Şampuan ve Saç Kremleri Silikonsuz şampuan syoss

bende syossun şampuan saç kremi ve maskesini aldım. şampuan ve krem hakkında pek bir şey diyemem ama maskesi gerçekten harika. saçlarım yumuşacık ipek gibi ve parlak oldu. bence saç maskesini kesinlikle deneyin

bende syossun şampuan saç kremi ve maskesini aldım. şampuan ve krem hakkında pek bir şey diyemem ama maskesi gerçekten harika. saçlarım yumuşacık ipek gibi ve parlak oldu. bence saç maskesini kesinlikle deneyin

bende 2 defadır kullanıyorum syoss silikonsuz şampuanı saçlarım naylon gibi oldu benim için en kötü tarafı bu onun haricinde kimseyi yanıltmak istemem ama saç dökülmem biraz azaldı ve saçlarım daha parlak ve canlı oldu eğerki saç maskesi yumuşatıyorsa bende bulur bulmaz alayım

3-4 gündür neredeyse hergün yıkıyorum saçlarımı eşim dün senin saçların bugünlerde daha bir güzelleşmeye başladı nekadar parlıyor dedi :) saç dökülmemde tamamen durdu sığır iliği formülünü uyguladım şimdi saçlarım parlak canlı hacimli ve dökülmüyor tek sıkıntım sertliği belki şampuana alıştıkça o da düzelir

bende 2 haftadır saç kremini kullanorum memnunum yumuşacık yaptı saçımı ve boyasınıda almıştım ondanda çok memnunum

merhaba arkadaşlar, 1 hafta oldu ben de alalı hem şampuanını hem de boyasını. ilk şampuanı kullandım sonuç mükemmel. benim saç diplerim çok yağlıdır tüm yağları arındıran tek bunu buldum inanın şaşırdım. çok marka kullandım. saçları yumuşacık yapan hiçbir şampuan saçın diplerini tam anlamıyla temizlemiyor.
boyanın da kahve ve koyu kahvesini aldım yıllardır saçımı kendim boyarım kuaföre asla gereksiz fazla para vermem, beyazlar müthiş kapandı ve rengi kuaförün elinden çıkmış gibi oldu. inanın ben çok memnun kaldım..tavsiye ederim

merhaba,

bende syoss´un kuru saclar icin olanini kullaniyorum ve memnunum. Boyasini veya kremini kullanmadim, ama eminim onlarda iyidir...

arkadaşlar şamuan saç kremi ve bakım kremini 2 aya yakındır kullanıyorum.Yoğun parlak serisini.Yaklaşık 15 gündür kuaförüm dahil herkes saçına napıyosun diye soruyo.saçlarımda röfle wardı sonra röfleyi mora boyadım sonra açtırdım tekrar vwe bunlar 4 ayda olmuştu.sonra syoss un boyası ile kendi rengime boyadım 4 ay önce ve boya kullanmıyorum artık.ama ferk edilir derecede güzelleşme var parlaklık ve yumuşaklık war.hepinize tavsiye ediyorum.inanılmaz parlak ve sağlıklı saçlar çünkü

şampuanını aldım denemek için (üstü pembeli ) ben çok memnun kaldım :KK8:benim saçım şampuan ayırır bide o yüzden sadece pantene kullanabilirdim ilk defa ayırmadı ve yumuşacık oldu işin garibi hacimlendi :KK55:şimdi krem ve maskesini alıcam ....birde benim saçımda boya yok kızlar ve kısa :KK12: herkesin saç tipi değişik sonuçta :KK36:

ben kullandım sampuanını ve kremini memnun kalmadım acıkcası saclarımı kuruttu.. yaglı saclara ii :)

bu şampuanın fotoğrafını yüklermisiniz bende alıcamm saclarım cok yağlıdaa

ben 1 kutusunu bitirdim şampuanının ama gliss şampuanları kadar memnun etmedi beni saçlarım yıllardır boyadan acıcılardan dolayı aşırı yıpranmıştı güzelce 2 ayda bir kesimini yaptırarak kırıkların çoğundan kurtuldum ama uçlarında ki o sertlik kuruluk bi türlü geçimiyo bundan 3 yıl önce henüz sadece bi kaç kere boyamış oldugum saçlarımı çok özlüyorum boya çok yıpratıyo artık bitkisel boyalarla sadece kuaföre boyatcam saçlarımı oda iyice toparlandıktan sonra temmuzda da düğünüm var temmuza kadar kestirmeden uzatmam lazım kuruluğunu nasıl geçirecem bilmiyorum sürmedğim yağ vitamin kalmadı saçım gürleştikçe gürleşti şekil veremez oldum en sonunda onlarda bıraktım sadece uçlarını neme ihtiyacı var önerisi olan var mı syoss bana hiç iyi gelmedi

benimde syoss bitti ve farklı bir şampuana geçtim syoss sanki saçımı çok döktü gibi başka dökülme problemi yaşayan oldumu kızlar??

