Siğillere %100 Doğal çözüm lütfen deneyin...Denendi

kesinlikle tek geçerim verrutol sabah akşam 2 gün yaww hem pahalıda degildi eczaneden alıverin bi koşu :)

baya kucuktum sanırım ilk sigilim cıktıgında.. basta bi parmagımda bi taneydi liseye geldigimde iki elimin ici dısı kaplanmıstı!!!

incir sutu, sogut salı, sogan, eczaneden alınan asit...... hepsini kullandım hicbiseye faydası olmadı...

daha sonrasında Kuran kursuna basladıgımda kendiliginden gecti valla hepsi... ya bu ilacları hepsi birden ise yaradı ya da kendi okumalarım :-)

Bundan yaklaşık 3 sene önce 1 tane olan siğilim birden 4 tane oldu.
İncir sütü,soğan kabuğu aklınıza ne gelirse yaptık. Geçmedi.Hatta çok daha kötü oldu. Çok kabardı bu defa siğillerin etrafı yara bile oldu.
Okuttuk yine geçmedi.
Siğiller;ayağımın üzerinde olduğu için terlik giyince çok acı veriyordu. Sonuçta; yaktırdık.
Geçti ve çok çok hafif izi kaldı.Şimdi çok mutluyum..

Walla onu bunu bilmem ama arkadaşımın parmaklarında sürekli üreyen siğiller vardı.Hiçbirşey kar etmedi.Birgün birlikte bir kadına gittik.Siğillerden birini kesti üzerine tuz koydu birşeyler okuyup üfledi.Sonra siğilleri gitti.

slm arkadaşlar benim ayağımın altında inanılmaz derce irili ufaklı siğil vardı.belki minikleride sayarsak 20 tane vardı ve çoğalıyorlardı incir sütüde koydum gittik bi dedeye okuttukta toprak sürdüm siğillerin üstüne geçmediler.korktuk sonra doktora gittik doktor bi ilaç verdi şişe içinde krem değil yani bi su.ama mahvoldu ayağım kabardılar yarıldılar kanadılar o ilacı bıraktım hemen. ee peki geçtilermi diye merak ediyorsunuzdur neden bilmiyorum ne yaramış olabilir ki aradan 1 yada 1,5 yıl sonra kendiliğinden bi gece bi baktım hiçbiri ayağımda yok.yaptıklarımın hangisi iyi geldi bilmıyorum:sm_confused:

benim annem yok ediyor. bizim vardı o yok etti. nasıl oluyor anlatayım. vücudunda ne kadar siil varsa sayıyor. sonra siilin sayısı kadar hamuru parçalara ayırıyor. sonra onlara dua ederek asıyor. hamur kuruduğu zaman siilde kendilinde yok oluyor. ( BU OLAY ÇARŞAMBA GÜNÜ YAPILIYOR )

ben pek inanmazdım böyle şeylere... ama annem hep anlatır; elinde bi kaç tane siğil varmış... neler yapmış geçirememiş; bir arkadaşı babasının duayla geçirebileceğini söylemiş; neyse adam okumuş üflemiş; ilk kaybolan ilk çıkan siğilmiş... annem bizzat yaşamasam asla inanmazdım, der... :1shok:

bakın acaba böle mitolojık bi yolla yok edilıyorsa bunlar şuda olabilirmi ben siğillerimin yok olduğunu önce anneannem bir hafta sonradada babam vefat ettikten sonra farkettim acaba üzüntüdenmi kuruo

evet benimkini de geçirmişti incir sütü 10 yıl önce felan vardı. yıllardırda çıkmıyor çok şükür

kesinlikle tek geçerim verrutol sabah akşam 2 gün yaww hem pahalıda degildi eczaneden alıverin bi koşu :)

kesinlikle katılıyorum benimde çok fazla vardı ellerimle gidip okuttum incir sütüde sürmüştüm ama fayda etmedi ve bir arkadaşımın tavsiyesi ile ilaç aldım ve kullandım geçtiler bir dahada çıkmadılar.Bir arkadaşımada tavsiye ettim oda aldı kullandı onunla geçti siğilleri. Tavsiye ederim yaktırınca iz kalma riski var ama bu ilaç ile kalmıyor iz...

arkadaşlar siğilleri düşürmenin bir diğer yolu da iple boğmak:) ince bir ipi siğile bağlayıp sıkı bir düğüm atarsanız siğile kan gitmiyor ve bir müddet sonra kendiliğinden düşüveriyor:)) iz de kalmıyor..bunu arkadaşlarımda denedim çok dua ettiler:))

ben pek inanmazdım böyle şeylere... ama annem hep anlatır; elinde bi kaç tane siğil varmış... neler yapmış geçirememiş; bir arkadaşı babasının duayla geçirebileceğini söylemiş; neyse adam okumuş üflemiş; ilk kaybolan ilk çıkan siğilmiş... annem bizzat yaşamasam asla inanmazdım, der... :1shok:

