın fiyatı sadece 350 TL ve ablamın şuan paraya ihtiyacı olduğu için bu fiyat yoksa girip fiyatları arastırabilirsnz pazarlıksız son fiyattır alana hayırlı olsun inşallah :))

Özellikleri:arabanın

• Yeni 2015 Portbebe olma özelliği
  • Tripper Cippy Puset
  • Hem anneye hem dışa dönük çift yönlü kullanım
  • Oturma pozisyonuna göre ayarlanabilen sırt desteği
  • Yüksek manevra kabiliyeti
  • Kolay ve kompakt katlanma
  • Ayarlanabilir tutma barı
  • Ayrı satılan farklı renk tentesiyle şık ve farklı kullanım seçenekleri
  • Taşıma kapasitesi: 15 kg
  • Ağırlık: 8 kg
  • Ürün ölçüleri: 87cm*59.5cm*100cm (Uzunluk*Genişlik*Yükseklik)
  • Tente seçenekleri: Kırmızı, Mavi, Bej, Yeşil (Fiyata Dahildir.)
Ana Kucağı Oto Koltuğu Özellikler

• Araç Koltuğu (Ana Kucağı puset) Grup 0+, doğumdan itibaren 13 Kg'ye kadar kullanıma uygundur.
  • ECE R44/04 sertifikalı
  • Taşıma koltuğu ve oto koltuğu olarak kullanılabilme özelliği
  • 3 Farklı pozisyonda kullanılabilen taşıma sapı (taşıma pozisyonu, sabit pozisyon, sallama pozisyonu)
  • Su geçirmez yağmurluk
  • Bebeğin rahatı için yumuşak yüzeyli ve yıkanabilir polyester kumaş
  • Tek noktadan 3 bağlantılı emniyet kemeri ayar mandalı
  • Ekstra rahatlık ve bebeğin başının oynamaması için boyunluk yastığı
  • Ayrıca boyunluk ünitesinin alt kısmına entegre olan ekstra bel yastığı
  • Bebeğin rahatsız olmaması için yumuşak yüzeyli emniyet kemeri ve bacak arası koruma pedi
  • Ürün ölçüleri: 43 x 68 x 56 cm
  • Ürün Ağırlığı: 2 kg

Baby jörn marka ortapetik fiyat olarak siz ne düşünürsünüz bakın bu

Eklentiler

• IMG_20160211_210125.jpg
    IMG_20160211_210125.jpg
    26,8 KB · Görüntüleme: 290
Yokmu arabaya ihtiyacı olan bu fiyat kaçmaz kargodada yardımcı olucaz :))

Hanımlar bu kadın dolandırıcıdır kamera yolladım yepyeni ve faturalı kanguruyu takas yapmaya anlaştık, bana dün kargoladım dedi kargolamayı bırakın benim kamerayı teslim almış (kargo kodu bende) kameran kırık, çalıntı vs senin cürmün ne ki babyjörn kanguru alıyorsun asıl ben seni polise şikayet edeceğim kızıma bak maymun gibi resmini profiline koymuş vs yazdıklarına inanamazsınız! Şuan şikayette bulundum taksideyim yoldan yazıyorum tüm belgeler ve gönderi kodu herşey bende, ettiği küfrün tehditin haddi hesabı yok. Kangurusunu isteyen kim artık, kameramı gönderse bile şikayetimi geri almayacağım. Kendisine geçmiş olsun.

İnsanların boğazından o haram lokma nasıl geçiyor bilmem.Herkes çocuğunun nafakasını arttırıp yine çocuğuna bisi almaya çalışıyor bu sitede.Allah ıslah etsin diim ben şimdilik.Aslında denicek o kadar şey varki...

İnan giden değil beni üzen, ettiği laflar tehditler sokak f.hişesi gibi bir lisanı var o kadar düşük biri ki; laf yetiştirmek istemedim çok aşağılık biri. Çocuğum için maymuna benziyor kefene sararsın inşallah dedi düşünebiliyor musunuz? Çocuğun ne suçu var bu işte, hem malımı çalmış hem hakaret ediyor beddua ediyor, şikayet edicem gidiyorum dedim ondan sonra kudurdu ağzından köpükler çıktı muhtemelen

Çocuğuma sahip çıkacakmışım bide başına bişey gelmesinmiş. Yani tehdit ediyor aklınca ama buraya gelmeye bi tarafı yer mi acaba keşke gelse

Çok sağolun inşallah ama sadece inşallahla olmaz
diğerleri de şikayet etsin tembellik etmesinler yarım saatlerini almaz
İnanın günüm rezil oldu çocuğumla güzel bir gün planlamıştım herşey rezil oldu
Hamile halimle ordan oraya koştum sağolsun eşim de yardım etti
Hakkımı asla helal etmiyorum ne buna ne de bu kadın tarafından dolamdırılıp şikayette bulunmayana

Yahu bu nasıl bir terbiyesizliktir.. admin görmüyormu bu şikayetleri ?bişey yapamıyorlarmı?çok iyi yapmışsınız şikayet ederek.

Eki Görüntüle 1775138 Şikayet dosyama eklediğim ispat belgelerinden biri. Şikayet başvurumu alan kişi bu şahsı tehdit ve hakaretten de ayrıdan şikayet edebileceğimi söyledi.(beyaz balon konuşmaları ona ait)

Allahım soklardayim:KK57::KK57::KK57:
Hiç böyle bir şey görmedim, duymadım. Ufak çapta girişimler oluyordu daa. Ayıp, günah valla diyecek söz yok. Pess. Sabi subyan çocuğa da neler demiş valla

X