Ben acaip yaşadım.. Hacim vereininden almıştım kullanmaya başladığım andan itibaren nasıl bir dökülme anlatamam.. Mevsimsel dedim ama belki onla beraberde karışmış olabilirdi. içine çam terebentin ekledim belli bi süreden sonra belki dökülmeyi durdurur diye fayda etmedi,sadece hızlı bir uzaama sağladı. syossu kullanmaya başlamadan önce down under naturals ın kivilisini kullanıyordum saçlarım günde 5 tel falan anca dökülüyordu ama syossa geçer geçmez saçlarımda gözle görülecek kadar azalma yaşadım,dün yine Down under naturals aldım ve alır almaz yıkadım bende bi şok dökülmem neredeyse durdu. Ve inatla bunca ay syoss u kullandııma pişmanım,şu an toz bezlerimi yıkaması için makinada deterjan görevi görüyor :KK1:

Bende geçen sene Gliss'in kuru saçlar için olan şampuan ve sıvı saç kremini kullanıyordum aslında iyi sonuç vermeye de başlamıştı daha sonra saçlarım kazık gibi oldu ve taranması zorlaştı. Artık Schwarzkopf ürünlerini kullanmam dediğim anda Carreffour'da tesadüfen karşılaştığım Syoss'u denedim sonuç ise MÜKEMMEL :) Bu yüzden benim düşünceme göre de şampuanlar her saçta farklı bir etken bırakıyor...

Benim Saclarim malesef Yagli ... Bu Sampuanin Yagli sac icin olanini kullandim hic begenmedim vallahi acayip sertlestiriyor taranmasi zorlasiyor ... Simdi Alpecin kullaniyorum bakalim o nasil olcak

bn parlak saçlar için olan şampuan ve kremini kullanıorm saçlarım boyalı olduğu için biraz mat şampuanında pek bi faydası olduğu söylenemez :S

bn parlak saçlar için olan şampuan ve kremini kullanıorm saçlarım boyalı olduğu için biraz mat şampuanında pek bi faydası olduğu söylenemez :S

bende memnun kalmadım. saclarımı kuruttu, hem sert hemde tiftik tiftik oldu :KK43:

syossu kremsiz olarak kullanıyorum çok yumuşak yaptı çok da güzel kokuyo :KK16:

syossu kremsiz olarak kullanıyorum çok yumuşak yaptı çok da güzel kokuyo :KK16:

saçlarım boyalı olmasına rağmen sanırım ben de kremsiz kullanmaktan yana olacağım.

hep ya dove ya da elseve'in boyalı saçlar için olan ürünlerini kullandım. şampuan, saç kremi ve bakım maskesi.
syoss'u markasına ve üzerinde yazanlara güvenerek aldım. gerçek etkisini görebilmek için şampuan, saç kremi ve maske hepsini aldım.
saçımla ilgili özel bir sorunum yok sadece uçları boyanın etkisi ile daha kuru.
syoss saçlarımı ağırlaştırdı sanki. yağlandırdı desem değil ama ilk defa saçlarım ağır ve hareketsiz gibi. bunun yanında sanki biraz daha hacimli hissediyorum.
kremi yapmış olabilir diyerek sadece şampuan kullandım kremli haline göre daha çok hoşuma giden bir netice verdi.
bakım maskesini de haftada bir iki kere krem yerine kullanıyorum.
çok ciddi bir şikayetim yok fakat çok memnun kaldım diyemem. hatta belki bitince dove'a geri dönerim.

ben şampuanını değilde kremini kullanıyorum ve ilk defa bir saç kreminden bu kadar memnunum....saçımı hiçbir şekilde ağırlaştırmadı....ve normalde saç kremi kullanınca elime saçlarım gelirdi dökülürdü yani ama bununla öyle birşey yaşamadım,ilk günden beri....yumuşacık saçlarım var...

Ben hacim verenini ve renk koruyucu olanını kullandım ama pek memnun olduğumu söyleyemem .Öyle ekstrem kötü bir etkisiyle karşılaşmadım ama saçımı çok iyi temizlemiyormuş gbi hissediyorum .saçlarım yumuşaktır normalde benim ince telli olduğu için bir rüzgar esse bile çok karışır her banyoda çok az saç kremi kullanrm oyzdn saç kremi saçlarımı açmıyor .

X