Sigarayi birakmak istiyorum ama nasil yapcam bilmiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

selmacayr

Asla geçmişte yaşama; ama daima geçmişten ders al.
Kayıtlı Üye
5 Kasım 2023
191
157
26
Bebek için uğraşıyorum sigara içen biriyim doktor derhal bırakmam gerektiğini söyledi ne yapabilirim nasil birakabilirim bebeğim için sigarayi zorlanıyorum çok lütfen bana yardım edin

Bebek için uğraşıyorum sigara içen biriyim doktor derhal bırakmam gerektiğini söyledi ne yapabilirim nasil birakabilirim bebeğim için sigarayi zorlanıyorum çok lütfen bana yardım edin
Ben de istiyorum BİOREZONANS diye birsey duydum müşterimden günde 3 pakete yakın sigara içiyormuş tek seansta kurtuldum demişti, onu denemeyi düşünüyorum ben de :) sizde bir bakın isterseniz

O zaman tiksinene kadar icin 1 gunde 2 paket o da bi yol. Sevmediginiz icemediginiz bi marka alin onla deneyin
😂😂 Allah canını almasın kiz emi valla moralim bozuktu güldürdün ağzıma sigaranın si si girmemesi gerekiyor sen beni güldürdün allahda seni güldürsün emi inşallah

Ben de istiyorum BİOREZONANS diye birsey duydum müşterimden günde 3 pakete yakın sigara içiyormuş tek seansta kurtuldum demişti, onu denemeyi düşünüyorum ben de :) sizde bir bakın isterseniz
Siz yazar yazmaz araştırdım bir tedavi yöntemi ama nasıl tedavi ediyorlar araştırayım böyle hap şu bu ile değil bakıyım ben teşekkür ederim bu bilgisi benle paylaştığınız için allah razı olsun

Uzun zamandır icen biriydim birden bıraktım canim her istediğinde ben kullanmıyorum telkinleri verdim kendime 😁 kesinlikle çok etkisi oldu 3 sene sonra malesef yeniden başladım 🙁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X