Pınarcığım ,yazdığın insana olmayacak birşey gibi görünse de ,siğil çok ilginç bir olay ,nerdeyse hiçbir ilaç fayda etmiyor ama bazı şeylerle kesin geçiyor .Bir eğitimci olarak bunu söylemek zor olsada nedendir bilmem inanarak yapılan çeşitli şeyler kesin fayda sağlıyor .Sanırım siğilin hem çıkma nedeni hem de geçme nedeni tamamen psikolojik .Eğer geçeceğine inanırsanız yapılan şey geçmesini sağlıyor.Yıllar önce üniversitede okurken bir eğitim psikolojisi hocamız vardı .üstelik ağabeyi dematologdu ,çıkan siğile hiçbir ilaç fayda etmemiş ,ama insana komik gelen yapılan şeyler geçmesini sağlamış.Aynı şeyi ben de çocuklarımda ve kendimde yaşadım ilaç fayda vermedi bu tip şeyler iyi geldi .Şimdi bu şeyleri yazıpta sizleri güldürmiyeyimsırnaşık şey ama bu gerçek sanırım temelinde geçeceğine inanmak yatıyor , beyin denen organ inanılmaz birşey .a.s.

bende de sigil vardı ayagımın altına biri bi patlicana dua okdu hiç ellem gececek dedi ve gercekten gecti :KK70:D:KK70::KK70::.dD:KK70::KK70::

Arkadaşlar bu siğillerden çok çektim. Bir tane elimde çıktı daha sonra ayağımda ve çoğalmaya başladı. O kadar çok şey denedim ve acı çektim. Limon tuzu ile acısız bir şekilde geçirdim. İlk çıkan elimdeki siğile limon tuzunu ıslatarak sürdüm. Üzerindeki pütürlük tamamen kayboluyor. Ayaklarımdakine limon tuzunu bağlayıp çorap giydim. Hepsi geçti. Bilseydim önceden yapar bu kadar acı çekmezdim.

Arkadaşlar bu limon tuzunu sakın yüzünüze sürmeyin. Yakabilir.

Sigilin Olduğu Yere Incir Sütünü Sürüyosunuz. Ilk Başta Aciyo Azcik Hatta Hafiff Kanayabiliyo çünki Süt Yakiyo.incir Sütünü Nerden Bulacagiz çok Kolay Incir Yapragi Dahi Yeterli.yapragi Herhangi Bi Yerinden Kirildiğinda Dahi Süt çikiyo Zaten.anliycaniz Bir Yaprak Kirmaniz Yeter 5-6 Gün Sür.benim Iki Tane Vardi Sigil Ve şuan Iz Bile Yok.yatarken Sür.sürerken Besmele çek Yat Uyu.
güzelim incir sütüne falan hiç gerek yok elinize alın naylon ipi,siğile bir düğüm atın,sıktırın..bir gün sonra siğilin düştüğünü göreceksiniz ayrıca iz falan da bırakmıyor..deneyin..ben çok denedim:))

ya benim yüzümde var gözümün kenarlarında ve göz kapağımın üstünde o kadar çoklarki daha bugün doktora gittim lazer tedavisi diyo oda iz bırakabilirmiş kızlar ben ne yapıcam ya akıl verin kayseride incir ağacıda yok valla artık pisikolojim bozuldu böyle deri gibi pürtüklü falan değil ya kızlar bi akıl verin banada lütfen

başında sıgıl belası olan bırı olarak yasadıklarım

traş olurken (eekeğim) acayıp can sıkıcı oluyordu ,kanıyor ve kanadıkca yayılıyordu.6 aydır ugrastım ne dermotologlar gezdım hepsı yakalım dedı.ama ben ız kalacagını bıldıgımden yaktırmadım.

öncelıkle bağışıklık sıstemı guclendırılmelı.bu vırus bagısıklık sıstemı zayıflayınca hortluyor !! o yuzden ılk olarak İMUNEKS kullandım orda yorumları okuyunca sıgılı olan bırının yasadıkları benı şok ettıı...sonra acneysel dıye bır krem kullandım hıc faydası olmadı.sadece derımı soydu o kadar. asıtlı ılac ıse tam bır kabus.kanatıyor sadece.
ve bu surecte neler okumadımkı ,hocalara,sogut dalı okuttum,bugday okuttum,muskalar vs vs...

ama taha suresının 105-106-107 ayetlerını hep okuyun manevı bagısıklık kazanırsınız.

veee ben sanırım bu sıgılden kurtuluyorum.10 gundur CEVIZ YAĞI kullanıyorum:) bır de arada fesleğen yağragını ezıp suruyorum.feslegende antı vırusler varmıs dıye okudum.

işte boyle umarım cevız yagı bu pis vıruslerı etkısız hale gelır.tamamen gecerse yazıcam yıne...

ya bnm de dudağımda war siğil.çk rahatsız oluyrm.daha önce gözümde wardı.doktor yaktı onu.şimdi de dudağımda offf ya:kedi:

ister inanın ister inanmayın dua ile kesin geçiyor.çocukken ellerim doluydu okuttuk geçti,incir dalına çentik atıp okumuştu birisi kurudukça siğilin de kuruyacak dedi aynen dediği gibi oldu hepsi geçti.şimdi o okuyan rahmetli oldu.seneler sonra bacağımda çıktı incir sütü sürdüm ama 1 sefer tabii ki geçmedi.dediğiniz gibi geçene kadar süreyim.paylaşımlarınız için teşekkürler.geçerse haber veririm.

X