Şimdi ne yapabilirim ?

blablablabla1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2017
2
1
29
Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar. Biraz uzun yazacağım konu ama içimi dökecek ,tavsiye alacak birilerine ihtiyacım var. Ben 23 yaşındayım ,erkek arkadaşım ise 29. Bir firmaya hemşire olarak başlamıştım ,orada doktorumun aklıma sokmasıyla ve telefon numaramı erkek arkadaşıma vermesiyle başladı muhabbetimiz .O da orada özel şoför.Her şey çok güzel gidiyordu .Erkek arkadaşımın da benimde elimizde işimiz gücümüz olduğu için artık ciddi bir ilişki yaşama taraftarı idik. Hatta ailesiyle kaldığı eve ,bizim kalacağımız eve kadar hepsini gösterdi. Eylül başı gibi söz düşünüyorduk.O da biz sevgili olurken bunu söyledi,doktor da onun niyeti ciddi,sen onun etrafındaki kızlardan çok farklısın. Çok temiz ,çekingen, oturaklı, duru gördü seni o yüzden ilgisi var sakın kendi kimliğinden ödün verme ve yakınlaşma olmasın aranızda .Onun hoşuna gitmez ve aynı şeyi bir başkasıyla da yaşadığını düşünür sana güveni kalmaz dedi. Onun dışında kefilim kendi oğlum gibi çok seviyorum dedi. Biz 3 hafta boyunca aynı işyerinde çalıştık .Her şey mükemmel gidiyordu ,sürekli aramalar mesaj atmalar .Kendisi akrep burcu ben ise yay biraz çocuğum o ise epey olgun. Benim daha öncesinde 5 senelik bir ilişkim oldu ,onun da 6 senelik bir ilişkisi olmuş sözlenmişler .Ayrıldıklarından beş gün sonra kız başka biriyle nişanlanmış vs .İkimizi birbirimize çeken yoğun bir duygu vardı aramızda, onun bana duygularından emindim. Ama ben şuan çalıştığım işyerinde herkesin beni özlediğini söylediğimde erkeklere tepki verdi .Aynı çalıştığımız işyerinde de iki kişi bana yazıyordu gitti onlarla konuştu ,kulaklarını çekti. Epey sahipleniyordu beni .Sonra biz birlikte kaldık birlikte olmadık ama yakınlaştık tabii. Birkaç kez tekrarlandı bu olay benden ilerisini istemedi zaten ve ileriye de gitmedi. Nöbete geldiğim işyerindeki doktorun beni övmelerini ve sabaha kadar edebiyat konuştuğumuzu anlattım .(Aynı zamanda edebiyat öğrencisiyim.) Sen elin adamıyla niye sabahlara kadar mesajlaşıyorsun bak gözümde eksilere düşüyorsun diyip kızdı. Ben sürekli sıkmaya, alınganlık yapmaya ,trip atmaya başladım bu da nefret eder bunlardan bana ilk başta demişti .Sürekli eski sevgilisini kıskanıp kendimi onla kıyaslıyordum.İşte çok üzerine gidiyordum ve beni epey rahat bir kız sandı Erkeklerle aşırı samimi olduğumu düşündü.Çok çocuk olduğumu düşündü.Olgunluk ve çekingenliğime hayran olan adamın gözünde tam tersi bir karakter çizdim .Sonra birden bir sabah tam 1 hafta oldu konuşmayalı tabii bunun kulak enfeksiyonu vardı ,ilaç alıyordu .İlaçlarını almasını ,alkol almamasını tavsiye ettim.Sonra ben seni çok düşünüyorum, üzerine düşüyorum acaba kötü mü yapıyorum dedim .Bu ben arabayla uğraşacağım dedi ben de peki yazıp nokta koydum. Normalde beni günde en az 5 kez arayan adam o gün hiç mesaj dahi atmadı ,akşam ben aradım açmadı. Gece mesaj attım ilacını hatırlatmak için aradım diye sabah gördü cevap vermedi ben aradım açmadı ben de bir problem varsa kendinle işinle ailenle ilgili benle paylaşabilirsin ben bir şey yaptıysam da söyle dedim cevap vermedi .Sonra ben doktor hanımı arayıp durumu anlattım o da kız seni merak ediyor diyip aramış benimki de bu aralar işim yoğum stresliyim bir sorun yok demiş. Sonra mesaj attı bana niye insanları araya sokuyorsun ,bunu yapma kimse bizimle uğraşmak zorunda değil dedi .Ben bir sorun olsa anlatır mıyım sence ona dedi. Ben de sana ulaşamayınca merak ettim, bak bir sorun var ama benim bundan haberim yok ,bu yaptığın doğru değil yoğunsan yoğunum de anlayış gösteririm dedim o da belli bir süre görüşmeyelim olur mu dedi ben de sebebi ne beni hayatına almak isteyen sendin gurursuzluk yapmayacağım tamam dedim .Eski çalıştığım yerdeki müdür orada yerime gelen hemşire ile konuşmuş .İşte çok iyi kızdı çok seviyordum ilişkileri olunca çok sevindim hatta evlilik bekliyordum çünkü erkek arkadaşım herkese öyle demiş. Sonra aranız nasıl diye sormuş müdür o da bitti abi ,ayrıldık biz,bir daha da olmaz demiş .Sebebini bilmiyorum hala sosyal medya hesaplarında ekliyim , whatsapp durumlarından sürekli takip ediyor beni.Ama yazmadı,ne yapmam doğru olur şimdi tüm sosyal medya hesaplarımı dondurdum artık whatsappta durum bile güncellemiyorum yazar mı sizce bana ayrıldık bile demedi, sebep bile sunmadı?

Sonuna kadar okuyamadım ama siz çok boguyorsunuz sanki
Biraz bırakın üstüne düştükçe kendinizden uzaklaştırıyorsunuz

Başlangıçta dahi bi saçmalık var sanki.
Bikere yanında çalıştığınız doktor sizi tanıştırmış olabilir ama hangi cesaretlr onunla cinsel anlamda birsey yasamamanı ima edebiliyor garip geldi bana bu durum.
Sevgilinizse ayrı bi dünya .
Birden kendi kendine ayrılmalar falan.
Kuşkucu bi tip gibi zaten anlatış tarzınıza göre.
Durumlar içime sinmedi.
Hakkınızda hayırlısı olsun

Sıkılıp yarıda bıraktım.
Seni özlediklerini, nöbetçi doktorun seni övmelerini falan anlatmışsın bu saçmalığa eminim o da dayanamamıştır.
O da gidip kulaklarını çekmiş o kısım zaten beni benden aldı !
Ne yaşıyorsunuz Allah aşkına?
Doktorun aranızı yapıp seni bazı konularda uyarması konusuna zaten hiç girmeyelim mümkünse

Son düzenleme:
Yanında çalıştığın doktorun sana "aman onunla fazla yakınlaşma bundan hoşlanmaz, herkesle yakınlaştığını düşünür" diye akıl vermesi bi bana mı abes geldi??
Nefret geldi yanyana kalıp da ilişki yaşamama takıntısından. Milletin aman sevişme diye akıl vermesinden...

Klişe olacak ama, millet aya gitmiş, bizimkiler hala seviştim Sevişmedim derdinde...

okurken yüreğim çekildi ama yıne de okudum

hayırlısı olsun.

X